TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 504 965 748)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2019-10-08 18:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12 (S) ⇓
2 5T 1/2 2019-10-15 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko 8:10 (S) ⇑
3 5T 1/5 2019-11-23 10:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) ⇓
4 5T 1/3 2019-11-30 10:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇑
5 5T 1/6 2019-12-08 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko 7:11 (S) ⇑
6 5T 1/4 2019-12-22 14:30 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko 11:7 (S) ⇓
7 5T 1/7 2019-12-27 12:00 MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 (S) ⇑
8 5T 2/8 2020-02-22 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko 6:12 (S) ⇑
9 5T 2/9 2020-03-07 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko 8:10 (S) ⇑
10 5T 2/10 do ustalenia TG „Sokół” Brzesko - MOSiR Tuchów  
11 5T 2/14 do ustalenia TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów II  
12 5T 2/13 do ustalenia UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko  
13 5T 2/12 do ustalenia TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III  
14 5T 2/11 do ustalenia TG „Sokół” Brzesko - MOKSiR Czchów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II   1,5 1,5   0,0 1,0 2,0 6
2 (W) MOKSiR Czchów   1,0 4,0     2,0 3,0 10
3 (D) UKS „Sokół” Żabno 2,5   2,5   2,0   1,0 8
4 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   3,5 4,5   0,0 3,0 3,0 14
5 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3,5   1,5   4,5   1,5 11
6 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,5   1,5   3,5   0,5 7
7 (W) MOSiR Tuchów   3,5 3,5 1,5     4,5 13
8 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   3,0 4,5     3,0 1,5 12
9 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   1,0 3,0     3,5 2,5 10
Razem 7,5 13,5 26,5 1,5 10,0 12,5 19,5 91
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 HAZIK Jakub 1971 M 4201 2019-08-30 1342
2 NOWAK Dawid 2004 M 4203 2019-08-30 2353
3 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 4204 2019-08-30 2336
4 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 4205 2019-08-30 2335
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 4202 2019-08-30 2337
6 PUT Maciej 2004 M 4209 2019-08-30 2377
7 RACHFAŁ Maciej 2007 M 4206 2019-08-30 2643