KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Szczebak (tel. 667 947 003)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-27 17:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) ⇓
2 3M 1/2 2019-10-03 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇓
3 3M 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) ⇑
4 3M 1/4 2019-11-10 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 (S) ⇓
5 3M 1/7 2019-11-30 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5 (S) ⇑
6 3M 1/6 2019-12-14 12:00 MKS „Centrum” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9 (S) ⇑
7 3M 1/9 2020-01-04 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇑
8 3M 1/10 2020-01-11 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 (S) ⇓
9 3M 1/8 2020-01-18 13:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) ⇓
10 3M 1/11 2020-01-21 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12 (S) ⇑
11 3M 1/5 2020-01-25 16:45 KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇓
12 3M 2/13 2020-03-08 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III  
13 3M 2/15 2020-04-18 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Centrum” Kraków  
14 3M 2/16 2020-05-08 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków III  
15 3M 2/14 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III  
16 3M 2/12 do ustalenia KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice       0,5 1,0 3,0 0,5   5
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów       1,0 1,5 1,5 1,0   5
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   3,5 2,0 2,0 2,5   0,0   10
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice       0,0 0,0   0,0 0,0 0
5 (D) ULKS „Lachowice”       2,0 3,0 3,0 1,0   9
6 (W) MKS „Centrum” Kraków       1,5 2,5 2,5 2,5   9
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków II       2,0 1,5 3,5 2,0   9
8 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów       1,0 1,0 0,0 0,0   2
9 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0,5   1,0   3,0   1,5   6
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III       2,5 3,5 3,5 2,5   12
11 (D) „Siemacha” Kraków       0,0 1,0 1,0 1,0   3
Razem 0,5 3,5 3,0 12,5 20,5 18,0 12,0 0,0 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M brak 1892
2 BOGACZ Wojciech 2004 M brak 1292
3 BUCZYŃSKI Witold 1993 M brak 2820
4 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M brak 2685
5 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M brak 1975
6 KOŁEK Maciej 2004 M brak 2819
7 KOPACKI Paweł 2004 M brak 1275
8 KUSIAK Franciszek 2002 M brak 1287