V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-10-31
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-31 14:00 21 MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5
1   A PRZYBYLSKI Piotr W MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (2:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:5) 1:0
2   B NIEPSUJ Mariusz X MRÓZEK Jan 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:8) 2:0
3   C MICHALEC Kazimierz Y SOLSKI Jacek 3:0 (11:1, 11:9, 11:4) 3:0
4   D BOŃCZAK Stanisław Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7) 4:0
5   A PRZYBYLSKI Piotr
BOŃCZAK Stanisław
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 4:1
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 5:1
7   A PRZYBYLSKI Piotr X MRÓZEK Jan 3:1 (11:5, 11:5, 8:11, 11:7) 6:1
8   B NIEPSUJ Mariusz W MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (10:12, 6:11, 6:11) 6:2
9   D BOŃCZAK Stanisław Y SOLSKI Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 7:2
10   C MICHALEC Kazimierz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 8:2
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y SOLSKI Jacek 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 9:2
12   C MICHALEC Kazimierz W MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (12:14, 8:11, 9:11) 9:3
13   B NIEPSUJ Mariusz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:6) 10:3
14   D BOŃCZAK Stanisław X MRÓZEK Jan 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) 11:3
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z BRZAZGOŃ Janusz 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:4) 12:3
16   D BOŃCZAK Stanisław W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (5:11, 2:11, 11:6, 3:11) 12:4
17   B APOLA Edward Y SOLSKI Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 12:5
18   C MICHALEC Kazimierz X MRÓZEK Jan 3:0 (14:12, 11:9, 15:13) 13:5
2021-10-29 17:00 22 MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS "Solsum" Lipie II 10:8
1   A MÓL Jakub W CEWKA Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 1:0
2   B TUTAK Antoni X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 2:0
3   C PYZIK Anna Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 2:1
4   D HONKOWICZ Zuzanna Z OPIŁO Zygmunt 0:3 (12:14, 11:13, 11:13) 2:2
5   A HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Tomasz
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) 2:3
6   B TUTAK Antoni
MÓL Jakub
X BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
3:1 (12:14, 11:4, 12:10, 11:7) 3:3
7   A MÓL Jakub X BOMBA Łukasz 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) 4:3
8   B TUTAK Antoni W CEWKA Piotr 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) 5:3
9   D HONKOWICZ Zuzanna Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 2:11) 5:4
10   C PYZIK Anna Z OPIŁO Zygmunt 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 5:5
11   A MÓL Jakub Y SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 6:5
12   C PYZIK Anna W CEWKA Piotr 2:3 (11:7, 7:11, 11:5, 7:11, 8:11) 6:6
13   B TUTAK Antoni Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 7:6
14   D PYZIK Tomasz X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 8:6
15   A MÓL Jakub Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 9:6
16   D PYZIK Tomasz W CEWKA Piotr 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 12:10) 10:6
17   B TUTAK Antoni Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 9:11) 10:7
18   C PYZIK Anna X BOMBA Łukasz 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 6:11) 10:8
2021-11-07 13:00 23 KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4
1   A WOŹNIAK Agnieszka W DOMITER Julia 2:3 (7:11, 8:11, 11:6, 11:9, 7:11) 0:1
2   B LEŚNIAK Kamil X SYKTUS Jan 3:2 (12:10, 11:8, 9:11, 7:11, 11:9) 1:1
3   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Y DYGAS Dawid 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 2:1
4   D PARAIS Leszek Z UBIK Jarosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 3:1
5   A WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
W DOMITER Julia
DYGAS Roman
1:3 (5:11, 11:13, 11:8, 7:11) 3:2
6   B PARAIS Leszek
LEŚNIAK Kamil
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
1:3 (11:13, 10:12, 11:7, 7:11) 3:3
7   A WOŹNIAK Agnieszka X SYKTUS Jan 3:1 (15:13, 9:11, 15:13, 13:11) 4:3
8   B LEŚNIAK Kamil W DOMITER Julia 3:2 (11:5, 8:11, 7:11, 11:6, 11:9) 5:3
9   D PARAIS Leszek Y DYGAS Dawid 3:2 (6:11, 8:11, 11:7, 11:6, 11:9) 6:3
10   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Z UBIK Jarosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 7:3
11   A WOŹNIAK Agnieszka Y DYGAS Dawid 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 7:11, 11:7) 8:3
12   C SOBOCIŃSKA Małgorzata W DOMITER Julia 3:2 (11:7, 11:3, 11:13, 11:13, 11:6) 9:3
13   B LEŚNIAK Kamil Z UBIK Jarosław 2:3 (3:11, 9:11, 11:7, 11:5, 3:11) 9:4
14   D PARAIS Leszek X SYKTUS Jan 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 10:4
15   A WOŹNIAK Agnieszka Z UBIK Jarosław 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:4, 11:7) 11:4
16   D PARAIS Leszek W SYKTUS Maciej 3:0 (11:2, 11:2, 11:8) 12:4
17   B LEŚNIAK Kamil Y DYGAS Dawid 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 13:4
18   C SOBOCIŃSKA Małgorzata X SYKTUS Jan 3:0 (13:11, 11:5, 15:13) 14:4
2021-10-30 17:00 24 PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
1   A GRUCA Marek W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 1:0
2   B PĘKALA Andrzej X TALAR Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 2:0
3   C DZIEDZIAK Stanisław Y KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 3:0
4   D URBAN Mariusz Z OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 4:0
5   A PĘKALA Andrzej
DZIEDZIAK Stanisław
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:7, 11:9) 5:0
6   B GRUCA Marek
URBAN Mariusz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 6:0
7   A GRUCA Marek X TALAR Paweł 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 11:5) 7:0
8   B PĘKALA Andrzej W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 8:0
9   D URBAN Mariusz Y KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 9:0
10   C DZIEDZIAK Stanisław Z OPYD Dawid 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 10:0
11   A GRUCA Marek Y KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 11:0
12   C DZIEDZIAK Stanisław W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 12:0
13   B PĘKALA Andrzej Z OPYD Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 13:0
14   D URBAN Mariusz X TALAR Paweł 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 14:0
15   A WAZ Józef Z OPYD Dawid 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 15:0
16   D URBAN Mariusz W DUDZIK Grzegorz 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:7, 11:9) 16:0
17   B PĘKALA Andrzej Y KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 17:0
18   C GLIŃSKI Jakub X TALAR Paweł 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 17:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy