V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-03 11:00 91 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 0:14
1   A GONET Szymon W PAJORSKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 0:1
2   B MAREK Piotr X PERZ Izabela 1:3 (13:11, 10:12, 3:11, 7:11) 0:2
3   C ŚWIĘCH Jarosław Y GAJ Milena 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) 0:3
4   D SYSAK Tomasz Z KARWASIŃSKI Szymon 0:3 (7:11, 1:11, 8:11) 0:4
5   A SYSAK Tomasz
MAREK Piotr
W PERZ Izabela
GAJ Milena
0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 0:5
6   B ŚWIĘCH Jarosław
GONET Szymon
X PAJORSKI Mateusz
KARWASIŃSKI Szymon
1:3 (11:5, 6:11, 10:12, 6:11) 0:6
7   A GONET Szymon X PERZ Izabela 0:3 (1:11, 8:11, 2:11) 0:7
8   B MAREK Piotr W PAJORSKI Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 0:8
9   D SYSAK Tomasz Y GAJ Milena 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 5:11) 0:9
10   C ŚWIĘCH Jarosław Z KARWASIŃSKI Szymon 1:3 (7:11, 11:7, 2:11, 6:11) 0:10
11   A GONET Szymon Y KARWASIŃSKI Dominik 2:3 (5:11, 6:11, 11:2, 11:9, 8:11) 0:11
12   C ŚWIĘCH Jarosław W PAJORSKI Mateusz 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 0:12
13   B MAREK Piotr Z KARWASIŃSKI Szymon 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 0:13
14   D SYSAK Tomasz X PERZ Izabela 1:3 (8:11, 7:11, 15:13, 9:11) 0:14
2021-09-29 17:00 92 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Podwawelski” Kraków IV 0:14
1   A KOCHANOWSKI Tomasz W WOJCIACZYK Antoni 1:3 (9:11, 5:11, 11:5, 6:11) 0:1
2   B CHOLEWA Kacper X CHŁĘDOWSKI Jakub 1:3 (11:13, 6:11, 11:9, 5:11) 0:2
3   C NOWAK Mateusz Y URBAŃSKI Adrian 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) 0:3
4   D NOWAK Tomasz Z URBAN Paweł 0:3 (2:11, 5:11, 1:11) 0:4
5   A NOWAK Mateusz
CHOLEWA Kacper
W WOJCIACZYK Antoni
URBAŃSKI Adrian
2:3 (13:15, 15:13, 13:11, 11:13, 8:11) 0:5
6   B KOCHANOWSKI Tomasz
NOWAK Tomasz
X CHŁĘDOWSKI Jakub
URBAN Paweł
1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 9:11) 0:6
7   A KOCHANOWSKI Tomasz X CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 16:18) 0:7
8   B CHOLEWA Kacper W WOJCIACZYK Antoni 1:3 (9:11, 14:16, 11:7, 9:11) 0:8
9   D STACHURA Magdalena Y URBAŃSKI Adrian 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 0:9
10   C NOWAK Mateusz Z URBAN Paweł 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 0:10
11   A WOLANIN Kacper Y URBAŃSKI Adrian 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:11
12   C NOWAK Mateusz W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:12
13   B CHOLEWA Kacper Z URBAN Paweł 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) 0:13
14   D STACHURA Magdalena X CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (10:12, 3:11, 10:12) 0:14
2021-10-02 15:00 93 KS „Bronowianka” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II
2021-10-02 13:30 94 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1
1   A KOWAL Łukasz W GAJ Julia 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 1:0
2   B NATKANIEC Michał X KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 2:0
3   C BALIK Robert Y STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 3:0
4   D ŁASKAWIEC Jakub Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 4:0
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 5:0
6   B ŁASKAWIEC Jakub
KOWAL Łukasz
X STACHEL Bartłomiej
GAJ Julia
3:0 (11:1, 11:4, 11:9) 6:0
7   A SIWIECKI Mikołaj X KOSTUCH Gabriela 1:3 (6:11, 4:11, 11:7, 5:11) 6:1
8   B NATKANIEC Michał W GAJ Julia 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 7:1
9   D GAJER Filip Y STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 8:1
10   C BALIK Robert Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) 9:1
11   A SIWIECKI Mikołaj Y STACHEL Bartłomiej 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:6) 10:1
12   C BALIK Robert W GAJ Julia 3:2 (11:3, 7:11, 9:11, 11:3, 11:5) 11:1
13   B CHOCHÓŁ Paweł Z JAKUBCZYK Weronika 3:1 (7:11, 11:3, 11:5, 11:3) 12:1
14   D GAJER Filip X KOSTUCH Gabriela 3:2 (4:11, 11:9, 11:4, 9:11, 11:3) 13:1
2021-09-29 19:00 95 LKS „Wisła” Rząska I - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2
1   A BUŁA Dominik W POPIELAK Maciej 3:0 (11:1, 11:9, 11:5) 1:0
2   B STRYJAKOWSKI Tomasz X KUCHNIA Andrzej 3:2 (12:10, 5:11, 6:11, 11:7, 11:8) 2:0
3   C KORCZEK Łukasz Y ROKOSZ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 3:0
4   D NOWAK Artur Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 14:12, 11:5) 4:0
5   A BUŁA Dominik
STRYJAKOWSKI Tomasz
W ROKOSZ Bartłomiej
POPIELAK Maciej
3:0 (11:0, 11:2, 11:2) 5:0
6   B KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
X STALMACH Zbigniew
KUCHNIA Andrzej
3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:6) 6:0
7   A BUŁA Dominik X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 7:0
8   B STRYJAKOWSKI Tomasz W POPIELAK Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 8:0
9   D NOWAK Artur Y ROKOSZ Bartłomiej 3:0 (12:10, 11:4, 11:1) 9:0
10   C KORCZEK Łukasz Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 13:11, 11:1) 10:0
11   A BUŁA Dominik Y ROKOSZ Bartłomiej 3:0 (11:0, 11:3, 11:7) 11:0
12   C KORCZEK Łukasz W POPIELAK Maciej 3:0 (11:2, 11:1, 11:4) 12:0
13   B STRYJAKOWSKI Tomasz Z STALMACH Zbigniew 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 8:11) 12:1
14   D NOWAK Artur X KUCHNIA Andrzej 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 12:2
2021-09-28 17:30 96 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5
1   A PILCH Aleksander W SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 1:0
2   B RESZKA Adam X KROKOS Bartłomiej 3:1 (6:11, 14:12, 11:5, 11:5) 2:0
3   C PILCH Mikołaj Y YEUNG Arvin 2:3 (9:11, 10:12, 16:14, 12:10, 8:11) 2:1
4   D PIRÓG Paweł Z DĄBEK Michał 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 16:14) 3:1
5   A PIRÓG Paweł
PILCH Aleksander
W SZEWCZYK Hubert
KROKOS Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 4:1
6   B RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
X DONIEC Krzysztof
YEUNG Arvin
3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 5:1
7   A PILCH Aleksander X KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 6:1
8   B RESZKA Adam W SZEWCZYK Hubert 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) 6:2
9   D PIRÓG Paweł Y YEUNG Arvin 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 7:2
10   C PILCH Mikołaj Z DĄBEK Michał 2:3 (17:15, 3:11, 11:8, 8:11, 12:14) 7:3
11   A PILCH Aleksander Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 8:3
12   C KUŹNIAR Antoni W SZEWCZYK Hubert 1:3 (11:6, 8:11, 5:11, 11:13) 8:4
13   B RESZKA Adam Z DĄBEK Michał 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 8:5
14   D PIRÓG Paweł X KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:8, 12:10) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Drużyna KS „Podwawelski” Kraków IV wycofała się z rozgrywek po I rundzie.