LKS „Orzeł” Wojnarowa II (M)
Klub: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa
Wojnarowa 278
33-322 Korzenna
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Obrzut (tel. 606 883 390)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAJERSKI Norbert 2006 M 1597 2020-08-21 2190
2 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 1586 2020-08-21 2404
3 KAWKA Maciej 1974 M 1589 2020-08-21 2495
4 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 1590 2020-08-21 1610
5 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 1591 2020-08-21 1129
6 OBRZUT Jakub 2004 M 1598 2020-08-21 2192
7 OBRZUT Tomasz 1972 M 1592 2020-08-21 497
8 RYBOWICZ Rafał 1991 M 1594 2020-08-21 679
9 WITEK Grzegorz 1982 M 1596 2020-08-21 2792
10 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 1599 2020-08-21 2593
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2020-10-16 18:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2 (S) ⇑
2 5NS 1/3 2020-11-20 18:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8 (S) ⇑
3 5NS 1/4 2020-11-29 14:00 MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7 (S) ⇓
4 5NS 1/5 2020-12-04 18:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9 (S) ⇔
5 5NS 1/2 2020-12-13 11:00 UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2020-12-19 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5 (S) ⇓
7 5NS 1/7 2021-02-26 17:00 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) LUKS Lipie II   4,5   1,0 4,5 2,5 3,5 16
2 (D) MKS „Radość” Gorlice IV 4,5     1,0 0,0 3,5 1,0 10
3 (W) MKS „Radość” Gorlice III 3,0 2,0     0,0 2,0 0,0 7
4 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 3,5 2,5     0,5 2,5 0,0 9
5 (W) UKS „Płomień” Limanowa III   2,5   3,0 2,5   2,0 10
6 (W) KS „Talar Team” Szczawa 2,5 1,0     1,5   0,0 5
7 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,0 2,0 1,0   1,0   1,0 7
Razem 15,5 14,5 1,0 5,0 10,0 10,5 7,5 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 1586 2020-08-21 2404
2 KAWKA Maciej 1974 M 1589 2020-08-21 2495
3 KOZIOŁ Bogdan 1973 M 1590 2020-08-21 1610
4 ŁUKASIK Andrzej 1971 M 1591 2020-08-21 1129
5 OBRZUT Tomasz 1972 M 1592 2020-08-21 497
6 RYBOWICZ Rafał 1991 M 1594 2020-08-21 679
7 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 1599 2020-08-21 2593