V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 14:00 5 KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice II 13:1
1   A KOWALCZYK Michał W LICHAŃSKI Michał 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 1:0
2   B MARDUŁA Mateusz X POCHOPIEŃ Michał 3:1 (12:10, 11:7, 7:11, 13:11) 2:0
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 3:0
4   D KLAG Maja Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:2 (11:6, 6:11, 11:5, 7:11, 11:5) 4:0
5   A KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
W POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
3:0 (11:4, 11:8, 11:3) 5:0
6   B MARDUŁA Mateusz
MARDUŁA Michał
X PIETRAŃCZYK Jacek
PIOTROWSKA Sylwia
3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 6:0
7   A KOWALCZYK Michał X POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 7:0
8   B MARDUŁA Mateusz W LICHAŃSKI Michał 3:0 (11:6, 13:11, 11:4) 8:0
9   D KLAG Maja Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 9:0
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 10:0
11   A KOWALCZYK Michał Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 11:0
12   C JACHYMIAK Krzysztof W LICHAŃSKI Michał 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) 12:0
13   B MARDUŁA Mateusz Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 13:0
14   D MARDUŁA Michał X POCHOPIEŃ Michał 0:3 (4:11, 8:11, 2:11) 13:1
2021-10-08 19:00 6 UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7
1   A MAGULSKI Łukasz W KUROS Antoni 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 1:0
2   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 2:0
3   C WOJAS Wojciech Y CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 2:1
4   D MOTYKA Janusz Z ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) 2:2
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:2) 3:2
6   B MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 4:11) 3:3
7   A MAGULSKI Łukasz X KOWALCZYK Bartosz 3:1 (11:4, 7:11, 11:3, 11:7) 4:3
8   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W KUROS Antoni 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 5:3
9   D MOTYKA Janusz Y CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 2:11, 5:11) 5:4
10   C WOJAS Wojciech Z ŻÓŁTEK Daniel 2:3 (12:10, 11:9, 8:11, 8:11, 5:11) 5:5
11   A MAGULSKI Łukasz Y CZYSZCZOŃ Robert 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:6) 6:5
12   C WOJAS Wojciech W KUROS Antoni 1:3 (4:11, 4:11, 11:2, 2:11) 6:6
13   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) 7:6
14   D MOTYKA Janusz X KOWALCZYK Bartosz 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 13:15) 7:7
2021-10-04 17:00 7 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 6:8
1   A WINIARSKI Adam W KRUPKA Sławomir 2:3 (11:4, 4:11, 11:6, 12:14, 8:11) 0:1
2   B PALARZ Jan X KACHEL Piotr 2:3 (11:9, 10:12, 11:3, 6:11, 9:11) 0:2
3   C BODZIONY Grzegorz Y BANAŚ Jan 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 8:11, 11:4) 1:2
4   D PRACHARCZYK Krystian Z GRAJNY Piotr 2:3 (11:9, 12:10, 4:11, 10:12, 6:11) 1:3
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 1:4
6   B SOWIŃSKI Ziemowit
WŁODEK Sławomir
X BANAŚ Jan
KRUPKA Sławomir
1:3 (11:2, 4:11, 3:11, 8:11) 1:5
7   A WINIARSKI Adam X KACHEL Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 2:5
8   B PALARZ Jan W KRUPKA Sławomir 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 3:5
9   D PRACHARCZYK Krystian Y BANAŚ Jan 3:1 (11:9, 5:11, 12:10, 11:6) 4:5
10   C BODZIONY Grzegorz Z GRAJNY Piotr 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 4:6
11   A BANDYK Katarzyna Y BANAŚ Jan 1:3 (8:11, 15:13, 10:12, 8:11) 4:7
12   C BODZIONY Grzegorz W KRUPKA Sławomir 3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:8) 5:7
13   B WŁODEK Sławomir Z GRAJNY Piotr 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 6:11) 5:8
14   D SOWIŃSKI Ziemowit X KACHEL Piotr 3:1 (11:6, 11:4, 2:11, 11:5) 6:8
2021-10-01 18:00 8 LKS „Victoria” Nidek III - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4
1   A ŻYDEK Kamil W WIŚNIEWSKI Mateusz 0:3 (3:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B PENKALA Artur X KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 1:1
3   C BEDNARZ Paweł Y JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) 2:1
4   D WRÓBEL Dominik Z KUBERA Adrian 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 3:1
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:2 (12:10, 12:10, 6:11, 8:11, 11:5) 4:1
6   B WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
X JĘDRZEJOWSKI Ksawery
KUBERA Adrian
3:0 (11:2, 11:5, 11:8) 5:1
7   A ŻYDEK Kamil X KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 6:1
8   B PENKALA Artur W WIŚNIEWSKI Mateusz 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 6:2
9   D WRÓBEL Dominik Y JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 7:2
10   C BEDNARZ Paweł Z KUBERA Adrian 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 8:2
11   A ŻYDEK Kamil Y JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 9:2
12   C BEDNARZ Paweł W WIŚNIEWSKI Mateusz 1:3 (5:11, 11:9, 2:11, 6:11) 9:3
13   B DUDKA Piotr Z KUBERA Adrian 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 10:3
14   D HOLCMAN Eryk X KACZMARCZYK Karol 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.