V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-09-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-24 18:00 1 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Victoria” Nidek III 5:9
1   A PIETRAŃCZYK Jacek W ŻYDEK Kamil 3:2 (7:11, 12:10, 4:11, 11:9, 11:6) 1:0
2   B BRYŁA Rafał X BEDNARZ Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 1:1
3   C STUDNICKA Anna Y WRÓBEL Dominik 1:3 (11:4, 9:11, 6:11, 4:11) 1:2
4   D POCHOPIEŃ Michał Z PENKALA Artur 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 1:3
5   A BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
W PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 1:4
6   B STUDNICKA Anna
PIETRAŃCZYK Jacek
X WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
3:1 (11:7, 11:3, 5:11, 12:10) 2:4
7   A PIETRAŃCZYK Jacek X BEDNARZ Paweł 3:2 (12:10, 8:11, 6:11, 11:8, 11:5) 3:4
8   B BRYŁA Rafał W ŻYDEK Kamil 1:3 (6:11, 11:5, 6:11, 6:11) 3:5
9   D POCHOPIEŃ Michał Y WRÓBEL Dominik 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 9:11) 3:6
10   C STUDNICKA Anna Z PENKALA Artur 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 4:6
11   A PIETRAŃCZYK Jacek Y WRÓBEL Dominik 3:2 (6:11, 9:11, 12:10, 11:5, 11:5) 5:6
12   C STUDNICKA Anna W ŻYDEK Kamil 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 5:7
13   B BRYŁA Rafał Z PENKALA Artur 1:3 (11:6, 11:13, 4:11, 3:11) 5:8
14   D POCHOPIEŃ Michał X BEDNARZ Paweł 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) 5:9
2021-09-25 14:00 2 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6
1   A WIŚNIEWSKI Mateusz W PRACHARCZYK Krystian 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:8) 1:0
2   B KUBERA Adrian X BODZIONY Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 1:1
3   C KACZMARCZYK Karol Y WŁODEK Sławomir 2:3 (6:11, 9:11, 11:8, 12:10, 9:11) 1:2
4   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery Z PALARZ Jan 3:1 (11:5, 10:12, 16:14, 11:7) 2:2
5   A KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
W BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
3:1 (12:10, 14:12, 6:11, 11:7) 3:2
6   B JĘDRZEJOWSKI Ksawery
KUBERA Adrian
X WŁODEK Sławomir
WINIARSKI Adam
0:3 (11:13, 6:11, 8:11) 3:3
7   A WIŚNIEWSKI Mateusz X BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 4:3
8   B KUBERA Adrian W PRACHARCZYK Krystian 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 4:4
9   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery Y WŁODEK Sławomir 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 4:5
10   C KACZMARCZYK Karol Z WINIARSKI Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 5:5
11   A WIŚNIEWSKI Mateusz Y WŁODEK Sławomir 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 6:5
12   C KACZMARCZYK Karol W PRACHARCZYK Krystian 3:1 (6:11, 12:10, 11:7, 11:9) 7:5
13   B KUBERA Adrian Z WINIARSKI Adam 3:1 (11:5, 8:11, 17:15, 11:5) 8:5
14   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery X BODZIONY Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 8:6
2021-09-24 18:00 3 ULKS „Lachowice” II - UKS „Orły” Zakopane 6:8
1   A GRAJNY Piotr W MAGULSKI Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B BANAŚ Jan X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (2:11, 12:10, 9:11, 2:11) 0:2
3   C KRUPKA Sławomir Y MOTYKA Janusz 3:2 (11:7, 11:8, 10:12, 9:11, 11:6) 1:2
4   D KACHEL Piotr Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 2:2
5   A GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
1:3 (3:11, 14:12, 8:11, 9:11) 2:3
6   B BANAŚ Jan
KRUPKA Sławomir
X MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 9:11, 6:11) 2:4
7   A GRAJNY Piotr X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 3:4
8   B BANAŚ Jan W MAGULSKI Łukasz 1:3 (11:4, 8:11, 5:11, 7:11) 3:5
9   D KACHEL Piotr Y MOTYKA Janusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 3:6
10   C KRUPKA Sławomir Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:4, 11:3, 11:0) 4:6
11   A GRAJNY Piotr Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 5:6
12   C KRUPKA Sławomir W MAGULSKI Łukasz 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 5:7
13   B BANAŚ Jan Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 6:7
14   D KACHEL Piotr X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (2:11, 6:11, 8:11) 6:8
2021-11-29 18:00 4 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13
1   A KUROS Antoni W KOWALCZYK Michał 0:3 (5:11, 2:11, 11:13) 0:1
2   B KOWALCZYK Bartosz X KLAG Franciszek 0:3 (8:11, 6:11, 12:14) 0:2
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 13:15) 0:3
4   D GRELA Rafał Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A KOWALCZYK Bartosz
GRELA Rafał
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:5
6   B ŻÓŁTEK Daniel
KUROS Antoni
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:6
7   A KUROS Antoni X KLAG Franciszek 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 9:11) 0:7
8   B KOWALCZYK Bartosz W KOWALCZYK Michał 0:3 (3:11, 1:11, 5:11) 0:8
9   D GRELA Rafał Y MARDUŁA Mateusz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 0:9
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 14:12) 1:9
11   A KUROS Antoni Y MARDUŁA Mateusz 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11) 1:10
12   C ŻÓŁTEK Daniel W KOWALCZYK Michał 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 1:11
13   B KOWALCZYK Bartosz Z JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (7:11, 3:11, 11:7, 8:11) 1:12
14   D GRELA Rafał X KLAG Franciszek 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.