III liga mężczyzn => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-02-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-06 15:00 116 ULKS „Lachowice” - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
1   A RAPUTA Tomasz W SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:3, 15:13, 7:11, 11:3) 1:0
2   B PIETRZAK Antoni X GADAWSKI Adrian 1:3 (6:11, 11:13, 11:8, 9:11) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:4, 11:8, 11:13, 11:4) 2:1
4   D SURMA Krzysztof Z LENART Marek 1:3 (15:13, 8:11, 8:11, 10:12) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
3:2 (3:11, 11:6, 7:11, 11:3, 11:2) 3:2
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GADAWSKI Adrian
SKRZYPEK Adrian
1:3 (9:11, 11:6, 11:13, 6:11) 3:3
7   A RAPUTA Tomasz X GADAWSKI Adrian 3:0 (11:9, 11:3, 11:5) 4:3
8   B PIETRZAK Antoni W SKRZYPEK Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 2:11) 4:4
9   D SURMA Krzysztof Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 5:4
10   C KLUZEK Sławomir Z LENART Marek 3:2 (5:11, 11:7, 11:7, 8:11, 11:8) 6:4
11   A RAPUTA Tomasz Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 7:4
12   C KLUZEK Sławomir W SKRZYPEK Adrian 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 7:11) 7:5
13   B KACHEL Mateusz Z LENART Marek 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 7:6
14   D SURMA Krzysztof X GADAWSKI Adrian 3:2 (11:4, 6:11, 9:11, 11:3, 12:10) 8:6
2022-04-24 11:00 117 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice 7:7
1   A GOLONKA Filip W NOWAK Marcin 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 9:11) 0:1
2   B ROZUM Dawid X MÓL Jakub 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:8) 1:1
3   C DOMITER Julia Y GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) 1:2
4   D SUŁKOWSKI Karol Z MÓL Marcin 3:1 (11:8, 13:11, 8:11, 12:10) 2:2
5   A ROZUM Dawid
DOMITER Julia
W NOWAK Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (11:3, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9) 3:2
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X MÓL Marcin
MÓL Jakub
3:2 (8:11, 11:7, 5:11, 11:9, 11:4) 4:2
7   A GOLONKA Filip X MÓL Jakub 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) 5:2
8   B ROZUM Dawid W NOWAK Marcin 3:0 (11:6, 14:12, 11:2) 6:2
9   D SUŁKOWSKI Karol Y GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 7:11, 11:4) 7:2
10   C DOMITER Julia Z MÓL Marcin 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 7:3
11   A GOLONKA Filip Y GAŁUSZKA Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 7:4
12   C DOMITER Julia W NOWAK Marcin 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:7, 8:11) 7:5
13   B ROZUM Dawid Z MÓL Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 7:6
14   D SUŁKOWSKI Karol X MÓL Jakub 0:3 (8:11, 7:11, 0:11) 7:7
2022-02-26 16:00 118 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Start” Nowy Sącz 11:3
1   A KUZIO Waldemar W BULZAK Jan 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) 1:0
2   B NALEPA Maciej X LEŚNIAK Kamil 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 1:1
3   C STALMACH Zbigniew Y TROJANOWSKI Dawid 2:3 (11:8, 2:11, 11:8, 6:11, 3:11) 1:2
4   D ŚWIATŁOŃ Piotr Z BORKOWSKI Marek 3:1 (11:8, 11:3, 10:12, 11:6) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 3:2
6   B ŚWIATŁOŃ Piotr
STALMACH Zbigniew
X LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
3:2 (11:7, 12:14, 8:11, 11:8, 11:4) 4:2
7   A KUZIO Waldemar X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) 5:2
8   B NALEPA Maciej W BULZAK Jan 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 10:12) 5:3
9   D ŚWIATŁOŃ Piotr Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:3, 11:4, 10:12, 11:7) 6:3
10   C STALMACH Zbigniew Z BORKOWSKI Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 7:3
11   A KUZIO Waldemar Y TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:7, 11:8, 11:1) 8:3
12   C STALMACH Zbigniew W BULZAK Jan 3:1 (15:13, 9:11, 11:8, 11:3) 9:3
13   B CZYŻYCKI Bogdan Z BORKOWSKI Marek 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:5) 10:3
14   D ŚWIATŁOŃ Piotr X LEŚNIAK Kamil 3:2 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 15:13) 11:3
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy