III liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2012-10-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-10-14 11:00 7 KS „Spektrum Karpol” Słopnice II - UKS „Zielonka” Brzesko 17:1
1   A PALACZ Grzegorz W SZYMAŃSKI Bartosz 3:0 (11:2, 11:7, 11:2) 1:0
2   B BOLSĘGA Paweł X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 2:0
3   C MATUSIAK Łukasz Y ŻYTNIEWSKI Marcin 3:1 (11:7, 12:14, 11:6, 11:6) 3:0
4   D KAIM Adrian Z PASZKOWSKI Bogdan 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:4) 4:0
5   A PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
W ŻYTNIEWSKI Marcin
BŁĄKAŁA Paweł
3:0 (11:4, 11:3, 13:11) 5:0
6   B KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
X PASZKOWSKI Bogdan
SZYMAŃSKI Bartosz
3:0 (11:4, 11:2, 11:3) 6:0
7   A PALACZ Grzegorz X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 7:0
8   B BOLSĘGA Paweł W SZYMAŃSKI Bartosz 3:2 (11:3, 5:11, 5:11, 11:9, 13:11) 8:0
9   D KAIM Adrian Y ŻYTNIEWSKI Marcin 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 12:10) 9:0
10   C MATUSIAK Łukasz Z PASZKOWSKI Bogdan 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 10:0
11   A PALACZ Grzegorz Y ŻYTNIEWSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:2, 11:1) 11:0
12   C MATUSIAK Łukasz W SZYMAŃSKI Bartosz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 12:0
13   B BOLSĘGA Paweł Z PASZKOWSKI Bogdan 3:1 (16:14, 11:9, 9:11, 11:9) 13:0
14   D KAIM Adrian X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 14:0
15   A PALACZ Grzegorz Z PASZKOWSKI Bogdan 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:4) 15:0
16   D KAIM Adrian W SZYMAŃSKI Bartosz 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:9, 10:12) 15:1
17   B BOLSĘGA Paweł Y ŻYTNIEWSKI Marcin 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 16:1
18   C MATUSIAK Łukasz X BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:4) 17:1
2012-10-14 11:00 8 UKS „Villa Verde” Olesno II - SWAL „Tarasek” Grybów 13:5
1   A NOWAK Łukasz W WILK Paweł 1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 6:11) 0:1
2   B ZACHARA Józef X KRÓL Stanisław 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:7) 1:1
3   C JANISZEWSKI Tomasz Y KRÓL Mateusz 3:2 (11:9, 12:10, 8:11, 6:11, 13:11) 2:1
4   D MOTYKA Tadeusz Z GAJ Rafał 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 3:1
5   A MOTYKA Tadeusz
NOWAK Łukasz
W GAJ Rafał
KRÓL Stanisław
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 4:1
6   B ZACHARA Józef
JANISZEWSKI Tomasz
X WILK Paweł
KRÓL Mateusz
0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 4:2
7   A NOWAK Łukasz X KRÓL Stanisław 3:1 (11:5, 11:5, 8:11, 11:3) 5:2
8   B ZACHARA Józef W WILK Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D MOTYKA Tadeusz Y KRÓL Mateusz 3:2 (11:5, 7:11, 11:7, 9:11, 11:7) 6:3
10   C JANISZEWSKI Tomasz Z GAJ Rafał 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 10:12) 6:4
11   A NOWAK Łukasz Y KRÓL Mateusz 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:7) 7:4
12   C JANISZEWSKI Tomasz W WILK Paweł 3:1 (11:4, 11:9, 5:11, 11:9) 8:4
13   B ZACHARA Józef Z GAJ Rafał 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 12:10) 9:4
14   D MOTYKA Tadeusz X KRÓL Stanisław 3:1 (11:3, 6:11, 11:8, 11:9) 10:4
15   A NOWAK Łukasz Z GAJ Rafał 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 12:10) 11:4
16   D MOTYKA Tadeusz W WILK Paweł 3:1 (11:2, 11:7, 7:11, 11:9) 12:4
17   B ZACHARA Józef Y KRÓL Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 4:11) 12:5
18   C JANISZEWSKI Tomasz X KRÓL Stanisław 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 14:12) 13:5
2012-10-19 19:00 9 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Sokół” Żabno 8:10
1   A WOŹNIAK Marcin W DĄBROŚ Stanisław 3:2 (11:6, 6:11, 11:3, 6:11, 11:4) 1:0
2   B WOŹNIAK Dominik X DYCHTOŃ Jakub 2:3 (11:4, 7:11, 11:9, 4:11, 7:11) 1:1
3   C PIECHOWICZ Marek Y WĘGIEL Marcin 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:9) 2:1
4   D BERDYSZ Mariusz Z OPIOŁA Tomasz 3:2 (6:11, 11:6, 10:12, 11:3, 11:7) 3:1
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Marcin
W DĄBROŚ Stanisław
CHOLEWA Dariusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 4:1
6   B BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Dominik
X OPIOŁA Tomasz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 6:11) 4:2
7   A WOŹNIAK Marcin X DYCHTOŃ Jakub 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:7, 5:11) 4:3
8   B WOŹNIAK Dominik W DĄBROŚ Stanisław 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 8:11) 4:4
9   D BERDYSZ Mariusz Y WĘGIEL Marcin 2:3 (11:7, 4:11, 7:11, 11:5, 8:11) 4:5
10   C PIECHOWICZ Marek Z OPIOŁA Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 5:5
11   A WOŹNIAK Marcin Y WĘGIEL Marcin 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 6:5
12   C PIECHOWICZ Marek W DĄBROŚ Stanisław 2:3 (12:10, 8:11, 12:14, 11:7, 3:11) 6:6
13   B WOŹNIAK Dominik Z OPIOŁA Tomasz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:4) 7:6
14   D BERDYSZ Mariusz X DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 7:11) 7:7
15   A WOŹNIAK Marcin Z CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 8:7
16   D BERDYSZ Mariusz W DĄBROŚ Stanisław 1:3 (7:11, 3:11, 11:9, 5:11) 8:8
17   B WOŹNIAK Dominik Y WĘGIEL Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 8:9
18   C PIECHOWICZ Marek X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) 8:10
2012-10-14 11:00 10 KS „Spektrum Karpol” Słopnice III - KS „Start” Nowy Sącz 7:11
1   A SOBCZAK Krzysztof W SZMYD Maciej 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 1:0
2   B KOŁODZIEJ Szymon X BORKOWSKI Marek 3:2 (11:7, 3:11, 11:9, 7:11, 12:10) 2:0
3   C WĘGRZYN Łukasz Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 6:11) 2:1
4   D PACH Łukasz Z MĄKA Karol 3:2 (11:5, 8:11, 9:11, 11:3, 12:10) 3:1
5   A SOBCZAK Krzysztof
WĘGRZYN Łukasz
W BORKOWSKI Marek
SZMYD Maciej
1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 6:11) 3:2
6   B KOŁODZIEJ Szymon
PACH Łukasz
X MĄKA Karol
MACIUSZEK Wiesław
0:3 (4:11, 11:13, 8:11) 3:3
7   A SOBCZAK Krzysztof X BORKOWSKI Marek 1:3 (13:11, 6:11, 9:11, 5:11) 3:4
8   B KOŁODZIEJ Szymon W SZMYD Maciej 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 3:5
9   D PACH Łukasz Y MACIUSZEK Wiesław 3:2 (11:9, 10:12, 15:13, 6:11, 11:8) 4:5
10   C WĘGRZYN Łukasz Z MĄKA Karol 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 6:11) 4:6
11   A SOBCZAK Krzysztof Y MACIUSZEK Wiesław 0:3 (3:11, 5:11, 10:12) 4:7
12   C WĘGRZYN Łukasz W SZMYD Maciej 3:1 (5:11, 11:6, 11:6, 11:8) 5:7
13   B KOŁODZIEJ Szymon Z MĄKA Karol 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 10:12) 5:8
14   D PACH Łukasz X BORKOWSKI Marek 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 10:12) 5:9
15   A SOBCZAK Krzysztof Z MĄKA Karol 3:1 (5:11, 13:11, 11:8, 11:9) 6:9
16   D PACH Łukasz W SZMYD Maciej 3:1 (4:11, 11:5, 11:8, 11:7) 7:9
17   B KOŁODZIEJ Szymon Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 4:11) 7:10
18   C WĘGRZYN Łukasz X BORKOWSKI Marek 0:3 (10:12, 7:11, 12:14) 7:11
2012-10-13 18:00 11 UKS „Gulon” Zakliczyn - KS „Talar Team” Szczawa 16:2
1   A KONIECZNY Tomasz W GIERCZYK Marcin 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 1:0
2   B GŁĄB Damian X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 2:0
3   C NYCZ Zbigniew Y KASPERKIEWICZ Janusz 1:3 (6:11, 11:13, 11:5, 11:13) 2:1
4   D MALIK Mateusz Z OPYD Artur 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 3:1
5   A KONIECZNY Tomasz
MALIK Mateusz
W KASPERKIEWICZ Janusz
OPYD Artur
3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 4:1
6   B NYCZ Zbigniew
GŁĄB Damian
X NIEĆ Andrzej
GIERCZYK Marcin
3:0 (14:12, 11:5, 11:7) 5:1
7   A KONIECZNY Tomasz X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 6:1
8   B GŁĄB Damian W GIERCZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 7:1
9   D MALIK Mateusz Y KASPERKIEWICZ Janusz 3:0 (12:10, 11:9, 11:3) 8:1
10   C NYCZ Zbigniew Z OPYD Artur 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 9:1
11   A KONIECZNY Tomasz Y KASPERKIEWICZ Janusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 10:1
12   C NYCZ Zbigniew W GIERCZYK Marcin 3:1 (12:10, 4:11, 11:4, 11:7) 11:1
13   B GŁĄB Damian Z OPYD Artur 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 12:1
14   D MALIK Mateusz X NIEĆ Andrzej 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:8) 13:1
15   A KONIECZNY Tomasz Z OPYD Artur 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 14:1
16   D MALIK Mateusz W GIERCZYK Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 15:1
17   B GŁĄB Damian Y KASPERKIEWICZ Janusz 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) 15:2
18   C NYCZ Zbigniew X NIEĆ Andrzej 3:2 (12:10, 8:11, 11:6, 14:16, 11:9) 16:2
2012-10-14 11:00 12 LUKS Sufczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 10:8
1   A CZYŻ Damian W BIL Maksymilian 3:2 (15:13, 9:11, 11:5, 9:11, 11:7) 1:0
2   B MLECZKO Radosław X TATARCZUCH Rafał 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 2:0
3   C MLECZKO Bartłomiej Y LIS Daniel 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 4:11) 2:1
4   D SACHA Bartłomiej Z DAWIDOWSKI Aleksander 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 2:2
5   A CZYŻ Damian
MLECZKO Radosław
W LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
3:2 (11:2, 11:9, 9:11, 3:11, 11:6) 3:2
6   B MLECZKO Bartłomiej
SACHA Bartłomiej
X BIL Maksymilian
DAWIDOWSKI Aleksander
2:3 (11:2, 10:12, 11:8, 6:11, 6:11) 3:3
7   A CZYŻ Damian X TATARCZUCH Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 3:4
8   B MLECZKO Radosław W BIL Maksymilian 3:0 (13:11, 11:4, 11:7) 4:4
9   D SACHA Bartłomiej Y LIS Daniel 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:5
10   C MLECZKO Bartłomiej Z DAWIDOWSKI Aleksander 3:1 (11:7, 16:14, 9:11, 14:12) 5:5
11   A CZYŻ Damian Y LIS Daniel 3:2 (3:11, 11:8, 11:8, 6:11, 12:10) 6:5
12   C MLECZKO Bartłomiej W BIL Maksymilian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 7:5
13   B MLECZKO Radosław Z DAWIDOWSKI Aleksander 3:0 (15:13, 11:6, 11:8) 8:5
14   D SACHA Bartłomiej X TATARCZUCH Rafał 0:3 (12:14, 4:11, 5:11) 8:6
15   A CZYŻ Damian Z DAWIDOWSKI Aleksander 1:3 (8:11, 14:16, 11:9, 12:14) 8:7
16   D SACHA Bartłomiej W BIL Maksymilian 0:3 (6:11, 22:24, 9:11) 8:8
17   B MLECZKO Radosław Y LIS Daniel 3:1 (11:3, 11:8, 8:11, 11:8) 9:8
18   C MLECZKO Bartłomiej X TATARCZUCH Rafał 3:2 (11:6, 9:11, 7:11, 11:9, 11:8) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11