V liga rejon Tarnów
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów) 64 57 7 176:48 89,06
2 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 64 55 9 175:59 85,94
3 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 53 47 6 146:26 88,68
4 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 60 45 15 146:64 75,00
5 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 52 44 8 143:36 84,62
6 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 53 42 11 137:44 79,25
7 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 38 38 0 114:19 100,00
8 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 43 37 6 117:29 86,05
9 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 50 35 15 112:61 70,00
10 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 50 35 15 112:67 70,00
11 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 48 34 14 115:55 70,83
12 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 54 31 23 112:87 57,41
13 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 48 30 18 102:73 62,50
14 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 58 30 28 115:100 51,72
15 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 60 28 32 112:124 46,67
16 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 28 27 1 83:9 96,43
17 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 40 27 13 92:51 67,50
18 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko II) 32 26 6 85:24 81,25
19 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 64 26 38 105:133 40,63
20 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 40 25 15 86:61 62,50
21 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 48 25 23 85:84 52,08
22 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 64 25 39 94:136 39,06
23 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 61 22 39 85:135 36,07
24 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 54 21 33 70:115 38,89
25 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 46 19 27 76:94 41,30
26 WOLIŃSKI Radosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 24 18 6 61:33 75,00
27 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Sokół” Żabno) 16 16 0 48:3 100,00
28 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 16 36 64:119 30,77
29 STAWARA Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 36 15 21 56:76 41,67
30 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 48 15 33 55:114 31,25
31 DĄBROWA Bolesław (LKS „Vocovia” Wokowice) 25 14 11 49:48 56,00
32 KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 30 14 16 50:58 46,67
33 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 19 13 6 45:22 68,42
34 KAJFASZ Krystian (LKS „Vocovia” Wokowice) 21 13 8 42:35 61,90
35 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 27 13 14 47:47 48,15
36 OSTROWSKI Artur (UKS „Sokół” Żabno) 32 13 19 46:63 40,63
37 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 56 13 43 65:140 23,21
38 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 28 12 16 48:57 42,86
39 OLSZAŃSKA Patrycja (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 50 12 38 56:121 24,00
40 ZĄBKOWSKI Mirosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 16 11 5 35:19 68,75
41 ŁAGOSZ Adam (MOKSiR Czchów) 40 11 29 53:96 27,50
42 WOLIŃSKI Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 11 10 1 32:8 90,91
43 BRATOWNIK Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 10 2 32:9 83,33
44 KASIŃSKI Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 20 9 11 38:41 45,00
45 RACHWAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko II) 58 9 49 47:158 15,52
46 MADEJ Tomasz (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 7 1 23:5 87,50
47 STYRNA Stanisław (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 19:12 75,00
48 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 15 6 9 21:29 40,00
49 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 30 6 24 33:79 20,00
50 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 40 6 34 31:106 15,00
51 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko II) 55 6 49 44:157 10,91
52 MANIAK Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 12 4 8 18:26 33,33
53 JASNOS Filip (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 23 4 19 25:60 17,39
54 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 4 3 1 9:5 75,00
55 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 3 5 14:16 37,50
56 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 4 2 2 7:6 50,00
57 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 21 2 19 9:61 9,52
58 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 36 2 34 19:103 5,56
59 ZNAMIROWSKI Sebastian (LKS „Vocovia” Wokowice) 3 1 2 3:7 33,33
60 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 6 1 5 4:15 16,67
61 GAJDUR Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 9 1 8 3:25 11,11
62 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Sokół” Żabno) 13 1 12 6:37 7,69
63 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 16 1 15 3:46 6,25
64 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 17 1 16 7:50 5,88
65 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko II) 47 1 46 20:138 2,13
66 PRZYBYŁO Marek (LKS „Vocovia” Wokowice) 4 0 4 4:12 0,00
67 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 5 0 5 3:15 0,00
68 GAWEŁDA Anna (MOKSiR Czchów) 4 0 4 2:12 0,00
69 JELEŃ Michał (MOKSiR Czchów) 8 0 8 1:24 0,00
70 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 10 0 10 0:30 0,00
71 SMOLEŃ Julita (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 1 0 1 0:3 0,00
72 BABRAL Berenika (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 0 4 0:12 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 38 38 0 114:19 100,00
2 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 28 27 1 83:9 96,43
3 GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów) 64 57 7 176:48 89,06
4 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 53 47 6 146:26 88,68
5 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 43 37 6 117:29 86,05
6 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 64 55 9 175:59 85,94
7 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 52 44 8 143:36 84,62
8 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko II) 32 26 6 85:24 81,25
9 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 53 42 11 137:44 79,25
10 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 60 45 15 146:64 75,00
11 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 48 34 14 115:55 70,83
12 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 50 35 15 112:61 70,00
13 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 50 35 15 112:67 70,00
14 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 40 27 13 92:51 67,50
15 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 40 25 15 86:61 62,50
16 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 48 30 18 102:73 62,50
17 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 54 31 23 112:87 57,41
18 DĄBROWA Bolesław (LKS „Vocovia” Wokowice) 25 14 11 49:48 56,00
19 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 48 25 23 85:84 52,08
20 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 58 30 28 115:100 51,72
21 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 27 13 14 47:47 48,15
22 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 60 28 32 112:124 46,67
23 KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 30 14 16 50:58 46,67
24 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 28 12 16 48:57 42,86
25 STAWARA Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 36 15 21 56:76 41,67
26 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 46 19 27 76:94 41,30
27 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 64 26 38 105:133 40,63
28 OSTROWSKI Artur (UKS „Sokół” Żabno) 32 13 19 46:63 40,63
29 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 64 25 39 94:136 39,06
30 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 54 21 33 70:115 38,89
31 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 61 22 39 85:135 36,07
32 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 48 15 33 55:114 31,25
33 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 16 36 64:119 30,77
34 ŁAGOSZ Adam (MOKSiR Czchów) 40 11 29 53:96 27,50
35 OLSZAŃSKA Patrycja (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 50 12 38 56:121 24,00
36 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 56 13 43 65:140 23,21
37 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 30 6 24 33:79 20,00
38 RACHWAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko II) 58 9 49 47:158 15,52
39 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 40 6 34 31:106 15,00
40 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko II) 55 6 49 44:157 10,91
41 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 36 2 34 19:103 5,56
42 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko II) 47 1 46 20:138 2,13
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GAWLIK Adam / FLĄDRO Piotr
(LKS „Vocovia” Wokowice)
6 6 0 18:0 100,00
2 PROCHAZKA Tomasz / WAJDA Kamil
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
4 4 0 12:2 100,00
3 RUSEK Andrzej / TOBIASZ Andrzej
(LZS „Solidarni” Mędrzechów II)
12 12 0 36:7 100,00
4 DĄBROŚ Stanisław / CICH Adrian
(UKS „Sokół” Żabno)
9 9 0 27:6 100,00
5 BRATOWNIK Julia / KĄCKI Mateusz
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
4 4 0 12:3 100,00
6 SKRZYŃSKI Janusz / RĘBACZ Wojciech
(LKS „Vocovia” Wokowice)
12 10 2 32:8 83,33
7 PODGÓRSKI Jan / SZMYD Zygmunt
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
5 4 1 13:8 80,00
8 GAJDA Rafał / ŁAGOSZ Adam
(MOKSiR Czchów)
9 7 2 23:14 77,78
9 STAWARA Krystian / KIJOWSKI Jan
(UKS „Sokół” Żabno)
4 3 1 9:6 75,00
10 RAJZER Krzysztof / TROJAŃSKI Sebastian
(LUKS „Sobolik” Sobolów)
5 3 2 13:8 60,00
11 PODGÓRSKI Jan / KORUS Paweł
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
5 3 2 12:10 60,00
12 KANOWNIK Kajetan / BRZĘK Patrycja
(MOKSiR Czchów)
5 3 2 11:11 60,00
13 PARA Eligiusz / KANIA Jan
(LUKS „Galux” Skrzyszów IV)
10 5 5 20:17 50,00
14 MARTYKA Bartłomiej / NAGEL Kacper
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
8 4 4 17:19 50,00
15 PIĘKOSZ Jakub / NOWAK Dawid
(TG „Sokół” Brzesko II)
7 3 4 13:16 42,86
16 PIĘKOSZ Wacław / RACHWAŁ Maciej
(TG „Sokół” Brzesko II)
5 2 3 12:11 40,00
17 KANOWNIK Kajetan / GAJDA Rafał
(MOKSiR Czchów)
5 2 3 9:11 40,00
18 PIĘKOSZ Jakub / PIĘKOSZ Wacław
(TG „Sokół” Brzesko II)
5 2 3 8:12 40,00
19 OLSZAŃSKA Patrycja / NAGEL Kacper
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
5 2 3 6:9 40,00
20 PROCHAZKA Tomasz / PROCHAZKA Piotr
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
8 3 5 16:17 37,50
21 STAWARA Krystian / MLECZKO Mateusz
(UKS „Sokół” Żabno)
4 1 3 3:9 25,00
22 TOBIASZ Szymon / WAJDA Kamil
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
9 2 7 13:24 22,22
23 KANOWNIK Kajetan / NIEĆ Andrzej
(MOKSiR Czchów)
4 0 4 3:12 0,00
24 TOBIASZ Szymon / PROCHAZKA Piotr
(UKS „Villa Verde” Olesno IV)
4 0 4 3:12 0,00
25 NOWAK Dawid / RACHWAŁ Maciej
(TG „Sokół” Brzesko II)
5 0 5 3:15 0,00
26 OLSZAŃSKA Patrycja / SIKOŃ Maciej
(UKS „Jordan” Zakliczyn II)
4 0 4 0:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 GAJDA Rafał (MOKSiR Czchów) 64 57 7 16 11 5 62,5
2 PROCHAZKA Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 64 55 9 16 10 6 60,0
3 RĘBACZ Wojciech (LKS „Vocovia” Wokowice) 53 47 6 15 13 2 53,5
4 TOBIASZ Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 60 45 15 15 14 1 52,0
5 RUSEK Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 52 44 8 13 13 0 50,5
6 SKRZYŃSKI Janusz (LKS „Vocovia” Wokowice) 53 42 11 14 11 3 47,5
7 FLĄDRO Piotr (LKS „Vocovia” Wokowice) 38 38 0 9 9 0 42,5
8 GAWLIK Adam (LKS „Vocovia” Wokowice) 43 37 6 11 9 2 41,5
9 CICH Adrian (UKS „Sokół” Żabno) 50 35 15 11 10 1 40,0
10 CZUPRYNA Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 50 35 15 13 7 6 38,5
11 PARA Eligiusz (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 48 34 14 13 7 6 37,5
12 KĄCKI Mateusz (LUKS „Sobolik” Sobolów) 54 31 23 14 11 3 36,5
13 PODGÓRSKI Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 58 30 28 13 9 4 34,5
14 KANIA Jan (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 48 30 18 12 6 6 33,0
15 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 28 27 1 10 10 0 32,0
16 BRATOWNIK Julia (LUKS „Sobolik” Sobolów) 40 27 13 10 8 2 31,0
17 WAJDA Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 60 28 32 15 6 9 31,0
18 NAGEL Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 64 26 38 16 7 9 29,5
19 PIĘKOSZ Wacław (TG „Sokół” Brzesko II) 32 26 6 10 4 6 28,0
20 RAJZER Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 48 25 23 12 6 6 28,0
21 PIĘKOSZ Jakub (TG „Sokół” Brzesko II) 64 25 39 16 5 11 27,5
22 KORUS Paweł (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 40 25 15 10 3 7 26,5
23 TROJAŃSKI Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 54 21 33 13 7 6 24,5
24 PROCHAZKA Piotr (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 61 22 39 14 3 11 23,5
25 MARTYKA Bartłomiej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 46 19 27 12 4 8 21,0
26 WOLIŃSKI Radosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 24 18 6 5 1 4 18,5
27 STAWARA Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 36 15 21 12 7 5 18,5
28 SZCZEPAŃSKI Andrzej (UKS „Sokół” Żabno) 16 16 0 6 4 2 18,0
29 BRZĘK Patrycja (MOKSiR Czchów) 48 15 33 12 5 7 17,5
30 TOBIASZ Szymon (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 52 16 36 14 3 11 17,5
31 SZMYD Zygmunt (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 27 13 14 11 6 5 16,0
32 KĄDZIOŁKA Gabriela (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 30 14 16 5 3 2 15,5
33 KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów) 56 13 43 14 5 9 15,5
34 DĄBROWA Bolesław (LKS „Vocovia” Wokowice) 25 14 11 5 2 3 15,0
35 ŁAGOSZ Adam (MOKSiR Czchów) 40 11 29 10 7 3 14,5
36 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno IV) 19 13 6 5 2 3 14,0
37 KAJFASZ Krystian (LKS „Vocovia” Wokowice) 21 13 8 4 2 2 14,0
38 KRAWIEC Kamil (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 28 12 16 6 3 3 13,5
39 OSTROWSKI Artur (UKS „Sokół” Żabno) 32 13 19 4 0 4 13,0
40 OLSZAŃSKA Patrycja (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 50 12 38 13 2 11 13,0
41 ZĄBKOWSKI Mirosław (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 16 11 5 5 2 3 12,0
42 WOLIŃSKI Andrzej (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 11 10 1 5 3 2 11,5
43 BRATOWNIK Sebastian (LUKS „Sobolik” Sobolów) 12 10 2 3 3 0 11,5
44 KASIŃSKI Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 20 9 11 5 4 1 11,0
45 RACHWAŁ Maciej (TG „Sokół” Brzesko II) 58 9 49 15 2 13 10,0
46 KIJOWSKI Jan (UKS „Sokół” Żabno) 30 6 24 7 5 2 8,5
47 MADEJ Tomasz (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 7 1 3 2 1 8,0
48 NOWAK Dawid (TG „Sokół” Brzesko II) 55 6 49 15 3 12 7,5
49 STYRNA Stanisław (LKS „Vocovia” Wokowice) 8 6 2 2 1 1 6,5
50 ZIMOWSKI Mateusz (LZS „Solidarni” Mędrzechów II) 15 6 9 2 1 1 6,5
51 SIKOŃ Maciej (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 40 6 34 9 1 8 6,5
52 MANIAK Paweł (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 12 4 8 3 1 2 4,5
53 JASNOS Filip (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 23 4 19 8 1 7 4,5
54 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 4 3 1 1 0 1 3,0
55 KLUBA Krzysztof (LUKS „Sobolik” Sobolów) 8 3 5 2 0 2 3,0
56 MLECZKO Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 21 2 19 4 1 3 2,5
57 KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 4 2 2 0 0 0 2,0
58 NIEĆ Andrzej (MOKSiR Czchów) 36 2 34 9 0 9 2,0
59 KĄCKI Patryk (LUKS „Sobolik” Sobolów) 6 1 5 2 1 1 1,5
60 SZCZEPAŃSKI Oliwier (UKS „Sokół” Żabno) 13 1 12 4 1 3 1,5
61 ZNAMIROWSKI Sebastian (LKS „Vocovia” Wokowice) 3 1 2 0 0 0 1,0
62 GAJDUR Krystian (UKS „Sokół” Żabno) 9 1 8 2 0 2 1,0
63 KOBYLARCZYK Kacper (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 16 1 15 3 0 3 1,0
64 GAJOWY Mateusz (UKS „Sokół” Żabno) 17 1 16 3 0 3 1,0
65 PIĘKOSZ Natalia (TG „Sokół” Brzesko II) 47 1 46 8 0 8 1,0
66 PRZYBYŁO Marek (LKS „Vocovia” Wokowice) 4 0 4 1 1 0 0,5
67 KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn II) 5 0 5 0 0 0 0,0
68 JELEŃ Michał (MOKSiR Czchów) 8 0 8 2 0 2 0,0
69 BABRAL Berenika (LUKS „Sobolik” Sobolów) 4 0 4 1 0 1 0,0
70 BABRAL Stanisław (LUKS „Sobolik” Sobolów) 10 0 10 2 0 2 0,0
71 GAWEŁDA Anna (MOKSiR Czchów) 4 0 4 1 0 1 0,0
72 SMOLEŃ Julita (LUKS „Galux” Skrzyszów IV) 1 0 1 0 0 0 0,0
Z dniem 01.01.2019 klub UKS "Jordan" Zakliczyn przejął sekcję tenisa stołowego od klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn.