V liga rejon Nowy Sącz
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2020-10-16 18:00 1 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8 (S) tak
2020-10-16 18:00 2 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2 (S) tak
2020-12-03 17:30 3 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 8:10 (S)
2020-10-18 11:00 4 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2020-10-23 18:00 5 MKS „Radość” Gorlice IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11 (S) tak
2020-12-13 11:00 6 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10 (S) tak
2020-11-20 17:30 7 LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16 (S) tak
2020-10-25 11:00 8 MKS „Radość” Gorlice III - KS „Talar Team” Szczawa 2:16 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2020-11-20 18:00 9 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5 (S) tak
2020-11-20 18:00 10 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8 (S) tak
2020-11-22 11:00 11 KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4 (S) tak
2020-11-22 11:00 12 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Lipie II 18:0 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2020-11-29 11:00 13 LUKS Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15 (S) tak
2020-11-29 14:00 14 MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7 (S) tak
2020-11-28 13:00 15 MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Start” Nowy Sącz II 11:7 (S) tak
2020-11-29 11:00 16 UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa 3:15 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2020-12-22 17:00 17 MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4 (S) tak
2020-12-06 11:00 18 LUKS Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 6:12 (S) tak
2020-12-04 18:00 19 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9 (S) tak
2020-12-04 18:00 20 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 11:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2020-12-20 11:00 21 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 6:12 (S) tak
2020-12-19 13:00 22 MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS Lipie II 17:1 (S) tak
2020-12-19 18:00 23 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5 (S) tak
2020-12-18 18:00 24 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15 (S)
Runda 1 - Kolejka 7
2021-01-17 11:00 25 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV
2020-12-27 13:30 26 MKS „Radość” Gorlice III - LUKS Lipie II 17:1 (S)
2021-01-17 11:00 27 KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz II
2021-01-15 18:00 28 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy