III liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2012-12-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-12-09 11:00 37 LUKS Sufczyn - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 1:17
1   A MLECZKO Radosław W BOLSĘGA Paweł 3:1 (4:11, 13:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B SACHA Bartłomiej X KAIM Adrian 1:3 (6:11, 14:12, 6:11, 7:11) 1:1
3   C MIREK Damian Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) 1:2
4   D MLECZKO Bartłomiej Z PALACZ Grzegorz 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:3
5   A MLECZKO Radosław
MLECZKO Bartłomiej
W KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
1:3 (7:11, 10:12, 12:10, 9:11) 1:4
6   B MIREK Damian
SACHA Bartłomiej
X PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 1:5
7   A MLECZKO Radosław X KAIM Adrian 2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 11:13, 13:15) 1:6
8   B SACHA Bartłomiej W BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 4:11) 1:7
9   D MLECZKO Bartłomiej Y MATUSIAK Łukasz 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 5:11) 1:8
10   C MIREK Damian Z PALACZ Grzegorz 0:3 (2:11, 3:11, 1:11) 1:9
11   A MLECZKO Radosław Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 1:10
12   C MIREK Damian W BOLSĘGA Paweł 0:3 (11:13, 5:11, 9:11) 1:11
13   B SACHA Bartłomiej Z PALACZ Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 1:11) 1:12
14   D MLECZKO Bartłomiej X KAIM Adrian 2:3 (1:11, 11:9, 10:12, 11:8, 7:11) 1:13
15   A MLECZKO Radosław Z PALACZ Grzegorz 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 4:11, 8:11) 1:14
16   D MLECZKO Bartłomiej W BOLSĘGA Paweł 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 6:11) 1:15
17   B SACHA Bartłomiej Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 1:16
18   C MIREK Damian X KAIM Adrian 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 1:17
2012-12-09 11:00 38 UKS „Gulon” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno II 13:5
1   A KONIECZNY Tomasz W NOWAK Łukasz 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B NYCZ Zbigniew X ZACHARA Józef 3:0 (11:4, 11:4, 17:15) 1:1
3   C MALIK Mateusz Y MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:7, 15:13, 6:11, 11:9) 2:1
4   D GŁĄB Damian Z JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 3:1
5   A KONIECZNY Tomasz
MALIK Mateusz
W ZACHARA Józef
JANISZEWSKI Tomasz
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 4:1
6   B NYCZ Zbigniew
GŁĄB Damian
X MOTYKA Tadeusz
NOWAK Łukasz
3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:9) 5:1
7   A KONIECZNY Tomasz X ZACHARA Józef 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:6) 6:1
8   B NYCZ Zbigniew W NOWAK Łukasz 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 5:11) 6:2
9   D GŁĄB Damian Y MOTYKA Tadeusz 3:2 (10:12, 11:7, 9:11, 11:9, 11:9) 7:2
10   C MALIK Mateusz Z JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 8:2
11   A KONIECZNY Tomasz Y MOTYKA Tadeusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 8:3
12   C MALIK Mateusz W NOWAK Łukasz 2:3 (8:11, 11:1, 9:11, 11:9, 7:11) 8:4
13   B NYCZ Zbigniew Z JANISZEWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 9:4
14   D GŁĄB Damian X ZACHARA Józef 3:0 (11:4, 13:11, 11:8) 10:4
15   A KONIECZNY Tomasz Z JANISZEWSKI Tomasz 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:2) 11:4
16   D GŁĄB Damian W NOWAK Łukasz 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 11:6) 12:4
17   B NYCZ Zbigniew Y MOTYKA Tadeusz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 12:5
18   C MALIK Mateusz X ZACHARA Józef 3:0 (11:7, 11:7, 15:13) 13:5
2012-12-22 12:00 39 SWAL „Tarasek” Grybów - UKS „Sokół” Żabno 10:8
1   A GAJ Rafał W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (9:11, 15:17, 7:11) 0:1
2   B KRÓL Mateusz X DĄBROŚ Stanisław 3:1 (18:16, 11:7, 10:12, 11:9) 1:1
3   C TOKARZ Adam Y WĘGIEL Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:7, 11:5) 2:1
4   D KIEŁBASA Józef Z OPIOŁA Tomasz 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 8:11, 8:11) 2:2
5   A WILK Paweł
KIEŁBASA Józef
W DĄBROŚ Stanisław
WĘGIEL Marcin
3:2 (11:13, 11:7, 11:7, 6:11, 11:7) 3:2
6   B TOKARZ Adam
KRÓL Mateusz
X OPIOŁA Tomasz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (5:11, 11:7, 5:11, 7:11) 3:3
7   A WILK Paweł X DĄBROŚ Stanisław 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 5:11, 11:9) 4:3
8   B KRÓL Mateusz W DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:8, 15:17, 11:8, 11:7) 5:3
9   D KIEŁBASA Józef Y WĘGIEL Marcin 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 6:3
10   C TOKARZ Adam Z OPIOŁA Tomasz 3:2 (7:11, 16:14, 8:11, 11:4, 11:8) 7:3
11   A WILK Paweł Y WĘGIEL Marcin 1:3 (7:11, 11:4, 4:11, 8:11) 7:4
12   C TOKARZ Adam W DYCHTOŃ Jakub 0:3 (11:13, 7:11, 8:11) 7:5
13   B KRÓL Mateusz Z OPIOŁA Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:6) 8:5
14   D KIEŁBASA Józef X DĄBROŚ Stanisław 3:2 (9:11, 10:12, 12:10, 11:7, 11:6) 9:5
15   A WILK Paweł Z OPIOŁA Tomasz 0:3 (1:11, 6:11, 8:11) 9:6
16   D KIEŁBASA Józef W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 3:11) 9:7
17   B KRÓL Mateusz Y WĘGIEL Marcin 3:0 (11:8, 14:12, 11:3) 10:7
18   C TOKARZ Adam X DĄBROŚ Stanisław 1:3 (11:4, 8:11, 4:11, 9:11) 10:8
2012-12-29 17:00 40 UKS „Zielonka” Brzesko - KS „Start” Nowy Sącz 4:14
1   A BŁĄKAŁA Paweł W BORKOWSKI Marek 1:3 (1:11, 2:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B GNIEWEK Andrzej X SZMYD Maciej 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:4) 1:1
3   C SZYMAŃSKI Bartosz Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 9:11) 1:2
4   D WÓJTOWICZ Wojciech Z MĄKA Karol 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A GNIEWEK Andrzej
BŁĄKAŁA Paweł
W BORKOWSKI Marek
SZMYD Maciej
1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 10:12) 1:4
6   B WÓJTOWICZ Wojciech
SZYMAŃSKI Bartosz
X MĄKA Karol
MACIUSZEK Wiesław
2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 12:10, 4:11) 1:5
7   A BŁĄKAŁA Paweł X SZMYD Maciej 1:3 (14:12, 6:11, 7:11, 6:11) 1:6
8   B GNIEWEK Andrzej W BORKOWSKI Marek 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:9) 2:6
9   D WÓJTOWICZ Wojciech Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11) 2:7
10   C SZYMAŃSKI Bartosz Z MĄKA Karol 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:9) 3:7
11   A BŁĄKAŁA Paweł Y MACIUSZEK Wiesław 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 3:8
12   C SZYMAŃSKI Bartosz W BORKOWSKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 3:9
13   B GNIEWEK Andrzej Z MĄKA Karol 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 3:10
14   D WÓJTOWICZ Wojciech X SZMYD Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 3:11
15   A BŁĄKAŁA Paweł Z MĄKA Karol 3:2 (10:12, 9:11, 11:7, 11:6, 11:8) 4:11
16   D WÓJTOWICZ Wojciech W BORKOWSKI Marek 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 7:11, 6:11) 4:12
17   B GNIEWEK Andrzej Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (2:11, 11:6, 5:11, 3:11) 4:13
18   C SZYMAŃSKI Bartosz X SZMYD Maciej 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 8:11) 4:14
2012-12-28 18:00 41 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - KS „Talar Team” Szczawa 13:5
1   A PACH Łukasz W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 1:0
2   B SOBCZAK Krzysztof X TALAR Konrad 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 1:1
3   C WĘGRZYN Łukasz Y KASPERKIEWICZ Janusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 2:1
4   D KOŁODZIEJ Szymon Z OPYD Artur 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 3:1
5   A WĘGRZYN Łukasz
KOŁODZIEJ Szymon
W TALAR Konrad
KASPERKIEWICZ Janusz
1:3 (11:4, 7:11, 6:11, 12:14) 3:2
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 4:2
7   A PACH Łukasz X TALAR Konrad 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 5:2
8   B SOBCZAK Krzysztof W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 6:2
9   D KOŁODZIEJ Szymon Y KASPERKIEWICZ Janusz 3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:8) 7:2
10   C WĘGRZYN Łukasz Z OPYD Artur 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 8:2
11   A PACH Łukasz Y KASPERKIEWICZ Janusz 3:1 (11:8, 11:13, 11:7, 11:8) 9:2
12   C WĘGRZYN Łukasz W NIEĆ Andrzej 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:8) 10:2
13   B SOBCZAK Krzysztof Z OPYD Artur 2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 4:11) 10:3
14   D KOŁODZIEJ Szymon X TALAR Konrad 0:3 (10:12, 9:11, 5:11) 10:4
15   A PACH Łukasz Z OPYD Artur 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 11:4
16   D KOŁODZIEJ Szymon W NIEĆ Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 12:4
17   B SOBCZAK Krzysztof Y KASPERKIEWICZ Janusz 3:1 (11:6, 11:3, 8:11, 11:5) 13:4
18   C WĘGRZYN Łukasz X TALAR Konrad 1:3 (10:12, 7:11, 11:7, 8:11) 13:5
2012-12-09 11:00 42 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:13
1   A WOŹNIAK Marcin W LIS Daniel 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 0:1
2   B PIECHOWICZ Marek X TATARCZUCH Rafał 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 7:11) 0:2
3   C WOŹNIAK Dominik Y ŁABĘDŹ Tomasz 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) 0:3
4   D BERDYSZ Mariusz Z CHMIELEWSKI Tomasz 2:3 (11:8, 7:11, 12:10, 7:11, 9:11) 0:4
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 6:11) 0:5
6   B BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Marcin
X CHMIELEWSKI Tomasz
ŁABĘDŹ Tomasz
1:3 (11:9, 3:11, 1:11, 3:11) 0:6
7   A WOŹNIAK Marcin X TATARCZUCH Rafał 2:3 (12:10, 11:4, 7:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B PIECHOWICZ Marek W LIS Daniel 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 0:8
9   D BERDYSZ Mariusz Y BIL Maksymilian 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) 1:8
10   C WOŹNIAK Dominik Z CHMIELEWSKI Tomasz 2:3 (11:8, 6:11, 4:11, 11:8, 7:11) 1:9
11   A WOŹNIAK Marcin Y BIL Maksymilian 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 7:11, 11:5) 2:9
12   C WOŹNIAK Dominik W LIS Daniel 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 2:10
13   B PIECHOWICZ Marek Z CHMIELEWSKI Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 2:11
14   D BERDYSZ Mariusz X TATARCZUCH Rafał 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:7) 3:11
15   A WOŹNIAK Marcin Z CHMIELEWSKI Tomasz 3:2 (11:9, 7:11, 11:9, 8:11, 11:6) 4:11
16   D BERDYSZ Mariusz W LIS Daniel 2:3 (5:11, 11:6, 11:7, 8:11, 8:11) 4:12
17   B PIECHOWICZ Marek Y BIL Maksymilian 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 5:12
18   C WOŹNIAK Dominik X TATARCZUCH Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11