V liga rejon Nowy Targ => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-26 18:00 13 KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 11:3
1   A KOWALCZYK Michał W KACHEL Jan 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) 1:0
2   B KLAG Franciszek X GRAJNY Piotr 2:3 (12:10, 10:12, 10:12, 13:11, 10:12) 1:1
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y BANAŚ Jan 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 2:1
4   D MARDUŁA Mateusz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 3:1
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 8:11) 3:2
6   B KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 14:12) 4:2
7   A KOWALCZYK Michał X GRAJNY Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 5:2
8   B KLAG Franciszek W KACHEL Jan 3:2 (11:4, 8:11, 2:11, 11:8, 11:8) 6:2
9   D MARDUŁA Mateusz Y BANAŚ Jan 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) 7:2
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 8:2
11   A KOWALCZYK Michał Y BANAŚ Jan 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) 9:2
12   C JACHYMIAK Krzysztof W KACHEL Jan 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 9:3
13   B KLAG Franciszek Z KACHEL Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 10:3
14   D MARDUŁA Mateusz X KRUPKA Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 11:3
2021-12-11 18:00 14 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Skawa” Wadowice III 11:3
1   A PIETRAŃCZYK Jacek W FABER Sebastian 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) 1:0
2   B BRYŁA Rafał X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 2:0
3   C STUDNICKA Anna Y KACZMARCZYK Karol 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D GALA Stanisław Z KUBERA Adrian 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 3:1
5   A PIETRAŃCZYK Jacek
BRYŁA Rafał
W JĘDRZEJOWSKI Ksawery
FABER Sebastian
3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 4:1
6   B STUDNICKA Anna
GALA Stanisław
X KACZMARCZYK Karol
KUBERA Adrian
3:1 (12:10, 11:4, 3:11, 11:9) 5:1
7   A PIETRAŃCZYK Jacek X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 6:1
8   B BRYŁA Rafał W FABER Sebastian 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 7:1
9   D GALA Stanisław Y KACZMARCZYK Karol 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 7:2
10   C STUDNICKA Anna Z KUBERA Adrian 3:1 (11:7, 5:11, 11:8, 15:13) 8:2
11   A PIETRAŃCZYK Jacek Y KACZMARCZYK Karol 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 8:3
12   C STUDNICKA Anna W FABER Sebastian 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 9:3
13   B BRYŁA Rafał Z KUBERA Adrian 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 12:10, 11:7) 10:3
14   D GALA Stanisław X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:6) 11:3
2021-10-22 18:00 15 LKS „Victoria” Nidek III - UKS „Orły” Zakopane 5:9
1   A PENKALA Artur W MAGULSKI Łukasz 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) 0:1
2   B BEDNARZ Paweł X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 0:2
3   C WRÓBEL Dominik Y CESACZ Piotr 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:3
4   D ŻYDEK Kamil Z MOTYKA Janusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 1:3
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
0:3 (1:11, 3:11, 9:11) 1:4
6   B WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
X CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
3:0 (11:1, 12:10, 11:7) 2:4
7   A PENKALA Artur X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 8:11) 2:5
8   B BEDNARZ Paweł W MAGULSKI Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 2:6
9   D ŻYDEK Kamil Y CESACZ Piotr 2:3 (12:10, 11:7, 4:11, 8:11, 11:13) 2:7
10   C WRÓBEL Dominik Z MOTYKA Janusz 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:3) 3:7
11   A HOLCMAN Eryk Y CESACZ Piotr 0:3 (2:11, 2:11, 9:11) 3:8
12   C WRÓBEL Dominik W MAGULSKI Łukasz 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 4:11) 3:9
13   B DUDKA Piotr Z MOTYKA Janusz 3:1 (11:2, 9:11, 11:8, 11:6) 4:9
14   D ŻYDEK Kamil X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 5:9
2021-10-22 18:00 16 KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 7:7
1   A CZYSZCZOŃ Robert W SOWIŃSKI Ziemowit 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 15:13) 1:0
2   B ŻÓŁTEK Daniel X PRACHARCZYK Krystian 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 1:1
3   C KOWALCZYK Bartosz Y BODZIONY Grzegorz 1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 8:11) 1:2
4   D KUROS Antoni Z WINIARSKI Adam 3:2 (13:11, 13:11, 7:11, 9:11, 13:11) 2:2
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
2:3 (11:9, 11:3, 11:13, 7:11, 7:11) 2:3
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X SOWIŃSKI Ziemowit
WINIARSKI Adam
3:0 (11:8, 13:11, 13:11) 3:3
7   A CZYSZCZOŃ Robert X PRACHARCZYK Krystian 3:0 (14:12, 11:7, 11:9) 4:3
8   B ŻÓŁTEK Daniel W SOWIŃSKI Ziemowit 1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 7:11) 4:4
9   D KUROS Antoni Y BODZIONY Grzegorz 0:3 (11:13, 2:11, 3:11) 4:5
10   C KOWALCZYK Bartosz Z WINIARSKI Adam 3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:7) 5:5
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:9, 11:2, 7:11, 11:4) 6:5
12   C KOWALCZYK Bartosz W SOWIŃSKI Ziemowit 2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 8:11) 6:6
13   B ŻÓŁTEK Daniel Z WINIARSKI Adam 3:0 (15:13, 11:6, 11:7) 7:6
14   D KUROS Antoni X PRACHARCZYK Krystian 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.