V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-24 11:00 17 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV 11:7
1   A DOMITER Julia W HONKOWICZ Kacper 3:2 (11:7, 8:11, 11:4, 10:12, 11:7) 1:0
2   B SYKTUS Jan X PYZIK Anna 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 2:0
3   C DYGAS Dawid Y MÓL Jakub 1:3 (11:8, 8:11, 4:11, 9:11) 2:1
4   D UBIK Jarosław Z PYZIK Tomasz 3:2 (9:11, 11:9, 5:11, 11:9, 11:6) 3:1
5   A DOMITER Julia
DYGAS Roman
W HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 11:7) 4:1
6   B DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
X PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 4:2
7   A DOMITER Julia X PYZIK Anna 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 5:2
8   B SYKTUS Jan W HONKOWICZ Kacper 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D UBIK Jarosław Y MÓL Jakub 3:1 (5:11, 14:12, 14:12, 11:8) 6:3
10   C DYGAS Dawid Z PYZIK Tomasz 1:3 (6:11, 11:6, 14:16, 2:11) 6:4
11   A DOMITER Julia Y MÓL Jakub 3:1 (11:2, 11:9, 5:11, 11:6) 7:4
12   C DYGAS Dawid W HONKOWICZ Kacper 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) 7:5
13   B SYKTUS Jan Z PYZIK Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 8:5
14   D UBIK Jarosław X PYZIK Anna 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 9:5
15   A SYKTUS Maciej Z PYZIK Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 9:6
16   D UBIK Jarosław W HONKOWICZ Kacper 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:7) 10:6
17   B SYKTUS Jan Y MÓL Jakub 2:3 (14:12, 11:9, 9:11, 6:11, 12:14) 10:7
18   C DYGAS Dawid X PYZIK Anna 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 11:7
2021-10-24 11:00 18 LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
1   A WOLAK Michał W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B CEWKA Piotr X NIEPSUJ Mariusz 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C OPIŁO Zygmunt Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) 0:3
4   D BOMBA Łukasz Z APOLA Edward 3:1 (11:7, 11:7, 12:14, 11:5) 1:3
5   A OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
W PRZYBYLSKI Piotr
APOLA Edward
0:3 (5:11, 8:11, 11:13) 1:4
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 1:5
7   A WOLAK Michał X NIEPSUJ Mariusz 0:3 (7:11, 12:14, 8:11) 1:6
8   B CEWKA Piotr W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (1:11, 13:11, 1:11, 3:11) 1:7
9   D BOMBA Łukasz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) 1:8
10   C OPIŁO Zygmunt Z APOLA Edward 2:3 (5:11, 9:11, 12:10, 11:6, 2:11) 1:9
11   A WOLAK Michał Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 1:10
12   C OPIŁO Zygmunt W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 1:11
13   B CEWKA Piotr Z APOLA Edward 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 6:11) 1:12
14   D BOMBA Łukasz X NIEPSUJ Mariusz 1:3 (14:12, 9:11, 4:11, 4:11) 1:13
15   A WOLAK Michał Z APOLA Edward 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7) 2:13
16   D PTAK Jacek W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 2:14
17   B CEWKA Piotr Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 2:15
18   C OPIŁO Zygmunt X NIEPSUJ Mariusz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 2:16
2021-10-23 18:00 19 LKS „Dobrzanka” Dobra - PTG „Sokół” Grybów 4:14
1   A BRZAZGOŃ Janusz W URBAN Mariusz 0:3 (7:11, 1:11, 10:12) 0:1
2   B SOLSKI Jacek X PĘKALA Andrzej 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 2:11) 0:2
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y GRUCA Marek 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:3
4   D MRÓZEK Jan Z DZIEDZIAK Stanisław 3:2 (15:13, 11:7, 8:11, 9:11, 11:7) 1:3
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
3:2 (11:5, 7:11, 11:6, 5:11, 13:11) 2:3
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X URBAN Mariusz
DZIEDZIAK Stanisław
0:3 (10:12, 4:11, 12:14) 2:4
7   A BRZAZGOŃ Janusz X PĘKALA Andrzej 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 2:5
8   B SOLSKI Jacek W URBAN Mariusz 0:3 (5:11, 13:15, 12:14) 2:6
9   D MRÓZEK Jan Y GRUCA Marek 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 2:7
10   C MIŚKOWIEC Jerzy Z DZIEDZIAK Stanisław 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 3:7
11   A BRZAZGOŃ Janusz Y GRUCA Marek 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 3:8
12   C MIŚKOWIEC Jerzy W URBAN Mariusz 2:3 (11:5, 12:10, 7:11, 5:11, 8:11) 3:9
13   B SOLSKI Jacek Z DZIEDZIAK Stanisław 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:10
14   D MRÓZEK Jan X PĘKALA Andrzej 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 6:11) 3:11
15   A BRZAZGOŃ Janusz Z WAZ Józef 0:3 (12:14, 10:12, 7:11) 3:12
16   D MRÓZEK Jan W URBAN Mariusz 0:3 (9:11, 8:11, 12:14) 3:13
17   B SOLSKI Jacek Y GRUCA Marek 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 9:11) 3:14
18   C MIŚKOWIEC Jerzy X PĘKALA Andrzej 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:9, 11:9) 4:14
2021-11-07 11:00 20 KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
1   A TALAR Paweł W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:13, 11:9, 11:6, 11:7) 1:0
2   B DUDZIK Grzegorz X ŚMIAŁEK Jerzy 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:7) 2:0
3   C KALICIŃSKI Mirosław Y SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 3:0
4   D OPYD Dawid Z PARA Maciej 3:2 (4:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:9) 4:0
5   A TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
W SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
3:2 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 11:9) 5:0
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 5:11) 5:1
7   A TALAR Paweł X ŚMIAŁEK Jerzy 1:3 (14:16, 11:9, 9:11, 3:11) 5:2
8   B DUDZIK Grzegorz W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 6:2
9   D OPYD Dawid Y SUŁKOWSKI Jerzy 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:8, 4:11) 6:3
10   C KALICIŃSKI Mirosław Z PARA Maciej 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 7:3
11   A TALAR Paweł Y PORĘBA Adam 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 8:3
12   C KALICIŃSKI Mirosław W SZUBRYT Tomasz 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 5:11) 8:4
13   B DUDZIK Grzegorz Z PARA Maciej 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 9:4
14   D OPYD Dawid X ŚMIAŁEK Jerzy 2:3 (11:5, 11:3, 3:11, 5:11, 7:11) 9:5
15   A TALAR Paweł Z PARA Maciej 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:5) 10:5
16   D OPYD Dawid W SZUBRYT Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 10:6
17   B DUDZIK Grzegorz Y PORĘBA Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 11:6
18   C KALICIŃSKI Radosław X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 11:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy