LUKS Lipie II (M)
Klub: LUKS „Lipie”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu
Lipie 11
33-318 Gródek n/Dunajcem
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Opiło (tel. 609 355 434)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Piotr Jurkowski (tel. 600 986 848)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOMBA Łukasz 2006 M 9737 2020-10-01 3215
2 CEWKA Piotr 1990 M 8858 2020-09-23 336
3 CEWKA Piotr 2005 M 9739 2020-10-01 3229
4 MRUK Piotr 1981 M 8859 2020-09-23 339
5 OPIŁO Zygmunt 1962 M 9736 2020-10-01 598
6 PTAK Jacek 1976 M 9735 2020-10-01 2967
7 ROSIEK Jakub 2003 M 10011 2020-10-09 3228
8 SEKUŁA Grzegorz 1976 M 8860 2020-09-23 2968
9 SROMEK Bartłomiej 2005 M 9738 2020-10-01 3216
10 SZCZECINA Piotr 1998 M 8861 2020-09-23 914
11 WOLAK Michał 2002 M 8862 2020-09-23 2965
12 WÓJS Tomasz 1989 M 8863 2020-09-23 1853
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2020-10-16 18:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2020-11-20 17:30 LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2020-11-22 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Lipie II 18:0 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2020-11-29 11:00 LUKS Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2020-12-06 11:00 LUKS Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III  
6 5NS 1/6 2020-12-19 13:00 MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS Lipie II  
7 5NS 1/7 2021-01-17 14:00 MKS „Radość” Gorlice III - LUKS Lipie II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) LKS „Orzeł” Wojnarowa II 0,0 0,0     0,0 2,0   0,0 2
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz II     0,0 0,0 0,0 2,0 0,0 0,0 2
3 (W) KS „Talar Team” Szczawa 0,0 0,0   0,0 0,0 0,0     0
4 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 1,0 0,0 1,0   0,0   0,0 1,0 3
Razem 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0 4,0 0,0 1,0 7
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOMBA Łukasz 2006 M 9737 2020-10-01 3215
2 CEWKA Piotr 2005 M 9739 2020-10-01 3229
3 OPIŁO Zygmunt 1962 M 9736 2020-10-01 598
4 PTAK Jacek 1976 M 9735 2020-10-01 2967
5 ROSIEK Jakub 2003 M 10011 2020-10-09 3228
6 SEKUŁA Grzegorz 1976 M 8860 2020-09-23 2968
7 SROMEK Bartłomiej 2005 M 9738 2020-10-01 3216
8 WOLAK Michał 2002 M 8862 2020-09-23 2965