UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Aleksandra Chrabąszcz (tel. 517 702 432)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2019-09-26 18:00 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 12:6🏓 ⇑
2 5T 1/2 2019-10-13 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 6:12🏓 ⇑
3 5T 1/4 2019-11-08 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 6:12🏓 ⇑
4 5T 1/3 2019-11-14 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7🏓 ⇑
5 5T 1/5 2019-11-23 10:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 8:10🏓 ⇑
6 5T 1/7 2020-01-07 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7🏓 ⇑
7 5T 1/6 2020-01-09 18:00 UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 14:4🏓 ⇑
8 5T 2/8 2020-02-27 18:00 MOSiR Tuchów - UKS „Sokół” Żabno 3:15🏓 ⇑
9 5T 2/9 2020-03-05 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 4:14🏓 ⇑
10 5T 2/14 do ustalenia LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Sokół” Żabno  
11 5T 2/13 do ustalenia UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko  
12 5T 2/12 do ustalenia LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno  
13 5T 2/11 do ustalenia UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II  
14 5T 2/10 do ustalenia UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) MOKSiR Czchów 4,5   0,0 1,5 1,0 3,5 1,5 0,0 12
2 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 1,5 0,0   0,0   4,5 1,5 12
3 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   3,0     0,0 4,5 4,5 0,0 12
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III 3,5 1,5     0,0 2,0 4,0 0,0 11
5 (W) TG „Sokół” Brzesko 3,5 4,5 0,0   0,0 2,0     10
6 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2,5 2,5 0,0   0,0 2,0 4,0 0,0 11
7 (D) MOSiR Tuchów 4,5   2,5   4,5     2,5 14
8 (W) MOSiR Tuchów 4,5   3,0   4,5 0,5   2,5 15
9 (W) MOKSiR Czchów 4,5       2,0 4,5 3,0   14
Razem 32,0 13,0 5,5 1,5 12,0 19,0 21,5 6,5 111
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CICH Adrian 2002 M 5308 03.09.2019 1686
2 DĄBROŚ Stanisław 1964 M 5305 03.09.2019 6
3 GAJOWY Mateusz 2006 M 5309 03.09.2019 1915
4 KIJOWSKI Jan 2002 M 5310 03.09.2019 1919
5 MLECZKO Mateusz 2004 M 5311 03.09.2019 2364
6 OPIOŁA Tomasz Jan 1954 M 5306 03.09.2019 5
7 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 5307 03.09.2019 1911
8 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 5312 03.09.2019 1916