III liga mężczyzn => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2022-02-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-09 18:00 92 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
1   A TATARCZUCH Rafał W KOPACKA Anna 3:0 (11:5, 11:6, 11:1) 1:0
2   B DYCHTOŃ Jakub X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 2:0
3   C WŁODEK Grzegorz Y KOPACKI Paweł 2:3 (5:11, 14:16, 12:10, 11:7, 6:11) 2:1
4   D KIEROŃSKI Adam Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 11:5) 3:1
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W KOPACKA Anna
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 4:1
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:6) 5:1
7   A TATARCZUCH Rafał X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:7) 6:1
8   B DYCHTOŃ Jakub W KOPACKA Anna 3:1 (13:11, 12:10, 6:11, 11:8) 7:1
9   D KIEROŃSKI Adam Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 8:1
10   C WŁODEK Grzegorz Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:9, 6:11, 15:13, 11:5) 9:1
11   A TATARCZUCH Rafał Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 10:1
12   C WŁODEK Grzegorz W KOPACKA Anna 3:0 (11:3, 11:6, 13:11) 11:1
13   B DYCHTOŃ Jakub Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (7:11, 11:3, 7:11, 13:11, 11:5) 12:1
14   D KIEROŃSKI Adam X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (14:12, 11:6, 11:5) 13:1
2022-02-18 18:00 93 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8
1   A SUBIK Filip W GDULA Adam 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:8) 1:0
2   B MRUGAŁA Jan X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (3:11, 11:5, 9:11, 9:11) 1:1
3   C GNIADEK Piotr Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 2:1
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z NOWAK Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 2:2
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
2:3 (12:10, 8:11, 5:11, 11:6, 7:11) 2:3
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 10:12) 2:4
7   A SUBIK Filip X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (13:11, 12:10, 5:11, 12:14, 8:11) 2:5
8   B MRUGAŁA Jan W GDULA Adam 1:3 (13:11, 10:12, 9:11, 4:11) 2:6
9   D MRUGAŁA Bartłomiej Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:6, 14:12, 11:1) 3:6
10   C GNIADEK Piotr Z NOWAK Jakub 2:3 (11:6, 11:4, 9:11, 7:11, 8:11) 3:7
11   A SUBIK Filip Y BAJER Grzegorz 3:1 (8:11, 11:2, 11:4, 11:5) 4:7
12   C GNIADEK Piotr W GDULA Adam 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B MRUGAŁA Jan Z NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 13:11) 5:8
14   D MRUGAŁA Bartłomiej X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:5, 12:14, 12:10, 10:12, 11:8) 6:8
2022-02-27 16:00 94 LKS „Kłos” Olkusz - „Siemacha” Kraków 2:12
1   A SKOTNICZNY Rafał W ŚLIWIŃSKI Karol 0:3 (13:15, 7:11, 11:13) 0:1
2   B TOMSIA Sławomir X PILCH Aleksander 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 2:11) 0:2
3   C MORA Szymon Y GŁĄB Damian 2:3 (11:6, 9:11, 11:5, 8:11, 7:11) 0:3
4   D MOTYKA Rafał Z KONSTANTYN Paweł 1:3 (11:13, 11:6, 8:11, 4:11) 0:4
5   A TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
W GŁĄB Damian
KONSTANTYN Paweł
0:3 (8:11, 11:13, 13:15) 0:5
6   B MOTYKA Rafał
WALOTEK Krzysztof
X PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 0:6
7   A SKOTNICZNY Rafał X PILCH Aleksander 3:2 (11:9, 7:11, 3:11, 11:3, 12:10) 1:6
8   B TOMSIA Sławomir W ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (8:11, 11:6, 10:12, 11:9, 3:11) 1:7
9   D MOTYKA Rafał Y GŁĄB Damian 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) 1:8
10   C MORA Szymon Z KONSTANTYN Paweł 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:6, 11:6) 2:8
11   A SKOTNICZNY Rafał Y GŁĄB Damian 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:9
12   C MORA Szymon W ŚLIWIŃSKI Karol 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 6:11) 2:10
13   B WALOTEK Krzysztof Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) 2:11
14   D MOTYKA Rafał X PILCH Aleksander 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 2:12
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy