III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 97:20 96,97
2 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 33 30 3 93:33 90,91
3 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 33 29 4 90:31 87,88
4 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 33 28 5 92:36 84,85
5 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 28 5 89:36 84,85
6 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 25 8 86:39 75,76
7 UTYLSKI Filip (MKS Centrum Kraków) 33 25 8 85:40 75,76
8 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 33 25 8 86:44 75,76
9 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 33 24 9 84:42 72,73
10 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 22 11 80:51 66,67
11 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 32 21 11 79:55 65,63
12 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 27 20 7 69:31 74,07
13 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 20 13 70:53 60,61
14 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 31 19 12 73:60 61,29
15 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 32 19 13 65:50 59,38
16 KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS „Lachowice”) 33 19 14 73:57 57,58
17 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 18 15 67:60 54,55
18 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 33 18 15 66:61 54,55
19 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 27 17 10 58:44 62,96
20 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków III) 24 16 8 58:33 66,67
21 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 28 16 12 60:53 57,14
22 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 30 15 15 55:56 50,00
23 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 33 15 18 66:68 45,45
24 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 27 14 13 57:48 51,85
25 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 33 14 19 54:69 42,42
26 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 21 13 8 48:34 61,90
27 RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków) 26 13 13 53:48 50,00
28 GALA Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 13 20 57:81 39,39
29 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 12 18 56:64 40,00
30 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 31 12 19 53:70 38,71
31 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 12 11 1 33:14 91,67
32 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 23 11 12 42:43 47,83
33 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 27 11 16 43:54 40,74
34 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 29 11 18 53:67 37,93
35 SUBIK Filip („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 11 19 52:64 36,67
36 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 29 10 19 44:70 34,48
37 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 31 10 21 44:74 32,26
38 BODNAR Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 10 23 44:81 30,30
39 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 9 9 35:34 50,00
40 KOZIOŁ Sandra (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 7 8 28:30 46,67
41 KONSTANTYN Paweł (MKS Centrum Kraków) 15 7 8 30:33 46,67
42 FURTAK Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 7 16 36:54 30,43
43 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 24 7 17 40:62 29,17
44 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 24 7 17 32:58 29,17
45 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 33 7 26 39:83 21,21
46 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 23:15 66,67
47 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków) 24 6 18 23:62 25,00
48 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 6 4 2 14:9 66,67
49 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 3 0 9:3 100,00
50 BUCZYŃSKI Witold (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 3 3 14:10 50,00
51 PEREK Nikodem (MKS Centrum Kraków) 9 3 6 10:21 33,33
52 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 16 3 13 21:41 18,75
53 GALA Dawid (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 3 28 28:89 9,68
54 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 2 2 0 6:0 100,00
55 WOJAS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków) 5 2 3 6:12 40,00
56 PĘCZEK Mateusz (MKS Centrum Kraków) 6 2 4 7:15 33,33
57 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 8 2 6 9:22 25,00
58 LAM Ka Wai (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 8:22 22,22
59 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 11 2 9 14:30 18,18
60 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice) 1 1 0 3:1 100,00
61 BODNAR Marcin (KS „Podwawelski” Kraków II) 2 1 1 3:5 50,00
62 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 1 2 5:7 33,33
63 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 5:7 33,33
64 LASAK Robert („Siemacha” Kraków) 6 1 5 7:17 16,67
65 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 6 1 5 4:16 16,67
66 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 3:15 16,67
67 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 1 14 12:44 6,67
68 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 1 19 14:57 5,00
69 TAKEUCHI Nozomi (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 5:9 0,00
70 SZYMAŃSKI Bartosz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 1 0 1 1:3 0,00
71 ROBAK Wiktor (MKS Centrum Kraków) 8 0 8 6:24 0,00
72 PASIECZNY Jan (MKS Centrum Kraków) 2 0 2 1:6 0,00
73 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 6 0 6 3:18 0,00
74 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 0 9 4:27 0,00
75 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków II) 5 0 5 2:15 0,00
76 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1:9 0,00
77 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1:9 0,00
78 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 0 3 1:9 0,00
79 ZAJĄC Jacek (MKS Centrum Kraków) 4 0 4 1:12 0,00
80 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno III) 1 0 1 0:3 0,00
81 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 9 0 9 0:27 0,00
82 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 97:20 96,97
2 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 33 30 3 93:33 90,91
3 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 33 29 4 90:31 87,88
4 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 33 28 5 92:36 84,85
5 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 28 5 89:36 84,85
6 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 25 8 86:39 75,76
7 UTYLSKI Filip (MKS Centrum Kraków) 33 25 8 85:40 75,76
8 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 33 25 8 86:44 75,76
9 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 27 20 7 69:31 74,07
10 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 33 24 9 84:42 72,73
11 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków III) 24 16 8 58:33 66,67
12 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 22 11 80:51 66,67
13 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 32 21 11 79:55 65,63
14 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 27 17 10 58:44 62,96
15 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 21 13 8 48:34 61,90
16 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 31 19 12 73:60 61,29
17 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 20 13 70:53 60,61
18 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 32 19 13 65:50 59,38
19 KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS „Lachowice”) 33 19 14 73:57 57,58
20 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 28 16 12 60:53 57,14
21 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 18 15 67:60 54,55
22 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 33 18 15 66:61 54,55
23 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 27 14 13 57:48 51,85
24 RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków) 26 13 13 53:48 50,00
25 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 9 9 35:34 50,00
26 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 30 15 15 55:56 50,00
27 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 23 11 12 42:43 47,83
28 KOZIOŁ Sandra (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 7 8 28:30 46,67
29 KONSTANTYN Paweł (MKS Centrum Kraków) 15 7 8 30:33 46,67
30 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 33 15 18 66:68 45,45
31 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 33 14 19 54:69 42,42
32 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 27 11 16 43:54 40,74
33 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 12 18 56:64 40,00
34 GALA Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 13 20 57:81 39,39
35 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 31 12 19 53:70 38,71
36 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 29 11 18 53:67 37,93
37 SUBIK Filip („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 11 19 52:64 36,67
38 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 29 10 19 44:70 34,48
39 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 31 10 21 44:74 32,26
40 FURTAK Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 7 16 36:54 30,43
41 BODNAR Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 10 23 44:81 30,30
42 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 24 7 17 40:62 29,17
43 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 24 7 17 32:58 29,17
44 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków) 24 6 18 23:62 25,00
45 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 33 7 26 39:83 21,21
46 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 16 3 13 21:41 18,75
47 GALA Dawid (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 3 28 28:89 9,68
48 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 1 14 12:44 6,67
49 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 1 19 14:57 5,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GŁĄB Damian / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
7 7 0 21:3 100,00
2 MLECZKO Bartłomiej / GALUS Mateusz
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
9 9 0 27:6 100,00
3 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
11 9 2 29:11 81,82
4 PALACZ Mirosław / JURZAK Łukasz
(MKS „Skawa” Wadowice)
11 9 2 28:11 81,82
5 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
10 8 2 27:15 80,00
6 RAPUTA Tomasz / ZALEWSKI Krzysztof
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
4 3 1 11:7 75,00
7 SUBIK Filip / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
4 3 1 11:7 75,00
8 DYCHTOŃ Jakub / FURTAK Krzysztof
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
6 4 2 14:12 66,67
9 OSTANEK Michał / GALA Dawid
(KS „Podwawelski” Kraków II)
10 6 4 22:19 60,00
10 MLECZKO Radosław / DUDEK Radosław
(LUKS „Galux” Skrzyszów)
7 4 3 16:11 57,14
11 JABŁOŃSKI Paweł / KOŁEK Maciej
(KS „Bronowianka” Kraków III)
8 4 4 17:17 50,00
12 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
4 2 2 7:8 50,00
13 GOŁDA Gabriel / PIEKARCZYK Michał
(MKS „Skawa” Wadowice)
11 5 6 24:22 45,45
14 LENART Marek / URBAN Witold
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice)
9 4 5 16:21 44,44
15 DUDZIAK Damian / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice)
9 4 5 16:21 44,44
16 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
10 4 6 18:21 40,00
17 RACZEK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(ULKS „Lachowice”)
8 3 5 11:18 37,50
18 BODNAR Michał / GALA Bartłomiej
(KS „Podwawelski” Kraków II)
11 4 7 18:25 36,36
19 KOPACKI Paweł / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków III)
10 3 7 19:24 30,00
20 UTYLSKI Filip / WIERZBIŃSKI Marcin
(MKS Centrum Kraków)
4 1 3 8:11 25,00
21 BOLEK Łukasz / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
4 1 3 5:9 25,00
22 WIERZBIŃSKI Marcin / RADEK Arkadiusz
(MKS Centrum Kraków)
4 1 3 6:11 25,00
23 MOTYKA Tadeusz / CHRABĄSZCZ Aleksandra
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
7 1 6 9:18 14,29
24 SUBIK Filip / ZALEWSKI Krzysztof
(„Semarch-Podwawelski” Kraków III)
5 0 5 5:15 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 32 1 11 9 2 36,5
2 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 33 30 3 11 8 3 34,0
3 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 33 29 4 11 9 2 33,5
4 DUDEK Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 28 5 11 6 5 31,0
5 RACZEK Marcin (ULKS „Lachowice”) 33 28 5 11 5 6 30,5
6 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 25 8 11 9 2 29,5
7 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 33 25 8 11 8 3 29,0
8 GALUS Mateusz (LUKS „Galux” Skrzyszów) 33 22 11 11 11 0 27,5
9 UTYLSKI Filip (MKS Centrum Kraków) 33 25 8 11 4 7 27,0
10 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 33 24 9 11 5 6 26,5
11 MLECZKO Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów) 27 20 7 9 9 0 24,5
12 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 20 13 11 9 2 24,5
13 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 32 21 11 11 5 6 23,5
14 PALACZ Mirosław (MKS „Skawa” Wadowice) 32 19 13 11 9 2 23,5
15 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 31 19 12 11 4 7 21,0
16 OSTANEK Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 18 15 11 6 5 21,0
17 KRÓLIKOWSKI Bartosz (ULKS „Lachowice”) 33 19 14 9 3 6 20,5
18 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 33 18 15 11 5 6 20,5
19 KLUZEK Sławomir („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 27 17 10 8 5 3 19,5
20 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 30 15 15 10 8 2 19,0
21 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 28 16 12 9 5 4 18,5
22 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków III) 24 16 8 8 4 4 18,0
23 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 33 15 18 11 5 6 17,5
24 RAPUTA Tomasz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 27 14 13 9 6 3 17,0
25 MLECZKO Radosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 21 13 8 7 4 3 15,0
26 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 33 14 19 11 2 9 15,0
27 GALA Bartłomiej (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 13 20 11 4 7 15,0
28 RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków) 26 13 13 9 3 6 14,5
29 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 31 12 19 10 4 6 14,0
30 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 12 18 10 3 7 13,5
31 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 23 11 12 10 4 6 13,0
32 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 27 11 16 10 4 6 13,0
33 SUBIK Filip („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 30 11 19 10 4 6 13,0
34 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków III) 29 11 18 10 3 7 12,5
35 OSIKA Janusz („Siemacha” Kraków) 12 11 1 4 2 2 12,0
36 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 29 10 19 10 4 6 12,0
37 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 31 10 21 11 4 7 12,0
38 BODNAR Michał (KS „Podwawelski” Kraków II) 33 10 23 11 4 7 12,0
39 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 18 9 9 6 2 4 10,0
40 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 24 7 17 8 5 3 9,5
41 KONSTANTYN Paweł (MKS Centrum Kraków) 15 7 8 5 4 1 9,0
42 FURTAK Krzysztof (UKS „Villa Verde” Olesno III) 23 7 16 7 4 3 9,0
43 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 33 7 26 11 4 7 9,0
44 KOZIOŁ Sandra (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 7 8 5 3 2 8,5
45 TABOR Marcin (LUKS „Galux” Skrzyszów) 9 6 3 3 3 0 7,5
46 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 24 7 17 7 1 6 7,5
47 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków) 24 6 18 8 2 6 7,0
48 GALA Dawid (KS „Podwawelski” Kraków II) 31 3 28 10 6 4 6,0
49 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 16 3 13 6 4 2 5,0
50 NOSAL Mirosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 6 4 2 2 0 2 4,0
51 PEREK Nikodem (MKS Centrum Kraków) 9 3 6 4 2 2 4,0
52 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 3 0 1 1 0 3,5
53 BUCZYŃSKI Witold (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 3 3 1 0 1 3,0
54 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice”) 8 2 6 3 2 1 3,0
55 PĘCZEK Mateusz (MKS Centrum Kraków) 6 2 4 2 1 1 2,5
56 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 11 2 9 2 1 1 2,5
57 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 2 2 0 0 0 0 2,0
58 WOJAS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków) 5 2 3 1 0 1 2,0
59 LAM Ka Wai (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 3 0 3 2,0
60 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 1 1 0 1,5
61 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 6 1 5 2 1 1 1,5
62 LASAK Robert („Siemacha” Kraków) 6 1 5 2 1 1 1,5
63 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 1 19 7 1 6 1,5
64 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice) 1 1 0 0 0 0 1,0
65 BODNAR Marcin (KS „Podwawelski” Kraków II) 2 1 1 1 0 1 1,0
66 FLOREK Sławomir (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 1 2 2 0 2 1,0
67 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 2 0 2 1,0
68 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 15 1 14 4 0 4 1,0
69 KOZIOŁ Jarosław (LUKS „Galux” Skrzyszów) 3 0 3 1 1 0 0,5
70 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 6 0 6 2 1 1 0,5
71 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 1 0 0,5
72 KLUZEK Grzegorz („Semarch-Podwawelski” Kraków III) 0 0 0 1 1 0 0,5
73 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 0 0 0 1 1 0 0,5
74 PASIECZNY Jan (MKS Centrum Kraków) 2 0 2 0 0 0 0,0
75 SZYMAŃSKI Bartosz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 1 0 1 1 0 1 0,0
76 ZAJĄC Jacek (MKS Centrum Kraków) 4 0 4 1 0 1 0,0
77 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
78 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno III) 1 0 1 0 0 0 0,0
79 ROBAK Wiktor (MKS Centrum Kraków) 8 0 8 3 0 3 0,0
80 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków) 9 0 9 3 0 3 0,0
81 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice) 3 0 3 0 0 0 0,0
82 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 0 9 3 0 3 0,0
83 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków II) 5 0 5 1 0 1 0,0
84 TAKEUCHI Nozomi (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
85 CIEŚLIK Faustyna (KS „Bronowianka” Kraków II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.