V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-09-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-26 11:00 6 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2
1   A TOBIASZ Andrzej W JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 2:0
3   C KRAWIEC Kamil Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 3:0
4   D WOLIŃSKI Wojciech Z TOKARCZYK Szymon 3:2 (8:11, 11:8, 17:19, 11:8, 11:7) 4:0
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 5:0
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X FRANCZAK Szymon
TOKARCZYK Szymon
3:2 (5:11, 11:4, 11:7, 9:11, 11:6) 6:0
7   A TOBIASZ Andrzej X FRANCZAK Szymon 3:2 (11:8, 11:6, 9:11, 7:11, 11:8) 7:0
8   B RUSEK Andrzej W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:9) 8:0
9   D WOLIŃSKI Wojciech Y ŚLAZYK Karol 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) 8:1
10   C KRAWIEC Kamil Z TOKARCZYK Szymon 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 9:1
11   A TOBIASZ Andrzej Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 10:1
12   C KRAWIEC Kamil W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:7, 12:10, 13:15, 11:4) 11:1
13   B RUSEK Andrzej Z TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 12:1
14   D WOLIŃSKI Wojciech X FRANCZAK Szymon 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 8:11) 12:2
15   A TOBIASZ Andrzej Z TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 13:2
16   D WOLIŃSKI Wojciech W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (7:11, 17:15, 11:13, 11:3, 11:9) 14:2
17   B RUSEK Andrzej Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 15:2
18   C KRAWIEC Kamil X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) 16:2
2021-09-26 11:00 7 MKS „Tarnovia” Tarnów II - MOKSiR Czchów 6:12
1   A ŚWIĄTEK Maja W BACZ Andrzej 3:2 (11:3, 4:11, 11:6, 13:15, 11:9) 1:0
2   B MILÓWKA Julia X NIEĆ Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 2:0
3   C HABA Klaudia Y KANOWNIK Kajetan 3:2 (8:11, 13:11, 6:11, 11:8, 11:7) 3:0
4   D MILÓWKA Emilia Z SIKOŃ Mateusz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 3:1
5   A MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
W KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
3:1 (11:9, 12:10, 7:11, 22:20) 4:1
6   B MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
X BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 7:11) 4:2
7   A ŚWIĄTEK Maja X NIEĆ Tomasz 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 4:3
8   B MILÓWKA Julia W BACZ Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 4:4
9   D MILÓWKA Emilia Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 4:5
10   C HABA Klaudia Z SIKOŃ Mateusz 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:5) 5:5
11   A ŚWIĄTEK Maja Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 4:11, 2:11) 5:6
12   C HABA Klaudia W BACZ Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 5:7
13   B MILÓWKA Julia Z SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 6:7
14   D ŚWIĄTEK Emilia X NIEĆ Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 6:8
15   A ŚWIĄTEK Maja Z SIKOŃ Mateusz 2:3 (11:13, 11:7, 11:6, 8:11, 9:11) 6:9
16   D ŚWIĄTEK Emilia W BACZ Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 6:10
17   B MILÓWKA Julia Y KANOWNIK Kajetan 2:3 (11:6, 11:8, 11:13, 4:11, 6:11) 6:11
18   C HABA Klaudia X NIEĆ Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 6:12
2021-09-29 18:00 8 UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 13:5
1   A MADUZIA Leszek W SARAD Kamil 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) 1:0
2   B WINKLER Hubert X SARAD Anna 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 2:0
3   C PRZEKLASA Karol Y KLUZEK Michał 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 3:0
4   D SZCZEPAŃSKI Oliwier Z PIS Artur 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 4:0
5   A SZCZEPAŃSKI Oliwier
MADUZIA Leszek
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:2 (11:8, 6:11, 11:5, 6:11, 11:4) 5:0
6   B PRZEKLASA Karol
WINKLER Hubert
X PIS Artur
KLUZEK Michał
3:0 (11:1, 11:5, 11:8) 6:0
7   A MADUZIA Leszek X SARAD Anna 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 7:0
8   B WINKLER Hubert W SARAD Kamil 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:13) 7:1
9   D SZCZEPAŃSKI Oliwier Y KLUZEK Michał 3:0 (11:8, 11:1, 11:9) 8:1
10   C PRZEKLASA Karol Z PIS Artur 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 9:1
11   A PRZEKLASA Anna Y KLUZEK Michał 3:2 (8:11, 11:7, 11:8, 11:13, 11:8) 10:1
12   C PRZEKLASA Karol W SARAD Kamil 3:1 (1:11, 11:8, 11:9, 11:9) 11:1
13   B WINKLER Hubert Z PIS Artur 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 12:1
14   D SZCZEPAŃSKI Oliwier X SARAD Anna 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 7:11) 12:2
15   A PRZEKLASA Anna Z PIS Artur 0:3 (14:16, 7:11, 10:12) 12:3
16   D SZCZEPAŃSKI Oliwier W SARAD Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 12:4
17   B MARCINEK Karol Y KLUZEK Michał 0:3 (4:11, 0:11, 5:11) 12:5
18   C PRZEKLASA Karol X SARAD Anna 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:3) 13:5
2021-09-26 11:00 9 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 4:14
1   A KĄCKI Patryk W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (4:11, 1:11, 5:11) 0:1
2   B KĄCKI Mateusz X SZUMILAS Władysław 0:3 (3:11, 10:12, 7:11) 0:2
3   C TROJAŃSKI Sebastian Y OSTROWSKI Artur 0:3 (13:15, 7:11, 0:11) 0:3
4   D BABRAL Stanisław Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1:3 (11:7, 3:11, 3:11, 8:11) 0:4
5   A BABRAL Stanisław
KĄCKI Patryk
W GAJOWY Mateusz
OSTROWSKI Artur
0:3 (1:11, 3:11, 5:11) 0:5
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
1:3 (11:7, 16:18, 6:11, 8:11) 0:6
7   A KĄCKI Patryk X SZUMILAS Władysław 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 0:7
8   B KĄCKI Mateusz W GAJOWY Mateusz 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 1:7
9   D BABRAL Stanisław Y OSTROWSKI Artur 0:3 (2:11, 4:11, 8:11) 1:8
10   C TROJAŃSKI Sebastian Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:2 (7:11, 12:10, 1:11, 14:12, 11:6) 2:8
11   A KARTECZKA Martyna Y OSTROWSKI Artur 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 2:9
12   C TROJAŃSKI Sebastian W GAJOWY Mateusz 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:5) 3:9
13   B KĄCKI Mateusz Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1:3 (12:14, 14:12, 3:11, 7:11) 3:10
14   D BABRAL Berenika X SZUMILAS Władysław 0:3 (4:11, 2:11, 3:11) 3:11
15   A KARTECZKA Martyna Z NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 3:12
16   D BABRAL Berenika W GAJOWY Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 3:13
17   B KĄCKI Mateusz Y OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 4:13
18   C TROJAŃSKI Sebastian X SZUMILAS Władysław 1:3 (11:5, 4:11, 5:11, 5:11) 4:14
2021-09-25 11:00 10 UKS „Królewski Biecz” - UKS „Villa Verde” Olesno IV
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5t@kozts.pl.
Drużyna UKS „Królewski Biecz” wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy