III liga mężczyzn => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-18 18:00 98 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
1   A SUBIK Filip W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (16:14, 9:11, 11:6, 10:12, 11:6) 1:0
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X TURECKI Kacper 1:3 (12:14, 11:3, 7:11, 4:11) 1:1
3   C MRUGAŁA Jan Y CELARY Mateusz 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 8:11) 1:2
4   D WĄSIK Marcin Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 5:11) 1:3
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 8:11, 4:11, 12:10, 6:11) 1:4
6   B SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (11:7, 12:10, 10:12, 9:11, 7:11) 1:5
7   A SUBIK Filip X TURECKI Kacper 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) 2:5
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (11:8, 4:11, 6:11, 11:6, 11:2) 3:5
9   D GNIADEK Piotr Y CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 9:11) 3:6
10   C MRUGAŁA Jan Z ZIMNICKI Tomasz 3:2 (7:11, 9:11, 17:15, 11:4, 11:6) 4:6
11   A SUBIK Filip Y CELARY Mateusz 3:1 (12:10, 13:11, 13:15, 11:5) 5:6
12   C MRUGAŁA Jan W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 14:16, 11:8) 6:6
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 7:6
14   D GNIADEK Piotr X TURECKI Kacper 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) 7:7
2022-03-13 17:00 99 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
1   A KONSTANTYN Paweł W KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B PILCH Aleksander X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:6, 11:6) 1:1
3   C ŚLIWIŃSKI Karol Y LELEK Paweł 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 2:1
4   D RESZKA Jakub Z SZCZEBAK Jerzy 3:1 (11:7, 2:11, 11:7, 11:9) 3:1
5   A PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 13:11, 5:11) 3:2
6   B GŁĄB Damian
KONSTANTYN Paweł
X SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 13:11) 4:2
7   A KONSTANTYN Paweł X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:3) 5:2
8   B PILCH Aleksander W KOPACKI Paweł 3:2 (9:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:9) 6:2
9   D RESZKA Jakub Y LELEK Paweł 3:2 (9:11, 5:11, 11:9, 13:11, 11:9) 7:2
10   C ŚLIWIŃSKI Karol Z SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 8:2
11   A KONSTANTYN Paweł Y LELEK Paweł 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 9:2
12   C ŚLIWIŃSKI Karol W KOPACKI Paweł 2:3 (11:9, 12:10, 6:11, 8:11, 8:11) 9:3
13   B PILCH Aleksander Z SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) 10:3
14   D RESZKA Jakub X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 14:12) 11:3
2022-05-05 18:00 100 TKKF Dobczyce - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A GDULA Adam W PACIA Bartłomiej 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 1:1
3   C ZIĘBA Jakub Y MORA Szymon 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 1:2
4   D ZYCH Szymon Z TOMSIA Sławomir 1:3 (6:11, 9:11, 11:5, 9:11) 1:3
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:2 (12:14, 11:8, 11:7, 8:11, 11:7) 2:3
6   B ZYCH Szymon
ZIĘBA Jakub
X TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:4
7   A GDULA Adam X SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 3:4
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W PACIA Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 16:14) 4:4
9   D ZYCH Szymon Y MORA Szymon 0:3 (10:12, 2:11, 10:12) 4:5
10   C ZIĘBA Jakub Z TOMSIA Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:6
11   A GDULA Adam Y MORA Szymon 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 5:6
12   C ZIĘBA Jakub W PACIA Bartłomiej 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 5:7
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z TOMSIA Sławomir 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 6:7
14   D ZYCH Szymon X SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 6:8
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy