UKS „Płomień” Limanowa III (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 3723 2020-09-02 1381
2 DYGAS Dawid 2009 M 3725 2020-09-02 2532
3 DYGAS Roman 1980 M 3712 2020-09-02 3237
4 GOLONKA Filip 2006 M 3728 2020-09-02 1372
5 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 3730 2020-09-02 1407
6 KULPA Arkadiusz 2006 M 3733 2020-09-02 2776
7 MENSFELD Natalia 2004 K 3735 2020-09-02 1502
8 STANISZ Wojciech 1969 M 3719 2020-09-02 958
9 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 3740 2020-09-02 1371
10 SYKTUS Jan 2007 M 3741 2020-09-02 3088
11 UBIK Jarosław 2008 M 3744 2020-09-02 3089
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2020-10-16 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8 (S) ⇓
2 5NS 1/3 2020-11-22 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4 (S) ⇓
3 5NS 1/4 2020-11-29 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa 3:15 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2020-12-06 11:00 LUKS Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 6:12 (S) ⇑
5 5NS 1/2 2020-12-13 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2020-12-20 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 6:12 (S) ⇓
7 5NS 1/7 2021-01-17 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,0 0,0 1,0 3,0 1,0   8
2 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 3,0 0,0 1,0   0,0   4
3 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,0 0,0   0,0 0,0   3
4 (W) LUKS Lipie II 4,5 2,0   3,5 2,0   12
5 (D) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 1,5 2,0 1,0 2,5 1,0 0,0 8
6 (D) MKS „Radość” Gorlice III 2,0 1,0   1,0 2,0 0,0 6
Razem 17,0 5,0 3,0 10,0 6,0 0,0 41
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DOMITER Julia 2004 K 3723 2020-09-02 1381
2 DYGAS Dawid 2009 M 3725 2020-09-02 2532
3 DYGAS Roman 1980 M 3712 2020-09-02 3237
4 MENSFELD Natalia 2004 K 3735 2020-09-02 1502
5 SYKTUS Jan 2007 M 3741 2020-09-02 3088
6 UBIK Jarosław 2008 M 3744 2020-09-02 3089