TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-27 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2018-10-07 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2018-10-20 17:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2018-11-04 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2018-11-12 10:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2018-11-24 17:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2018-12-06 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 14:0 WO ⇓
8 4Z 1/8 2018-12-08 15:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2018-12-15 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ  
10 4Z 1/10 2019-01-13 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2019-01-27 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 (S) ⇓
12 4Z 2/12 2019-02-23 10:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 (S) ⇓
13 4Z 2/13 2019-03-21 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇓
14 4Z 2/14 2019-03-30 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
15 4Z 2/16 2019-04-28 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - TKS „Opoka” Trzebinia 12:2 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5 3,5 3,5     3,5 14
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0   2,5 1,0   2,5 8
3 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 1,0   2,5 1,0   2,5 7
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5 3,0 1,0     0,5 8
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5 3,5 3,5     1,5 12
6 (D) MKS KSOS Kraków II 2,5   0,5 3,5   1,5 8
7 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów             0
8 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5   2,5 1,5   2,5 10
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,0   2,0 0,0   1,0 5
11 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,0   2,5 0,0   1,5 6
12 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,0 2,0 2,0 0,0 0,0   6
13 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 0,5 0,5     0,0 1
14 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5 1,5 0,5     0,5 6
15 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5 0,0 0,0 0,5     2
Razem 30,5 14,0 23,5 7,5 0,0 17,5 93
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 6227 2018-09-06 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 6229 2018-09-06 924
3 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 6230 2018-09-06 1734
4 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 6235 2018-09-06 1014
5 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 6238 2018-09-06 967
6 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 6241 2018-09-06 1176