V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-20 11:00 21 UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 6:12 tak
1   A DYGAS Dawid W APOLA Edward 3:2 (12:10, 11:5, 6:11, 5:11, 11:7) 1:0
2   B SYKTUS Jan X HONKOWICZ Kacper 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:4, 8:11) 1:1
3   C MENSFELD Natalia Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) 1:2
4   D DOMITER Julia Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 2:2
5   A DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
W MICHALEC Kazimierz
BOŃCZAK Stanisław
2:3 (5:11, 11:6, 11:7, 10:12, 6:11) 2:3
6   B DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
X APOLA Edward
HONKOWICZ Kacper
2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:5, 9:11) 2:4
7   A DYGAS Dawid X HONKOWICZ Kacper 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 5:11) 2:5
8   B SYKTUS Jan W APOLA Edward 3:2 (12:10, 9:11, 13:11, 12:14, 11:8) 3:5
9   D DOMITER Julia Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 3:6
10   C MENSFELD Natalia Z BOŃCZAK Stanisław 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 5:11, 4:11) 3:7
11   A UBIK Jarosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 3:8
12   C MENSFELD Natalia W APOLA Edward 0:3 (14:16, 8:11, 6:11) 3:9
13   B SYKTUS Jan Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (13:11, 11:8, 11:8) 4:9
14   D DOMITER Julia X HONKOWICZ Kacper 1:3 (3:11, 11:3, 7:11, 8:11) 4:10
15   A UBIK Jarosław Z BOŃCZAK Stanisław 0:3 (5:11, 15:17, 4:11) 4:11
16   D DOMITER Julia W APOLA Edward 3:0 (11:2, 11:5, 11:1) 5:11
17   B SYKTUS Jan Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (3:11, 5:11, 11:7, 2:11) 5:12
18   C MENSFELD Natalia X HONKOWICZ Kacper 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 6:12
2020-12-19 13:00 22 MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS Lipie II 17:1 tak
1   A PRZYBYLSKI Piotr W WOLAK Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 1:0
2   B MÓL Jakub X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:1, 11:4) 2:0
3   C NIEPSUJ Mariusz Y SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:0
4   D TUTAK Antoni Z BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 4:0
5   A PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
W OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 5:0
6   B NIEPSUJ Mariusz
MÓL Jakub
X SEKUŁA Grzegorz
BOMBA Łukasz
3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 6:0
7   A PRZYBYLSKI Piotr X OPIŁO Zygmunt 3:2 (12:10, 11:7, 10:12, 7:11, 11:7) 7:0
8   B MÓL Jakub W WOLAK Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 8:0
9   D TUTAK Antoni Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (7:11, 11:3, 6:11, 8:11) 8:1
10   C NIEPSUJ Mariusz Z BOMBA Łukasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) 9:1
11   A PYZIK Tomasz Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:8, 11:9, 3:11, 11:9) 10:1
12   C NIEPSUJ Mariusz W WOLAK Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 11:1
13   B MÓL Jakub Z BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 12:1
14   D TUTAK Antoni X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 13:1
15   A PYZIK Tomasz Z BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 14:1
16   D TUTAK Antoni W WOLAK Michał 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 15:1
17   B MÓL Jakub Y SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 16:1
18   C NIEPSUJ Mariusz X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 17:1
2020-12-19 18:00 23 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5 tak
1   A OPYD Artur W OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 1:0
2   B NIEĆ Andrzej X JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (14:12, 12:10, 9:11, 13:15, 9:11) 1:1
3   C DUDZIK Grzegorz Y KAWKA Maciej 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:8) 2:1
4   D SZAREK Marcin Z ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:8) 3:1
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W KAWKA Maciej
ŻAROWSKA Sonia
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 4:1
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11) 4:2
7   A OPYD Artur X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 5:2
8   B NIEĆ Andrzej W OBRZUT Tomasz 3:1 (11:3, 11:6, 3:11, 11:5) 6:2
9   D SZAREK Marcin Y KAWKA Maciej 3:2 (11:8, 11:5, 8:11, 9:11, 11:5) 7:2
10   C DUDZIK Grzegorz Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 8:2
11   A OPYD Artur Y KAWKA Maciej 3:2 (11:7, 8:11, 11:4, 12:14, 11:5) 9:2
12   C DUDZIK Grzegorz W OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 10:2
13   B NIEĆ Andrzej Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 11:2
14   D SZAREK Marcin X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (11:7, 5:11, 15:17, 8:11) 11:3
15   A OPYD Artur Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 12:3
16   D SZAREK Marcin W OBRZUT Tomasz 2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:6, 7:11) 12:4
17   B NIEĆ Andrzej Y KAWKA Maciej 2:3 (11:9, 11:4, 11:13, 5:11, 8:11) 12:5
18   C DUDZIK Grzegorz X JANIKOWSKI Sławomir 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:5) 13:5
2020-12-18 18:00 24 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15 tak
1   A TROJAN Marek W PIETRZAK Krzysztof 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 3:11) 0:1
2   B WOŹNIAK Agnieszka X PIĘTOŃ Robert 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 6:11) 0:2
3   C LEŚNIAK Kamil Y MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (9:11, 4:11, 12:10, 10:12) 0:3
4   D SOBOCIŃSKA Małgorzata Z MRÓZEK Jan 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 8:11) 0:4
5   A WOŹNIAK Agnieszka
TROJAN Marek
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 0:5
6   B LEŚNIAK Kamil
SOBOCIŃSKA Małgorzata
X MRÓZEK Jan
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 9:11) 0:6
7   A TROJAN Marek X PIĘTOŃ Robert 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) 0:7
8   B WOŹNIAK Agnieszka W PIETRZAK Krzysztof 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 7:11) 0:8
9   D SOBOCIŃSKA Małgorzata Y MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 8:11) 0:9
10   C LEŚNIAK Kamil Z MRÓZEK Jan 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 12:10) 1:9
11   A MÓŁKA Krzysztof Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 1:10
12   C LEŚNIAK Kamil W PIETRZAK Krzysztof 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 1:11
13   B WOŹNIAK Agnieszka Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 2:11
14   D SOBOCIŃSKA Małgorzata X PIĘTOŃ Robert 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 9:11) 2:12
15   A MÓŁKA Krzysztof Z MICHAŁEK Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8) 3:12
16   D SOBOCIŃSKA Małgorzata W PIETRZAK Krzysztof 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 3:13
17   B WOŹNIAK Agnieszka Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 3:14
18   C LEŚNIAK Kamil X PIĘTOŃ Robert 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 3:15
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy