V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-01-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-21 11:00 25 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV 3:15
1   A DYGAS Dawid W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (8:11, 14:16, 11:8, 9:11) 0:1
2   B SYKTUS Jan X MÓL Jakub 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 11:9, 11:4) 1:1
3   C MENSFELD Natalia Y NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) 2:1
4   D UBIK Jarosław Z TUTAK Antoni 3:2 (11:2, 9:11, 10:12, 11:6, 11:6) 3:1
5   A DYGAS Dawid
DYGAS Roman
W PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
2:3 (11:5, 11:6, 8:11, 6:11, 4:11) 3:2
6   B MENSFELD Natalia
SYKTUS Jan
X NIEPSUJ Mariusz
MÓL Jakub
0:3 (2:11, 9:11, 4:11) 3:3
7   A DYGAS Dawid X MÓL Jakub 1:3 (9:11, 2:11, 14:12, 6:11) 3:4
8   B SYKTUS Jan W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 3:5
9   D UBIK Jarosław Y NIEPSUJ Mariusz 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 12:10, 12:14) 3:6
10   C MENSFELD Natalia Z TUTAK Antoni 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 3:7
11   A DYGAS Dawid Y NIEPSUJ Mariusz 0:3 (4:11, 12:14, 6:11) 3:8
12   C MENSFELD Natalia W PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (4:11, 11:8, 9:11, 11:5, 5:11) 3:9
13   B SYKTUS Jan Z TUTAK Antoni 1:3 (11:4, 8:11, 6:11, 4:11) 3:10
14   D UBIK Jarosław X MÓL Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 3:11
15   A DYGAS Dawid Z TUTAK Antoni 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 3:12
16   D UBIK Jarosław W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 3:13
17   B SYKTUS Jan Y NIEPSUJ Mariusz 2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 12:10, 8:11) 3:14
18   C MENSFELD Natalia X MÓL Jakub 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 9:11) 3:15
2020-12-27 13:30 26 MKS „Radość” Gorlice III - LUKS Lipie II 17:1
1   A HONKOWICZ Kacper W PTAK Jacek 3:0 (11:2, 11:9, 11:4) 1:0
2   B WOJTAS Tomasz X ROSIEK Jakub 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 2:0
3   C MICHALEC Kazimierz Y SROMEK Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 3:0
4   D BOŃCZAK Stanisław Z CEWKA Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 4:0
5   A MICHALEC Kazimierz
BOŃCZAK Stanisław
W WOLAK Michał
BOMBA Łukasz
3:0 (11:2, 11:8, 11:6) 5:0
6   B APOLA Edward
HONKOWICZ Kacper
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 8:11, 12:10) 6:0
7   A HONKOWICZ Kacper X ROSIEK Jakub 3:0 (11:9, 11:3, 11:2) 7:0
8   B WOJTAS Tomasz W PTAK Jacek 3:0 (11:5, 11:3, 11:1) 8:0
9   D BOŃCZAK Stanisław Y SROMEK Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:0
10   C MICHALEC Kazimierz Z CEWKA Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 10:0
11   A HONKOWICZ Kacper Y SROMEK Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 11:0
12   C MICHALEC Kazimierz W SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 12:0
13   B WOJTAS Tomasz Z CEWKA Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 13:0
14   D BOŃCZAK Stanisław X ROSIEK Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 14:0
15   A HONKOWICZ Kacper Z OPIŁO Zygmunt 3:1 (11:6, 2:11, 12:10, 11:4) 15:0
16   D APOLA Edward W SEKUŁA Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 15:1
17   B WOJTAS Tomasz Y SROMEK Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 16:1
18   C MICHALEC Kazimierz X BOMBA Łukasz 3:1 (11:1, 8:11, 11:6, 11:6) 17:1
2021-01-17 11:00 27 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz II
2021-02-26 17:00 28 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy