V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-16 11:00 51 MKS „Tarnovia” Tarnów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8
1   A MILÓWKA Julia W WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (12:10, 11:4, 12:14, 8:11, 11:6) 1:0
2   B ŚWIĄTEK Maja X CZUPRYNA Andrzej 3:2 (11:6, 10:12, 11:7, 7:11, 11:6) 2:0
3   C MILÓWKA Emilia Y KRAWIEC Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 2:1
4   D HABA Klaudia Z WOLIŃSKI Radosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 3:1
5   A MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 3:2
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X WOLIŃSKI Radosław
CZUPRYNA Andrzej
1:3 (10:12, 11:2, 9:11, 6:11) 3:3
7   A MILÓWKA Julia X CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 4:3
8   B ŚWIĄTEK Maja W WOLIŃSKI Wojciech 2:3 (7:11, 11:6, 11:2, 5:11, 6:11) 4:4
9   D HABA Klaudia Y KRAWIEC Kamil 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:9) 5:4
10   C MILÓWKA Emilia Z WOLIŃSKI Radosław 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) 6:4
11   A MILÓWKA Julia Y KRAWIEC Kamil 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 5:11) 6:5
12   C MILÓWKA Emilia W WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 7:5
13   B ŚWIĄTEK Maja Z WOLIŃSKI Radosław 2:3 (6:11, 11:4, 7:11, 11:4, 13:15) 7:6
14   D HABA Klaudia X CZUPRYNA Andrzej 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 8:6
15   A MILÓWKA Julia Z WOLIŃSKI Radosław 3:1 (5:11, 11:9, 11:6, 11:6) 9:6
16   D HABA Klaudia W WOLIŃSKI Wojciech 2:3 (11:6, 11:2, 10:12, 7:11, 6:11) 9:7
17   B ŚWIĄTEK Maja Y KRAWIEC Kamil 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 9:8
18   C MILÓWKA Emilia X CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 10:8
2022-01-16 11:00 52 UKS „Fortem” Pawęzów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2
1   A MADUZIA Leszek W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (9:11, 11:3, 6:11, 11:7, 11:2) 1:0
2   B STOSZKO Artur X FRANCZAK Szymon 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:6) 2:0
3   C CHŁOPEK Błażej Y TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 3:0
4   D WINKLER Hubert Z ŚLAZYK Karol 1:3 (11:4, 5:11, 12:14, 8:11) 3:1
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W FRANCZAK Szymon
JURKIEWICZ Jakub
3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 4:1
6   B CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
X ŚLAZYK Karol
TOKARCZYK Szymon
3:1 (6:11, 11:3, 11:6, 11:4) 5:1
7   A MADUZIA Leszek X FRANCZAK Szymon 3:1 (6:11, 15:13, 11:8, 11:7) 6:1
8   B STOSZKO Artur W JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 7:1
9   D WINKLER Hubert Y TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 8:1
10   C CHŁOPEK Błażej Z ŚLAZYK Karol 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 9:1
11   A PRZEKLASA Karol Y TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 10:1
12   C CHŁOPEK Błażej W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (11:3, 11:13, 12:10, 9:11, 11:6) 11:1
13   B STOSZKO Artur Z ŚLAZYK Karol 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 12:1
14   D WINKLER Hubert X FRANCZAK Szymon 3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 11:8) 13:1
15   A PRZEKLASA Karol Z ŚLAZYK Karol 1:3 (14:12, 3:11, 7:11, 3:11) 13:2
16   D WINKLER Hubert W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (2:11, 13:11, 13:11, 8:11, 11:8) 14:2
17   B PRZEKLASA Anna Y TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 15:2
18   C CHŁOPEK Błażej X FRANCZAK Szymon 3:1 (14:12, 10:12, 11:6, 11:6) 16:2
2022-01-16 11:00 53 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 2:16
1   A TROJAŃSKI Sebastian W KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B BABRAL Stanisław X BACZ Andrzej 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C BABRAL Berenika Y SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D KARTECZKA Martyna Z SIKOŃ Mateusz 0:3 (7:11, 11:13, 10:12) 0:4
5   A BABRAL Stanisław
KARTECZKA Martyna
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
0:3 (9:11, 2:11, 7:11) 0:5
6   B TROJAŃSKI Sebastian
KUCHARCZYK Dominik
X KANOWNIK Kajetan
SERAFIN Mateusz
0:3 (5:11, 5:11, 10:12) 0:6
7   A TROJAŃSKI Sebastian X BACZ Andrzej 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:9) 1:6
8   B BABRAL Stanisław W KANOWNIK Kajetan 0:3 (8:11, 7:11, 1:11) 1:7
9   D KARTECZKA Martyna Y SERAFIN Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 1:8
10   C BABRAL Berenika Z SIKOŃ Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 1:9
11   A TROJAŃSKI Sebastian Y SERAFIN Mateusz 1:3 (10:12, 11:7, 8:11, 10:12) 1:10
12   C BABRAL Berenika W KANOWNIK Kajetan 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:11
13   B KUCHARCZYK Dominik Z SIKOŃ Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 1:12
14   D KARTECZKA Martyna X BACZ Andrzej 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:13
15   A TROJAŃSKI Sebastian Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (14:12, 11:9, 11:8) 2:13
16   D KARTECZKA Martyna W KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 2:14
17   B KUCHARCZYK Dominik Y SERAFIN Mateusz 0:3 (3:11, 2:11, 10:12) 2:15
18   C BABRAL Berenika X BACZ Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:16
2022-01-15 11:00 54 UKS „Królewski Biecz” - LUKS „Galux” Skrzyszów III
2022-01-14 19:00 55 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12
1   A NAGEL Nikodem W SZUMILAS Władysław 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:9) 1:0
2   B RAMIAN Marcin X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 2:3 (11:8, 6:11, 2:11, 11:4, 7:11) 1:1
3   C KOBYLARCZYK Kacper Y GAJOWY Mateusz 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 16:14, 6:11) 1:2
4   D KRAS Nikodem Z CIERNIAK Konrad 3:1 (10:12, 11:2, 11:8, 11:6) 2:2
5   A KRAKOWSKI Sebastian
RAMIAN Marcin
W MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 2:3
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X NAGÓRZAŃSKI Seweryn
SZUMILAS Władysław
0:3 (11:13, 10:12, 10:12) 2:4
7   A NAGEL Nikodem X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:5
8   B RAMIAN Marcin W SZUMILAS Władysław 3:2 (8:11, 13:11, 13:15, 11:8, 14:12) 3:5
9   D KRAS Nikodem Y GAJOWY Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 4:5
10   C KOBYLARCZYK Kacper Z CIERNIAK Konrad 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 5:5
11   A NAGEL Nikodem Y CHOLEWA Dariusz 2:3 (11:9, 10:12, 5:11, 11:5, 9:11) 5:6
12   C KOBYLARCZYK Kacper W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 5:7
13   B RAMIAN Marcin Z OSTROWSKI Artur 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) 6:7
14   D KRAS Nikodem X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 6:8
15   A NAGEL Nikodem Z OSTROWSKI Artur 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 6:9
16   D KRAS Nikodem W CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 9:11) 6:10
17   B RAMIAN Marcin Y CHOLEWA Dariusz 1:3 (7:11, 14:12, 8:11, 8:11) 6:11
18   C KRAKOWSKI Sebastian X NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy