MOSiR Tuchów (M)
Klub: MOSiR Tuchów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie
ul. Jana Pawła II 6
33-170 Tuchów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Damian (tel. 500 845 090)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Krystian Włodek (tel. 505 105 457)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2019-09-29 13:00 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 0:18 (S) ⇓
2 5T 1/2 2019-10-04 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów 14:4 (S) ⇓
3 5T 1/3 2019-10-20 13:00 MOSiR Tuchów - MOKSiR Czchów 5:13 (S) ⇓
4 5T 1/4 2019-11-10 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOSiR Tuchów 14:4 (S) ⇓
5 5T 1/5 2019-11-24 13:00 MOSiR Tuchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15 (S) ⇓
6 5T 1/7 2019-12-27 12:00 MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 (S) ⇓
7 5T 1/6 2020-01-09 18:00 UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 14:4 (S) ⇓
8 5T 2/8 2020-02-27 18:00 MOSiR Tuchów - UKS „Sokół” Żabno 3:15 (S) ⇓
9 5T 2/9 2020-03-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 17:1 (S) ⇓
10 5T 2/14 do ustalenia MOKSiR Czchów - MOSiR Tuchów  
11 5T 2/13 do ustalenia MOSiR Tuchów - LUKS „Sobolik” Sobolów  
12 5T 2/12 do ustalenia MOSiR Tuchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II  
13 5T 2/11 do ustalenia LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOSiR Tuchów  
14 5T 2/10 do ustalenia TG „Sokół” Brzesko - MOSiR Tuchów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
2 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II         1,0 1,0 2,0 0,0 4
3 (D) MOKSiR Czchów     0,5     1,0 2,5 1,0 5
4 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów     1,5 0,0 0,0 1,5   1,0 4
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0       0,0 1,0 2,0 0,0 3
6 (D) TG „Sokół” Brzesko     1,0 0,0 0,0   3,0 1,0 5
7 (W) UKS „Sokół” Żabno       0,0 0,0 2,0 2,0 0,0 4
8 (D) UKS „Sokół” Żabno     0,0     1,0 2,0 0,0 3
9 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III     0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1
Razem 0,0 0,0 3,0 0,0 1,0 7,5 14,5 3,0 29
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZELUŚNIAK Angelika 2006 K 10407 2019-11-05 2976
2 DAMIAN Janusz 1972 M 8632 2019-09-10 567
3 FURMAŃSKI Robert 1972 M 8636 2019-09-10 2947
4 KOCOŁ Bartłomiej 1988 M 8635 2019-09-10 1931
5 KOCOŁ Piotr 1957 M 8634 2019-09-10 2295
6 MARTYKA Igor 2005 M 8637 2019-09-10 2948
7 STEFAN Igor 2003 M 8631 2019-09-10 1680
8 WŁODEK Krystian 2003 M 8633 2019-09-10 2949