III liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 21 16 5 54:22 76,19
2 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 21 16 5 53:27 76,19
3 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 21 15 6 50:29 71,43
4 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 14 1 43:10 93,33
5 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 14 1 43:14 93,33
6 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 17 14 3 47:10 82,35
7 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 13 2 43:14 86,67
8 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 18 13 5 44:25 72,22
9 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 12 3 41:15 80,00
10 PIEGZA Adrian (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 12 3 37:18 80,00
11 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 16 12 4 40:21 75,00
12 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 15 11 4 37:17 73,33
13 NOWAK Marcin (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 18 11 7 42:33 61,11
14 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 10 10 0 30:5 100,00
15 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 10 5 36:23 66,67
16 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 10 5 35:26 66,67
17 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 10 8 32:37 55,56
18 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 11 9 2 31:12 81,82
19 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 12 9 3 31:19 75,00
20 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 16 9 7 32:26 56,25
21 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 7 5 27:18 58,33
22 MÓL Marcin (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 15 7 8 29:31 46,67
23 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 7 8 27:32 46,67
24 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 6 0 18:4 100,00
25 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 8 6 2 22:8 75,00
26 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 6 6 22:25 50,00
27 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 15 6 9 24:31 40,00
28 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 6 5 1 15:4 83,33
29 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 6 5 1 17:7 83,33
30 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 15:7 83,33
31 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 9 5 4 19:16 55,56
32 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 15 5 10 23:33 33,33
33 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 16 5 11 26:34 31,25
34 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 6 4 2 13:8 66,67
35 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 11 4 7 22:24 36,36
36 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 4 8 17:26 33,33
37 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 18:32 33,33
38 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 4 11 21:35 26,67
39 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 9:0 100,00
40 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:1 100,00
41 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:1 100,00
42 GALA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice) 6 3 3 10:11 50,00
43 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 3 9 21:29 25,00
44 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 15 3 12 17:40 20,00
45 URBAN Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 15 3 12 15:41 20,00
46 KORCZAK Damian (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 2 1 8:3 66,67
47 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 2 1 8:5 66,67
48 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 5 2 3 8:12 40,00
49 GALA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice) 6 2 4 8:13 33,33
50 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 6 2 4 8:15 33,33
51 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 2 10 11:34 16,67
52 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 2 10 9:31 16,67
53 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 14 2 12 13:37 14,29
54 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 2 13 15:40 13,33
55 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 1 1 0 3:1 100,00
56 WOLANIN Piotr („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 3 1 2 5:6 33,33
57 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 3 1 2 5:7 33,33
58 SZEWCZYK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 5:7 33,33
59 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 4:7 33,33
60 KELEBAJ Oleksij („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 6 1 5 6:15 16,67
61 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 7 1 6 10:18 14,29
62 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków) 8 1 7 4:22 12,50
63 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków) 9 1 8 6:24 11,11
64 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 18 1 17 10:52 5,56
65 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 1 0 1 1:3 0,00
66 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 3 0 3 2:9 0,00
67 BODNAR Marcin (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 2:9 0,00
68 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1:9 0,00
69 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1:9 0,00
70 KANTOR Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 3 0 3 1:9 0,00
71 BODNAR Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 6 0 6 2:18 0,00
72 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 0 6 1:18 0,00
73 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 9 0 9 1:27 0,00
74 NIEPSUJ Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 3 0 3 0:9 0,00
75 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
76 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 0 12 0:36 0,00
77 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 10 10 0 30:5 100,00
2 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 14 1 43:10 93,33
3 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 14 1 43:14 93,33
4 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 13 2 43:14 86,67
5 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 17 14 3 47:10 82,35
6 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 11 9 2 31:12 81,82
7 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 12 3 41:15 80,00
8 PIEGZA Adrian (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 12 3 37:18 80,00
9 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 21 16 5 54:22 76,19
10 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 21 16 5 53:27 76,19
11 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 8 6 2 22:8 75,00
12 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 16 12 4 40:21 75,00
13 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 12 9 3 31:19 75,00
14 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 15 11 4 37:17 73,33
15 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 18 13 5 44:25 72,22
16 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 21 15 6 50:29 71,43
17 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 10 5 36:23 66,67
18 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 10 5 35:26 66,67
19 NOWAK Marcin (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 18 11 7 42:33 61,11
20 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 7 5 27:18 58,33
21 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 16 9 7 32:26 56,25
22 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 9 5 4 19:16 55,56
23 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 10 8 32:37 55,56
24 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 6 6 22:25 50,00
25 MÓL Marcin (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 15 7 8 29:31 46,67
26 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 7 8 27:32 46,67
27 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 15 6 9 24:31 40,00
28 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 11 4 7 22:24 36,36
29 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 15 5 10 23:33 33,33
30 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 4 8 17:26 33,33
31 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 18:32 33,33
32 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 16 5 11 26:34 31,25
33 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 4 11 21:35 26,67
34 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 3 9 21:29 25,00
35 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 15 3 12 17:40 20,00
36 URBAN Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 15 3 12 15:41 20,00
37 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 2 10 11:34 16,67
38 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 2 10 9:31 16,67
39 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 14 2 12 13:37 14,29
40 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 2 13 15:40 13,33
41 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków) 8 1 7 4:22 12,50
42 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków) 9 1 8 6:24 11,11
43 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 18 1 17 10:52 5,56
44 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 9 0 9 1:27 0,00
45 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 0 12 0:36 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
5 5 0 15:4 100,00
2 JURZAK Łukasz / GOŁDA Gabriel
(MKS „Skawa” Wadowice)
2 2 0 6:2 100,00
3 BIAŁY Sebastian / KELEBAJ Oleksij
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
2 2 0 6:3 100,00
4 ZAJĄC Anna / ZHAO Ziyi
(KS „Bronowianka” Kraków II)
5 4 1 12:7 80,00
5 NOWAK Marcin / MÓL Marcin
(GSWAL „Mikulec” Grybów )
5 4 1 12:9 80,00
6 DUDZIAK Damian / ZAKRZYŃSKI Dominik
(UKS „Zarabie” Myślenice)
4 3 1 11:3 75,00
7 GŁĄB Damian / RESZKA Jakub
(„Siemacha” Kraków)
4 3 1 10:6 75,00
8 PIETRZAK Antoni / RACZEK Marcin
(ULKS „Lachowice”)
7 5 2 18:8 71,43
9 ŚWIATŁOŃ Piotr / GDULA Adam
(UKS „Zarabie” Myślenice)
5 3 2 12:7 60,00
10 MAGULSKI Damian / MATUSIAK Łukasz
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
5 3 2 13:8 60,00
11 MOREK Radosław / BOLEK Łukasz
(KS „Podwawelski” Kraków II)
4 2 2 10:7 50,00
12 WOJAS Bartłomiej / KUĆ Grzegorz
(„Siemacha” Kraków)
2 1 1 4:3 50,00
13 KUŹNIK Grzegorz / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
2 1 1 5:4 50,00
14 OBROCHTA Piotr / PACH Łukasz
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
2 1 1 4:4 50,00
15 WOJAS Bartłomiej / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
2 1 1 3:3 50,00
16 KONSTANTYN Paweł / PEREK Nikodem
(MKS KSOS Kraków)
2 1 1 4:4 50,00
17 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
2 1 1 4:4 50,00
18 PIETRZAK Agnieszka / PIEGZA Adrian
(KS „Podwawelski” Kraków II)
4 2 2 8:8 50,00
19 ZALEWSKI Krzysztof / KLUZEK Grzegorz
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
2 1 1 3:4 50,00
20 BOGACZ Wojciech / JABŁOŃSKI Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków III)
2 1 1 3:4 50,00
21 OLCZAK Mariusz / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków III)
2 1 1 3:5 50,00
22 OBROCHTA Piotr / SOBCZAK Krzysztof
(KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II)
3 1 2 5:7 33,33
23 SZTWIERTNIA Ilona / GĄSIOR Natalia
(KS „Bronowianka” Kraków II)
2 0 2 2:6 0,00
24 URBAN Mariusz / GAŁUSZKA Mateusz
(GSWAL „Mikulec” Grybów )
5 0 5 4:15 0,00
25 BOGACZ Wojciech / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków III)
2 0 2 1:6 0,00
26 UTYLSKI Filip / PEREK Nikodem
(MKS KSOS Kraków)
3 0 3 1:9 0,00
27 WIERZBIŃSKI Marcin / RADEK Arkadiusz
(MKS KSOS Kraków)
3 0 3 1:9 0,00
28 DOMITER Julia / MENSFELD Natalia
(UKS „Płomień” Limanowa II)
4 0 4 1:12 0,00
29 JABŁOŃSKI Paweł / OLCZAK Mariusz
(KS „Bronowianka” Kraków III)
2 0 2 0:6 0,00
30 GOLONKA Filip / BĄCIO Konrad
(UKS „Płomień” Limanowa II)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 MAGULSKI Damian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 21 16 5 7 5 2 18,5
2 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 21 16 5 7 5 2 18,5
3 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 21 15 6 7 5 2 17,5
4 ZHAO Ziyi (KS „Bronowianka” Kraków II) 17 14 3 6 5 1 16,5
5 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 14 1 5 3 2 15,5
6 GDULA Adam (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 14 1 5 3 2 15,5
7 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 13 2 5 3 2 14,5
8 UTYLSKI Filip (MKS KSOS Kraków) 18 13 5 5 2 3 14,0
9 ZAKRZYŃSKI Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice) 15 12 3 5 3 2 13,5
10 OBROCHTA Piotr (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 16 12 4 6 3 3 13,5
11 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 15 11 4 5 5 0 13,5
12 PIEGZA Adrian (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 12 3 5 2 3 13,0
13 NOWAK Marcin (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 18 11 7 6 4 2 13,0
14 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 10 8 6 5 1 12,5
15 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 10 10 0 4 3 1 11,5
16 SOBCZAK Krzysztof (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 15 10 5 4 2 2 11,0
17 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 10 5 5 2 3 11,0
18 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 11 9 2 3 2 1 10,0
19 KONSTANTYN Paweł (MKS KSOS Kraków) 12 9 3 3 2 1 10,0
20 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków) 16 9 7 6 2 4 10,0
21 MÓL Marcin (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 15 7 8 5 4 1 9,0
22 DUDZIAK Damian (UKS „Zarabie” Myślenice) 12 7 5 4 3 1 8,5
23 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 7 8 5 2 3 8,0
24 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 16 5 11 7 6 1 8,0
25 KAIM Adrian (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 6 6 0 2 2 0 7,0
26 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 8 6 2 2 1 1 6,5
27 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 6 6 4 1 3 6,5
28 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków) 15 6 9 4 1 3 6,5
29 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 15 5 10 5 3 2 6,5
30 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 6 5 1 2 2 0 6,0
31 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 6 5 1 2 2 0 6,0
32 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 5 1 2 2 0 6,0
33 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 9 5 4 2 1 1 5,5
34 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 12 4 8 3 2 1 5,0
35 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 4 11 5 2 3 5,0
36 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 6 4 2 3 1 2 4,5
37 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 11 4 7 2 1 1 4,5
38 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 4 8 4 1 3 4,5
39 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków) 15 3 12 5 2 3 4,0
40 OBROCHTA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 3 0 1 1 0 3,5
41 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
42 GAIK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
43 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 3 9 4 1 3 3,5
44 GALA Dawid (MKS „Skawa” Wadowice) 6 3 3 2 0 2 3,0
45 URBAN Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 15 3 12 5 0 5 3,0
46 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków II) 15 2 13 5 2 3 3,0
47 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 3 2 1 1 1 0 2,5
48 KORCZAK Damian (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 2 1 1 1 0 2,5
49 PACH Łukasz (KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II) 5 2 3 2 1 1 2,5
50 KELEBAJ Oleksij („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 6 1 5 3 3 0 2,5
51 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 2 10 3 1 2 2,5
52 OLCZAK Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków III) 12 2 10 4 1 3 2,5
53 PIETRAŃCZYK Jakub (MKS „Skawa” Wadowice) 6 2 4 2 0 2 2,0
54 GALA Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice) 6 2 4 2 0 2 2,0
55 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 14 2 12 4 0 4 2,0
56 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 7 1 6 2 2 0 2,0
57 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS KSOS Kraków) 8 1 7 5 2 3 2,0
58 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 1 1 0 1 1 0 1,5
59 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 1 1 0 1,5
60 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków) 9 1 8 3 1 2 1,5
61 SZEWCZYK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 1 2 1 0 1 1,0
62 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 3 1 2 1 0 1 1,0
63 WOLANIN Piotr („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 3 1 2 0 0 0 1,0
64 GAŁUSZKA Mateusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 18 1 17 6 0 6 1,0
65 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 1 0 1 2 1 1 0,5
66 ZAJĄC Jacek (MKS KSOS Kraków) 3 0 3 1 1 0 0,5
67 BODNAR Marcin (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
68 NIEPSUJ Mariusz (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 3 0 3 1 0 1 0,0
69 KANTOR Jan (GSWAL „Mikulec” Grybów ) 3 0 3 1 0 1 0,0
70 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 0 6 2 0 2 0,0
71 BODNAR Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 6 0 6 2 0 2 0,0
72 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 0 12 4 0 4 0,0
73 GAŁUSZKA Paweł (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
74 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
75 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
76 BĄCIO Konrad (UKS „Płomień” Limanowa II) 9 0 9 3 0 3 0,0
77 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
78 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy