V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-09-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-26 14:00 5 MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 7:11
1   A PRZYBYLSKI Piotr W KUKHAR Anton 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 1:0
2   B BOŃCZAK Stanisław X MÓL Jakub 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:8, 6:11) 1:1
3   C MICHALEC Kazimierz Y HONKOWICZ Kacper 0:3 (10:12, 6:11, 13:15) 1:2
4   D NIEPSUJ Mariusz Z WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 1:3
5   A MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
W WOŹNIAK Marcin
MÓL Jakub
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:13) 1:4
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X HONKOWICZ Zuzanna
HONKOWICZ Kacper
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 9:11) 1:5
7   A PRZYBYLSKI Piotr X MÓL Jakub 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 12:10) 2:5
8   B BOŃCZAK Stanisław W KUKHAR Anton 1:3 (6:11, 12:10, 4:11, 7:11) 2:6
9   D NIEPSUJ Mariusz Y HONKOWICZ Kacper 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) 2:7
10   C MICHALEC Kazimierz Z WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 2:8
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y HONKOWICZ Kacper 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 10:12, 6:11) 2:9
12   C MICHALEC Kazimierz W KUKHAR Anton 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:7) 3:9
13   B APOLA Edward Z HONKOWICZ Zuzanna 3:2 (9:11, 11:7, 11:6, 7:11, 11:5) 4:9
14   D NIEPSUJ Mariusz X MÓL Jakub 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:9) 5:9
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z HONKOWICZ Zuzanna 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 6:9
16   D NIEPSUJ Mariusz W KUKHAR Anton 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 7:9
17   B APOLA Edward Y HONKOWICZ Kacper 1:3 (11:5, 10:12, 7:11, 9:11) 7:10
18   C MICHALEC Kazimierz X MÓL Jakub 0:3 (11:13, 10:12, 8:11) 7:11
2021-09-26 11:00 6 KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS "Solsum" Lipie II 4:14
1   A KALICIŃSKI Radosław W BOMBA Łukasz 0:3 (8:11, 12:14, 4:11) 0:1
2   B OPYD Dawid X OPIŁO Zygmunt 3:2 (7:11, 14:12, 11:4, 9:11, 11:7) 1:1
3   C KALICIŃSKI Szymon Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (0:11, 0:11, 4:11) 1:2
4   D CHRONOWSKI Rafał Z CEWKA Piotr 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 1:3
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
0:3 (8:11, 9:11, 12:14) 1:4
6   B KALICIŃSKI Szymon
CHRONOWSKI Rafał
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
0:3 (1:11, 4:11, 4:11) 1:5
7   A KALICIŃSKI Radosław X OPIŁO Zygmunt 3:2 (3:11, 7:11, 11:9, 11:8, 13:11) 2:5
8   B OPYD Dawid W BOMBA Łukasz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 7:11) 2:6
9   D CHRONOWSKI Rafał Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 2:7
10   C KALICIŃSKI Szymon Z CEWKA Piotr 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 2:8
11   A KALICIŃSKI Radosław Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 2:9
12   C KALICIŃSKI Szymon W BOMBA Łukasz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 2:10
13   B OPYD Dawid Z CEWKA Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 3:10
14   D CHRONOWSKI Rafał X OPIŁO Zygmunt 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 3:11
15   A KALICIŃSKI Radosław Z CEWKA Piotr 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:9, 11:9) 4:11
16   D CHRONOWSKI Rafał W BOMBA Łukasz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 4:12
17   B OPYD Dawid Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (2:11, 3:11, 11:8, 8:11) 4:13
18   C KALICIŃSKI Szymon X OPIŁO Zygmunt 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) 4:14
2021-09-26 10:00 7 KSTS „Forhend” Muszyna - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9
1   A SZUBRYT Tomasz W DYGAS Dawid 3:0 (11:5, 12:10, 11:4) 1:0
2   B ŚMIAŁEK Jerzy X SYKTUS Jan 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 2:0
3   C JAROŃCZYK Remigiusz Y UBIK Jarosław 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 2:1
4   D SUŁKOWSKI Jerzy Z DYGAS Roman 0:3 (13:15, 8:11, 8:11) 2:2
5   A JAROŃCZYK Remigiusz
SZUBRYT Tomasz
W UBIK Jarosław
DYGAS Roman
2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 7:11, 6:11) 2:3
6   B SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 11:13, 11:8) 3:3
7   A SZUBRYT Tomasz X SYKTUS Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 4:3
8   B ŚMIAŁEK Jerzy W DYGAS Dawid 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 5:3
9   D SUŁKOWSKI Jerzy Y UBIK Jarosław 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 8:11) 5:4
10   C JAROŃCZYK Remigiusz Z DYGAS Roman 2:3 (11:7, 7:11, 13:11, 9:11, 11:13) 5:5
11   A SZUBRYT Tomasz Y UBIK Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 6:5
12   C JAROŃCZYK Remigiusz W DYGAS Dawid 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 11:6, 10:12) 6:6
13   B ŚMIAŁEK Jerzy Z DYGAS Roman 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:4) 7:6
14   D PORĘBA Adam X SYKTUS Jan 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 7:7
15   A SZUBRYT Tomasz Z DYGAS Roman 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:8) 8:7
16   D PORĘBA Adam W DYGAS Dawid 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 3:11) 8:8
17   B ŚMIAŁEK Jerzy Y UBIK Jarosław 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7) 9:8
18   C JAROŃCZYK Remigiusz X SYKTUS Jan 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 7:11) 9:9
2021-09-25 17:00 8 PTG „Sokół” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz II 6:12
1   A PĘKALA Andrzej W KAWKA Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 1:0
2   B URBAN Mariusz X BORKOWSKI Marek 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 12:14) 1:1
3   C GRUCA Marek Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11) 1:2
4   D KRÓL Stanisław Z WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:13, 11:8, 13:11, 11:9) 2:2
5   A KRÓL Stanisław
URBAN Mariusz
W BORKOWSKI Marek
KAWKA Maciej
0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 2:3
6   B GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
X WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 7:11, 9:11) 2:4
7   A PĘKALA Andrzej X BORKOWSKI Marek 0:3 (10:12, 7:11, 13:15) 2:5
8   B URBAN Mariusz W KAWKA Maciej 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9) 3:5
9   D KRÓL Stanisław Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (9:11, 13:15, 9:11) 3:6
10   C GRUCA Marek Z WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:8, 10:12, 15:13, 11:9) 4:6
11   A PĘKALA Andrzej Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 12:14) 4:7
12   C GRUCA Marek W KAWKA Maciej 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) 4:8
13   B URBAN Mariusz Z WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:6, 11:9, 12:14, 11:2) 5:8
14   D KRÓL Stanisław X BORKOWSKI Marek 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 7:11) 5:9
15   A WAZ Józef Z WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 5:10
16   D GLIŃSKI Michał W KAWKA Maciej 0:3 (1:11, 2:11, 4:11) 5:11
17   B URBAN Mariusz Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 6:11
18   C GLIŃSKI Jakub X BORKOWSKI Marek 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy