V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-30 14:00 17 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 0:14
1   A KACZMARCZYK Karol W CZYSZCZOŃ Robert 1:3 (11:7, 12:14, 2:11, 3:11) 0:1
2   B PALUCH Ryszard X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C KUBERA Dawid Y KOWALCZYK Bartosz 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 0:3
4   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery Z KUROS Antoni 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:4
5   A KUBERA Dawid
JĘDRZEJOWSKI Ksawery
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 0:5
6   B KACZMARCZYK Karol
KUBERA Adrian
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
0:3 (6:11, 10:12, 3:11) 0:6
7   A KACZMARCZYK Karol X ŻÓŁTEK Daniel 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 7:11) 0:7
8   B PALUCH Ryszard W CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:8
9   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery Y KOWALCZYK Bartosz 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 0:9
10   C KUBERA Dawid Z KUROS Antoni 1:3 (7:11, 11:9, 10:12, 4:11) 0:10
11   A KACZMARCZYK Karol Y KOWALCZYK Bartosz 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 9:11) 0:11
12   C KUBERA Dawid W CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 0:12
13   B KUBERA Adrian Z KUROS Antoni 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) 0:13
14   D JĘDRZEJOWSKI Ksawery X ŻÓŁTEK Daniel 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) 0:14
2021-11-10 18:00 18 ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
1   A KACHEL Jan W BRYŁA Rafał 3:0 (11:1, 11:8, 11:3) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X LICHAŃSKI Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y PIOTROWSKA Sylwia 3:1 (11:2, 8:11, 11:4, 11:4) 3:0
4   D BANAŚ Jan Z POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 4:0
5   A LENART Kazimierz
KRUPKA Sławomir
W BRYŁA Rafał
LICHAŃSKI Michał
3:1 (7:11, 11:2, 11:8, 11:8) 5:0
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X PIOTROWSKA Sylwia
POCHOPIEŃ Michał
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 6:0
7   A KRUPKA Sławomir X LICHAŃSKI Michał 3:0 (11:9, 11:1, 11:8) 7:0
8   B LENART Kazimierz W BRYŁA Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:5) 8:0
9   D BANAŚ Jan Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) 9:0
10   C KACHEL Piotr Z POCHOPIEŃ Michał 2:3 (11:8, 11:5, 1:11, 8:11, 12:14) 9:1
11   A KRUPKA Sławomir Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:2, 11:1, 11:1) 10:1
12   C KACHEL Piotr W BRYŁA Rafał 2:3 (9:11, 9:11, 11:3, 11:9, 6:11) 10:2
13   B LENART Kazimierz Z POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) 11:2
14   D BANAŚ Jan X LICHAŃSKI Michał 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 12:10, 12:10) 12:2
2021-10-29 18:00 19 UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
1   A CESACZ Piotr W KOWALCZYK Michał 0:3 (2:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B MAGULSKI Łukasz X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 1:1
3   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y KLAG Franciszek 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 1:2
4   D MOTYKA Janusz Z MARDUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 1:3
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
1:3 (11:13, 5:11, 11:6, 5:11) 1:4
6   B CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (6:11, 12:14, 5:11) 1:5
7   A CESACZ Piotr X JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (13:11, 7:11, 6:11, 12:10, 11:9) 2:5
8   B MAGULSKI Łukasz W KOWALCZYK Michał 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 2:6
9   D MOTYKA Janusz Y KLAG Franciszek 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 2:7
10   C STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z MARDUŁA Mateusz 0:3 (11:13, 3:11, 6:11) 2:8
11   A CESACZ Piotr Y KLAG Franciszek 3:2 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:4) 3:8
12   C BYSTRZYCKI Wawrzyniec W KOWALCZYK Michał 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) 3:9
13   B MAGULSKI Łukasz Z MARDUŁA Mateusz 3:2 (11:7, 12:14, 10:12, 11:9, 12:10) 4:9
14   D MOTYKA Janusz X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:6, 14:12, 11:4) 5:9
2021-10-25 18:00 20 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek III 7:7
1   A SOWIŃSKI Ziemowit W PENKALA Artur 1:3 (6:11, 12:10, 10:12, 8:11) 0:1
2   B WŁODEK Sławomir X ŻYDEK Kamil 1:3 (2:11, 8:11, 11:9, 1:11) 0:2
3   C PRACHARCZYK Krystian Y BEDNARZ Paweł 3:2 (8:11, 11:3, 11:7, 8:11, 11:8) 1:2
4   D BODZIONY Grzegorz Z WRÓBEL Dominik 2:3 (4:11, 6:11, 11:8, 12:10, 8:11) 1:3
5   A BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
W PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 14:12) 2:3
6   B BANDYK Katarzyna
WINIARSKI Adam
X WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 6:11) 2:4
7   A SOWIŃSKI Ziemowit X ŻYDEK Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 2:5
8   B BANDYK Katarzyna W PENKALA Artur 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 3:5
9   D BODZIONY Grzegorz Y BEDNARZ Paweł 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:8, 11:7) 4:5
10   C PRACHARCZYK Krystian Z WRÓBEL Dominik 3:2 (7:11, 9:11, 11:2, 11:6, 11:6) 5:5
11   A WINIARSKI Adam Y BEDNARZ Paweł 1:3 (4:11, 13:11, 3:11, 5:11) 5:6
12   C PRACHARCZYK Krystian W PENKALA Artur 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) 6:6
13   B BANDYK Katarzyna Z WRÓBEL Dominik 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 9:11) 6:7
14   D BODZIONY Grzegorz X ŻYDEK Kamil 3:2 (12:10, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.