V liga rejon Nowy Sącz
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 24 23 1 70:12 95,83
2 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 21 3 67:16 87,50
3 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice III) 28 21 7 68:28 75,00
4 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 19 5 62:20 79,17
5 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 19 5 59:26 79,17
6 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa) 24 18 6 59:23 75,00
7 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 24 17 7 58:30 70,83
8 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa III) 22 16 6 53:26 72,73
9 SZAREK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 24 16 8 55:35 66,67
10 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 16 12 4 39:23 75,00
11 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice IV) 17 12 5 41:25 70,59
12 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 22 12 10 40:36 54,55
13 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 20 11 9 43:34 55,00
14 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 20 11 9 42:34 55,00
15 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice III) 22 11 11 41:42 50,00
16 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice III) 12 10 2 32:7 83,33
17 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice IV) 20 10 10 42:38 50,00
18 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice III) 21 10 11 35:39 47,62
19 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 13 9 4 30:17 69,23
20 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa III) 20 9 11 36:43 45,00
21 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie II) 21 9 12 35:44 42,86
22 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 8 8 0 24:5 100,00
23 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 20 8 12 26:39 40,00
24 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice IV) 12 7 5 26:18 58,33
25 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice III) 12 7 5 25:19 58,33
26 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 14 7 7 24:29 50,00
27 NIEPSUJ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice IV) 20 7 13 32:40 35,00
28 WOŹNIAK Agnieszka (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 6 9 24:32 40,00
29 SYKTUS Jan (UKS „Płomień” Limanowa III) 22 6 16 27:52 27,27
30 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 24 6 18 27:55 25,00
31 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 9 5 4 17:14 55,56
32 DYGAS Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 18 5 13 21:44 27,78
33 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 4 3 1 10:4 75,00
34 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice IV) 4 3 1 10:5 75,00
35 KANTOR Jan (MKS „Radość” Gorlice IV) 5 3 2 10:8 60,00
36 DYGAS Roman (UKS „Płomień” Limanowa III) 10 3 7 14:22 30,00
37 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice III) 15 3 12 15:39 20,00
38 WOLAK Michał (LUKS Lipie II) 20 3 17 14:55 15,00
39 WIEJSKI Karol (KS „Start” Nowy Sącz II) 2 2 0 6:0 100,00
40 PYZIK Tomasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 2 0 6:1 100,00
41 SOLSKI Jacek (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 2 4 10:14 33,33
42 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 7 2 5 10:17 28,57
43 OPIELA Bronisław (MKS „Radość” Gorlice III) 2 1 1 4:3 50,00
44 KNAPIK Łukasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 1 1 3:3 50,00
45 BRZAZGOŃ Janusz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 2 1 1 5:5 50,00
46 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie II) 7 1 6 6:18 14,29
47 MICHAŁEK Jakub (LKS „Dobrzanka” Dobra) 8 1 7 5:22 12,50
48 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie II) 21 1 20 6:60 4,76
49 SOBOCIŃSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz II) 4 0 4 3:12 0,00
50 ROSIEK Jakub (LUKS Lipie II) 16 0 16 4:48 0,00
51 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice IV) 8 0 8 1:24 0,00
52 PIĘTOŃ Tomasz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 2 0 2 0:6 0,00
53 UBIK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa III) 4 0 4 0:12 0,00
54 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 3 0 3 0:9 0,00
55 JAMIŃSKI Krystian (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 0 2 0:6 0,00
56 PĘKALA Piotr (MKS „Radość” Gorlice IV) 4 0 4 0:12 0,00
57 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 7 0 7 0:21 0,00
58 SROMEK Bartłomiej (LUKS Lipie II) 11 0 11 0:33 0,00
59 PTAK Jacek (LUKS Lipie II) 6 0 6 0:18 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 24 23 1 70:12 95,83
2 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 21 3 67:16 87,50
3 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice III) 12 10 2 32:7 83,33
4 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 19 5 62:20 79,17
5 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 19 5 59:26 79,17
6 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa) 24 18 6 59:23 75,00
7 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice III) 28 21 7 68:28 75,00
8 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 16 12 4 39:23 75,00
9 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa III) 22 16 6 53:26 72,73
10 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 24 17 7 58:30 70,83
11 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice IV) 17 12 5 41:25 70,59
12 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 13 9 4 30:17 69,23
13 SZAREK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 24 16 8 55:35 66,67
14 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice IV) 12 7 5 26:18 58,33
15 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice III) 12 7 5 25:19 58,33
16 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 20 11 9 43:34 55,00
17 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 20 11 9 42:34 55,00
18 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 22 12 10 40:36 54,55
19 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice IV) 20 10 10 42:38 50,00
20 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice III) 22 11 11 41:42 50,00
21 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 14 7 7 24:29 50,00
22 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice III) 21 10 11 35:39 47,62
23 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa III) 20 9 11 36:43 45,00
24 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie II) 21 9 12 35:44 42,86
25 WOŹNIAK Agnieszka (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 6 9 24:32 40,00
26 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 20 8 12 26:39 40,00
27 NIEPSUJ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice IV) 20 7 13 32:40 35,00
28 DYGAS Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 18 5 13 21:44 27,78
29 SYKTUS Jan (UKS „Płomień” Limanowa III) 22 6 16 27:52 27,27
30 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 24 6 18 27:55 25,00
31 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice III) 15 3 12 15:39 20,00
32 WOLAK Michał (LUKS Lipie II) 20 3 17 14:55 15,00
33 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie II) 21 1 20 6:60 4,76
34 ROSIEK Jakub (LUKS Lipie II) 16 0 16 4:48 0,00
35 SROMEK Bartłomiej (LUKS Lipie II) 11 0 11 0:33 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PIĘTOŃ Robert / MIŚKOWIEC Jerzy
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
6 6 0 18:2 100,00
2 OBRZUT Tomasz / JANIKOWSKI Sławomir
(LKS „Orzeł” Wojnarowa II)
2 2 0 6:1 100,00
3 MRÓZEK Jan / SOLSKI Jacek
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
2 2 0 6:1 100,00
4 MRÓZEK Jan / PIETRZAK Krzysztof
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
2 2 0 6:2 100,00
5 NIEĆ Andrzej / OPYD Artur
(KS „Talar Team” Szczawa)
6 5 1 16:6 83,33
6 TROJAN Marek / MÓŁKA Krzysztof
(KS „Start” Nowy Sącz II)
4 3 1 9:3 75,00
7 MICHALEC Kazimierz / APOLA Grzegorz
(MKS „Radość” Gorlice III)
3 2 1 7:3 66,67
8 OBRZUT Tomasz / KAWKA Maciej
(LKS „Orzeł” Wojnarowa II)
3 2 1 7:4 66,67
9 DUDZIK Grzegorz / SZAREK Marcin
(KS „Talar Team” Szczawa)
6 4 2 14:11 66,67
10 MICHALEC Kazimierz / BOŃCZAK Stanisław
(MKS „Radość” Gorlice III)
3 2 1 6:5 66,67
11 PRZYBYLSKI Piotr / TUTAK Antoni
(MKS „Radość” Gorlice IV)
4 2 2 8:7 50,00
12 RYBOWICZ Rafał / JANIKOWSKI Sławomir
(LKS „Orzeł” Wojnarowa II)
2 1 1 3:3 50,00
13 WOŹNIAK Agnieszka / TROJAN Marek
(KS „Start” Nowy Sącz II)
2 1 1 3:3 50,00
14 NIEPSUJ Mariusz / MÓL Jakub
(MKS „Radość” Gorlice IV)
2 1 1 3:3 50,00
15 APOLA Edward / HONKOWICZ Kacper
(MKS „Radość” Gorlice III)
4 2 2 8:10 50,00
16 MRÓZEK Jan / MICHAŁEK Jakub
(LKS „Dobrzanka” Dobra)
2 1 1 3:4 50,00
17 DOMITER Julia / MENSFELD Natalia
(UKS „Płomień” Limanowa III)
5 2 3 10:13 40,00
18 WOŹNIAK Agnieszka / LEŚNIAK Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz II)
3 1 2 4:6 33,33
19 OPIŁO Zygmunt / WOLAK Michał
(LUKS Lipie II)
3 1 2 3:8 33,33
20 DYGAS Dawid / SYKTUS Jan
(UKS „Płomień” Limanowa III)
6 0 6 6:18 0,00
21 SEKUŁA Grzegorz / BOMBA Łukasz
(LUKS Lipie II)
3 0 3 3:9 0,00
22 OPIŁO Zygmunt / SEKUŁA Grzegorz
(LUKS Lipie II)
2 0 2 2:6 0,00
23 BOMBA Łukasz / ROSIEK Jakub
(LUKS Lipie II)
2 0 2 1:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 OPYD Artur (KS „Talar Team” Szczawa) 24 23 1 6 5 1 25,5
2 PIĘTOŃ Robert (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 21 3 6 6 0 24,0
3 MICHALEC Kazimierz (MKS „Radość” Gorlice III) 28 21 7 7 5 2 23,5
4 MIŚKOWIEC Jerzy (LKS „Dobrzanka” Dobra) 24 19 5 6 6 0 22,0
5 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 24 19 5 6 2 4 20,0
6 DUDZIK Grzegorz (KS „Talar Team” Szczawa) 24 18 6 6 4 2 20,0
7 NIEĆ Andrzej (KS „Talar Team” Szczawa) 24 17 7 6 5 1 19,5
8 SZAREK Marcin (KS „Talar Team” Szczawa) 24 16 8 6 4 2 18,0
9 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa III) 22 16 6 6 2 4 17,0
10 MRÓZEK Jan (LKS „Dobrzanka” Dobra) 22 12 10 6 5 1 14,5
11 JANIKOWSKI Sławomir (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 16 12 4 4 3 1 13,5
12 PRZYBYLSKI Piotr (MKS „Radość” Gorlice IV) 17 12 5 5 2 3 13,0
13 TROJAN Marek (KS „Start” Nowy Sącz II) 20 11 9 6 4 2 13,0
14 KAWKA Maciej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 20 11 9 5 3 2 12,5
15 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice III) 22 11 11 5 3 2 12,5
16 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice IV) 20 10 10 5 3 2 11,5
17 BOŃCZAK Stanisław (MKS „Radość” Gorlice III) 21 10 11 5 3 2 11,5
18 WOJTAS Tomasz (MKS „Radość” Gorlice III) 12 10 2 2 1 1 10,5
19 RYBOWICZ Rafał (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 13 9 4 4 3 1 10,5
20 MENSFELD Natalia (UKS „Płomień” Limanowa III) 20 9 11 5 2 3 10,0
21 MÓŁKA Krzysztof (KS „Start” Nowy Sącz II) 20 8 12 4 3 1 9,5
22 PIETRZAK Krzysztof (LKS „Dobrzanka” Dobra) 8 8 0 2 2 0 9,0
23 OBRZUT Tomasz (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 14 7 7 6 4 2 9,0
24 SEKUŁA Grzegorz (LUKS Lipie II) 21 9 12 6 0 6 9,0
25 APOLA Grzegorz (MKS „Radość” Gorlice III) 12 7 5 3 2 1 8,0
26 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice IV) 12 7 5 3 2 1 8,0
27 NIEPSUJ Mariusz (MKS „Radość” Gorlice IV) 20 7 13 4 1 3 7,5
28 WOŹNIAK Agnieszka (KS „Start” Nowy Sącz II) 15 6 9 5 2 3 7,0
29 ŻAROWSKA Sonia (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 24 6 18 4 1 3 6,5
30 SYKTUS Jan (UKS „Płomień” Limanowa III) 22 6 16 6 0 6 6,0
31 ŁUKASIK Andrzej (LKS „Orzeł” Wojnarowa II) 9 5 4 1 0 1 5,0
32 DYGAS Dawid (UKS „Płomień” Limanowa III) 18 5 13 6 0 6 5,0
33 APOLA Edward (MKS „Radość” Gorlice III) 15 3 12 5 2 3 4,0
34 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz II) 4 3 1 1 1 0 3,5
35 KANTOR Jan (MKS „Radość” Gorlice IV) 5 3 2 2 1 1 3,5
36 WOLAK Michał (LUKS Lipie II) 20 3 17 6 1 5 3,5
37 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice IV) 4 3 1 1 0 1 3,0
38 SOLSKI Jacek (LKS „Dobrzanka” Dobra) 6 2 4 2 2 0 3,0
39 DYGAS Roman (UKS „Płomień” Limanowa III) 10 3 7 1 0 1 3,0
40 WIEJSKI Karol (KS „Start” Nowy Sącz II) 2 2 0 0 0 0 2,0
41 PYZIK Tomasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 2 0 0 0 0 2,0
42 IWANIEC Bartłomiej (KS „Start” Nowy Sącz II) 7 2 5 0 0 0 2,0
43 KNAPIK Łukasz (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 1 1 1 1 0 1,5
44 OPIŁO Zygmunt (LUKS Lipie II) 7 1 6 5 1 4 1,5
45 MICHAŁEK Jakub (LKS „Dobrzanka” Dobra) 8 1 7 2 1 1 1,5
46 OPIELA Bronisław (MKS „Radość” Gorlice III) 2 1 1 1 0 1 1,0
47 BRZAZGOŃ Janusz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 2 1 1 0 0 0 1,0
48 BOMBA Łukasz (LUKS Lipie II) 21 1 20 6 0 6 1,0
49 PĘKALA Piotr (MKS „Radość” Gorlice IV) 4 0 4 1 1 0 0,5
50 JUSZYŃSKI Rafał (MKS „Radość” Gorlice IV) 8 0 8 2 1 1 0,5
51 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 3 0 3 0 0 0 0,0
52 JAMIŃSKI Krystian (MKS „Radość” Gorlice IV) 2 0 2 0 0 0 0,0
53 PTAK Jacek (LUKS Lipie II) 6 0 6 0 0 0 0,0
54 UBIK Jarosław (UKS „Płomień” Limanowa III) 4 0 4 0 0 0 0,0
55 PIĘTOŃ Tomasz (LKS „Dobrzanka” Dobra) 2 0 2 0 0 0 0,0
56 SROMEK Bartłomiej (LUKS Lipie II) 11 0 11 0 0 0 0,0
57 ROSIEK Jakub (LUKS Lipie II) 16 0 16 4 0 4 0,0
58 CEWKA Piotr (LUKS Lipie II) 7 0 7 1 0 1 0,0
59 SOBOCIŃSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz II) 4 0 4 1 0 1 0,0
60 PARAIS Leszek (KS „Start” Nowy Sącz II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy