„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-10-03 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3 (S) ⇓
2 3M 1/3 2019-10-19 10:00 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
3 3M 1/4 2019-10-26 16:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/6 2019-11-30 11:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇑
5 3M 1/7 2019-11-30 15:30 „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) ⇓
6 3M 1/9 2020-01-17 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇓
7 3M 1/10 2020-01-19 10:30 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇑
8 3M 1/2 2020-01-19 17:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇑
9 3M 1/8 2020-01-23 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8 (S) ⇑
10 3M 1/11 2020-01-25 11:00 „Siemacha” Kraków - MKS „Centrum” Kraków 8:6 (S) ⇑
11 3M 1/5 2020-01-25 16:45 KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇑
12 3M 2/12 2020-02-22 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Siemacha” Kraków 14:0 (S) ⇓
13 3M 2/14 2020-03-28 10:00 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice”  
14 3M 2/15 2020-04-18 10:00 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
15 3M 2/16 2020-05-09 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków  
16 3M 2/13 do ustalenia „Siemacha” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0   2,0 1,0       0,0 3
2 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0,0 0,0 3,5 3,5         7
3 (W) ULKS „Lachowice” 1,0 0,0 3,5 2,5         7
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,5   3,5 3,5     3,5   12
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 0,0 2,5 1,5         4
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,0   2,0 2,0     2,0   6
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 1,0   3,5 3,5 0,0       8
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   3,5 3,5 1,5       12
9 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 0,0   3,0 2,0     3,0   8
10 (D) MKS „Centrum” Kraków 1,5   3,5 2,5       0,5 8
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 0,5   3,5 3,5     3,5   11
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów   0,0   0,0 0,0 0,0     0
Razem 9,0 0,0 34,0 29,0 1,5 0,0 12,0 0,5 86
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLEK Łukasz 1997 M brak 1272
2 CNOTA Jakub 2002 M brak 1920
3 GŁĄB Damian 1989 M brak 633
4 GRATKOWSKI Jacek 1971 M brak 1784
5 LASAK Robert 1980 M brak 881
6 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M brak 1791
7 OSIKA Janusz 1988 M brak 809
8 RESZKA Jakub 2002 M brak 1311