KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2018-09-28 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2018-10-07 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2018-10-20 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2018-10-28 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7 (S) ⇔
5 4Z 1/5 2018-11-11 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ  
6 4Z 1/6 2018-11-25 14:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 12:2 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2018-12-02 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2018-12-08 13:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2019-01-05 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 4:10 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2019-01-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2019-01-25 20:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3 (S) ⇑
12 4Z 2/12 2019-03-03 17:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 (S) ⇑
13 4Z 2/13 2019-03-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 4:10 (S) ⇑
14 4Z 2/15 2019-04-05 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
15 4Z 2/14 2019-04-14 10:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II 4:10 (S) ⇓
16 4Z 2/16 2019-05-10 19:00 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5   0,5 0,0   0,0   0,0 3
2 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0     2,5   0,5 0,0 2,0 6
3 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 2,5     0,0   0,0 0,5 1,0 4
4 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5     1,0   1,0 1,5   7
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0 0,5       0,0   1,5 2
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5         1,0 2,5 1,0 8
8 (W) MKS KSOS Kraków II 3,5 1,0 3,5     0,0   0,0 8
9 (D) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 2,5         0,0 0,5 1,0 4
10 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   1,0       0,0 1,0 1,0 3
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II   1,5   3,5   2,5 3,5   11
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5     3,0   0,0 0,5 2,0 9
13 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 2,5     2,5   1,5   3,5 10
14 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5 0,5   1,0   0,0     5
15 (D) MKS KSOS Kraków II 3,0     1,0 0,0 0,0   0,0 4
16 (W) LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 3,5   2,5 0,5       1,5 8
Razem 35,0 4,5 6,5 15,0 0,0 6,5 10,0 14,5 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 3255 2018-08-31 15
2 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 3256 2018-08-31 445
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 3257 2018-08-31 18
4 DYMEK Michał 1987 M 3259 2018-08-31 2249
5 KOSTECKI Andrzej 1957 M 7495 2018-09-07 1785
6 MIKRUT Jakub 2003 M 3281 2018-08-31 2250
7 PIETRZYK Marcin 1990 M 3271 2018-08-31 951
8 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 3275 2018-08-31 353