V liga rejon Tarnów
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 30 28 2 87:16 93,33
2 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 36 28 8 93:37 77,78
3 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 36 23 13 78:61 63,89
4 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 22 10 72:47 68,75
5 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 34 22 12 75:52 64,71
6 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 24 21 3 63:20 87,50
7 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 30 21 9 73:33 70,00
8 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Sokół” Żabno) 21 20 1 61:10 95,24
9 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 36 20 16 71:60 55,56
10 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 28 19 9 66:32 67,86
11 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 28 19 9 68:44 67,86
12 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 30 19 11 69:42 63,33
13 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 24 18 6 56:25 75,00
14 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 24 18 6 60:30 75,00
15 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 28 18 10 60:37 64,29
16 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 19 17 2 55:14 89,47
17 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 35 17 18 62:59 48,57
18 RACHFAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 36 17 19 60:70 47,22
19 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 22 16 6 53:30 72,73
20 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 32 16 16 59:51 50,00
21 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 31 14 17 47:60 45,16
22 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 25 13 12 49:47 52,00
23 PUT Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 20 12 8 44:35 60,00
24 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko) 24 12 12 43:47 50,00
25 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 12 11 1 35:7 91,67
26 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 22 11 11 47:39 50,00
27 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 28 11 17 49:56 39,29
28 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 23 10 13 36:44 43,48
29 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 10 22 41:74 31,25
30 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko) 12 9 3 31:19 75,00
31 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 20 8 12 29:43 40,00
32 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 18 7 11 32:42 38,89
33 MARTYKA Igor (MOSiR Tuchów) 28 7 21 31:71 25,00
34 HAZIK Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 12 6 6 24:23 50,00
35 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 22:35 31,25
36 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 20:34 31,25
37 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 20 5 15 23:48 25,00
38 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 4 4 0 12:1 100,00
39 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 12 4 8 19:27 33,33
40 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 15 4 11 16:37 26,67
41 BRATOWNIK Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 3 1 9:6 75,00
42 WŁODEK Krystian (MOSiR Tuchów) 31 3 28 14:84 9,68
43 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 3 2 1 7:5 66,67
44 NOWAK Jan (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 2 2 9:6 50,00
45 WOLIŃSKI Radosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 4 2 2 9:7 50,00
46 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 13 2 11 10:37 15,38
47 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 16 2 14 13:43 12,50
48 KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów) 17 2 15 11:45 11,76
49 FURMAŃSKI Robert (MOSiR Tuchów) 24 2 22 17:67 8,33
50 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 2 1 1 4:5 50,00
51 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko) 4 1 3 4:9 25,00
52 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 8 1 7 5:23 12,50
53 KOCOŁ Piotr (MOSiR Tuchów) 13 1 12 9:36 7,69
54 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 16 1 15 6:46 6,25
55 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 4 0 4 3:12 0,00
56 CZELUŚNIAK Angelika (MOSiR Tuchów) 4 0 4 2:12 0,00
57 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 16 0 16 5:48 0,00
58 TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów) 4 0 4 0:12 0,00
59 KOCOŁ Bartłomiej (MOSiR Tuchów) 13 0 13 0:39 0,00
60 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 6 0 6 0:18 0,00
61 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 2 0 2 0:6 0,00
62 PIECH Jan (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Sokół” Żabno) 21 20 1 61:10 95,24
2 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 30 28 2 87:16 93,33
3 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 19 17 2 55:14 89,47
4 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 24 21 3 63:20 87,50
5 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 36 28 8 93:37 77,78
6 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 24 18 6 56:25 75,00
7 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 24 18 6 60:30 75,00
8 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 22 16 6 53:30 72,73
9 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 30 21 9 73:33 70,00
10 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 22 10 72:47 68,75
11 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 28 19 9 66:32 67,86
12 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 28 19 9 68:44 67,86
13 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 34 22 12 75:52 64,71
14 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 28 18 10 60:37 64,29
15 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 36 23 13 78:61 63,89
16 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 30 19 11 69:42 63,33
17 PUT Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 20 12 8 44:35 60,00
18 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 36 20 16 71:60 55,56
19 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 25 13 12 49:47 52,00
20 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 22 11 11 47:39 50,00
21 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 32 16 16 59:51 50,00
22 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko) 24 12 12 43:47 50,00
23 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 35 17 18 62:59 48,57
24 RACHFAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 36 17 19 60:70 47,22
25 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 31 14 17 47:60 45,16
26 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 23 10 13 36:44 43,48
27 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 20 8 12 29:43 40,00
28 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 28 11 17 49:56 39,29
29 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 18 7 11 32:42 38,89
30 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 22:35 31,25
31 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 20:34 31,25
32 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 10 22 41:74 31,25
33 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 15 4 11 16:37 26,67
34 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 20 5 15 23:48 25,00
35 MARTYKA Igor (MOSiR Tuchów) 28 7 21 31:71 25,00
36 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 16 2 14 13:43 12,50
37 KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów) 17 2 15 11:45 11,76
38 WŁODEK Krystian (MOSiR Tuchów) 31 3 28 14:84 9,68
39 FURMAŃSKI Robert (MOSiR Tuchów) 24 2 22 17:67 8,33
40 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 16 1 15 6:46 6,25
41 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 16 0 16 5:48 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 RUSEK Andrzej / TOBIASZ Andrzej
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
4 4 0 12:2 100,00
2 DĄBROŚ Stanisław / CICH Adrian
(UKS „Sokół” Żabno)
4 4 0 12:2 100,00
3 MARTYKA Bartłomiej / NAGEL Kacper
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
4 4 0 12:2 100,00
4 HAZIK Jakub / PIĘKOSZ Jakub
(TG „Sokół” Brzesko)
3 3 0 9:6 100,00
5 PARA Eligiusz / KANIA Jan
(LUKS „Galux” Skrzyszów III)
5 4 1 14:6 80,00
6 PIĘKOSZ Jakub / NOWAK Dawid
(TG „Sokół” Brzesko)
4 3 1 9:6 75,00
7 SZMYD Zygmunt / KANIA Jan
(LUKS „Galux” Skrzyszów III)
3 2 1 7:3 66,67
8 OPIOŁA Tomasz / SZCZEPAŃSKI Andrzej
(UKS „Sokół” Żabno)
3 2 1 8:4 66,67
9 BACZ Andrzej / SERAFIN Mateusz
(MOKSiR Czchów)
6 4 2 14:12 66,67
10 ZBYLUT Patryk / SIKOŃ Maciej
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
3 2 1 6:6 66,67
11 RAJZER Krzysztof / KĄCKI Mateusz
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
5 3 2 12:8 60,00
12 KANOWNIK Kajetan / NIEĆ Tomasz
(MOKSiR Czchów)
5 3 2 10:10 60,00
13 PODGÓRSKI Jan / KORUS Paweł
(LUKS „Galux” Skrzyszów III)
7 3 4 13:12 42,86
14 PIĘKOSZ Wacław / RACHFAŁ Maciej
(TG „Sokół” Brzesko)
5 2 3 7:11 40,00
15 WOLIŃSKI Wojciech / KRAWIEC Kamil
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
8 3 5 14:17 37,50
16 TROJAŃSKI Sebastian / KUCHARCZYK Dominik
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
3 1 2 6:7 33,33
17 STEFAN Igor / FURMAŃSKI Robert
(MOSiR Tuchów)
4 1 3 4:11 25,00
18 KOCOŁ Piotr / WŁODEK Krystian
(MOSiR Tuchów)
3 0 3 4:9 0,00
19 MARTYKA Igor / WŁODEK Krystian
(MOSiR Tuchów)
4 0 4 1:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 30 28 2 8 8 0 32,0
2 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 36 28 8 9 4 5 30,0
3 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 36 23 13 9 7 2 26,5
4 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 22 10 8 5 3 24,5
5 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 30 21 9 8 6 2 24,0
6 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 34 22 12 9 3 6 23,5
7 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 24 21 3 4 2 2 22,0
8 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 28 19 9 7 6 1 22,0
9 ZBYLUT Patryk (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 30 19 11 8 6 2 22,0
10 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Sokół” Żabno) 21 20 1 6 3 3 21,5
11 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 28 19 9 7 5 2 21,5
12 WOLIŃSKI Wojciech (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 36 20 16 9 3 6 21,5
13 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 24 18 6 6 6 0 21,0
14 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 24 18 6 6 5 1 20,5
15 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 28 18 10 8 4 4 20,0
16 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 35 17 18 9 5 4 19,5
17 RACHFAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 36 17 19 9 5 4 19,5
18 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 19 17 2 6 4 2 19,0
19 SERAFIN Mateusz (MOKSiR Czchów) 32 16 16 9 6 3 19,0
20 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 22 16 6 4 0 4 16,0
21 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 25 13 12 7 3 4 14,5
22 STEFAN Igor (MOSiR Tuchów) 31 14 17 8 1 7 14,5
23 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko) 24 12 12 6 3 3 13,5
24 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 12 11 1 5 4 1 13,0
25 PUT Maciej (TG „Sokół” Brzesko) 20 12 8 3 1 2 12,5
26 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 22 11 11 7 3 4 12,5
27 BACZ Andrzej (MOKSiR Czchów) 23 10 13 8 4 4 12,0
28 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 28 11 17 5 2 3 12,0
29 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 32 10 22 8 3 5 11,5
30 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko) 12 9 3 5 2 3 10,0
31 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 20 8 12 5 3 2 9,5
32 HAZIK Jakub (TG „Sokół” Brzesko) 12 6 6 3 3 0 7,5
33 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 18 7 11 2 1 1 7,5
34 MARTYKA Igor (MOSiR Tuchów) 28 7 21 8 1 7 7,5
35 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 4 3 1 6,5
36 NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów) 20 5 15 5 3 2 6,5
37 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 16 5 11 1 1 0 5,5
38 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 12 4 8 3 1 2 4,5
39 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów III) 4 4 0 1 0 1 4,0
40 KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 15 4 11 4 0 4 4,0
41 BRATOWNIK Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 3 1 1 1 0 3,5
42 KUCHARCZYK Dominik (LUKS „Sobolik” Sobolów) 16 2 14 5 2 3 3,0
43 KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów) 17 2 15 2 2 0 3,0
44 WŁODEK Krystian (MOSiR Tuchów) 31 3 28 7 0 7 3,0
45 FURMAŃSKI Robert (MOSiR Tuchów) 24 2 22 6 2 4 3,0
46 MRÓZ Jakub (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 3 2 1 1 0 1 2,0
47 NOWAK Jan (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 2 2 1 0 1 2,0
48 WOLIŃSKI Radosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 4 2 2 1 0 1 2,0
49 NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 13 2 11 1 0 1 2,0
50 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 8 1 7 2 2 0 2,0
51 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 2 1 1 1 1 0 1,5
52 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko) 4 1 3 1 1 0 1,5
53 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 16 1 15 5 1 4 1,5
54 KOCOŁ Piotr (MOSiR Tuchów) 13 1 12 5 0 5 1,0
55 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 16 0 16 5 1 4 0,5
56 KOCOŁ Bartłomiej (MOSiR Tuchów) 13 0 13 0 0 0 0,0
57 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 6 0 6 1 0 1 0,0
58 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 4 0 4 1 0 1 0,0
59 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 2 0 2 1 0 1 0,0
60 TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów) 4 0 4 0 0 0 0,0
61 PIECH Jan (MOKSiR Czchów) 1 0 1 0 0 0 0,0
62 CZELUŚNIAK Angelika (MOSiR Tuchów) 4 0 4 1 0 1 0,0
63 DAMIAN Janusz (MOSiR Tuchów) 0 0 0 1 0 1 0,0

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.