IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-26 16:30 19 „Mikulec” Grybów - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 tak
1   A WAZ Józef W MROCZEK Adrian 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 0:1
2   B URBAN Mariusz X JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 1:1
3   C DZIEDZIC Marta Y ROBAK Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D SZAREK Marcin Z OSTROWSKI Artur 3:2 (11:5, 17:15, 11:13, 5:11, 11:5) 2:2
5   A WAZ Józef
SZAREK Marcin
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:3
6   B URBAN Mariusz
DZIEDZIC Marta
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 6:11, 6:11) 2:4
7   A WAZ Józef X JEWUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 2:11, 5:11) 2:5
8   B URBAN Mariusz W MROCZEK Adrian 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) 3:5
9   D SZAREK Marcin Y ROBAK Mateusz 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 1:11) 3:6
10   C DZIEDZIC Marta Z OSTROWSKI Artur 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 4:6
11   A WAZ Józef Y ROBAK Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 4:7
12   C DZIEDZIC Marta W MROCZEK Adrian 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:5) 5:7
13   B URBAN Mariusz Z OSTROWSKI Artur 3:1 (11:13, 11:6, 11:7, 11:6) 6:7
14   D SZAREK Marcin X JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 7:7
2019-10-27 11:00 20 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 tak
1   A SUŁKOWSKI Karol W JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) 1:0
2   B GOLONKA Albert X KOZIOŁ Jarosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 2:0
3   C ROZUM Dawid Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:1, 13:11, 11:7) 3:0
4   D DOMITER Julia Z JASIELSKI Marek 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 3:1
5   A ROZUM Dawid
GOLONKA Albert
W JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 4:1
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X KOZIOŁ Jarosław
BAŃBOR Andrzej
1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 6:11) 4:2
7   A SUŁKOWSKI Karol X KOZIOŁ Jarosław 3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 14:12) 5:2
8   B GOLONKA Albert W JASIELSKI Franciszek 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 6:2
9   D GOLONKA Filip Y BAŃBOR Andrzej 3:2 (10:12, 11:8, 13:11, 10:12, 13:11) 7:2
10   C ROZUM Dawid Z JASIELSKI Marek 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) 8:2
11   A SUŁKOWSKI Karol Y BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 9:2
12   C ROZUM Dawid W JASIELSKI Franciszek 3:2 (11:2, 10:12, 8:11, 11:5, 11:7) 10:2
13   B GOLONKA Albert Z JASIELSKI Marek 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) 11:2
14   D GOLONKA Filip X KOZIOŁ Jarosław 3:2 (15:17, 5:11, 11:4, 11:8, 11:2) 12:2
2019-10-27 11:00 21 KS „Start” Nowy Sącz - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11 tak
1   A PASEK Adrian W GAJEWSKI Dominik 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B BORKOWSKI Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:2
3   C MACIUSZEK Wiesław Y JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (7:11, 17:19, 7:11) 0:3
4   D PASEK Kamil Z WOLIŃSKI Zenon 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 0:4
5   A BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11) 0:5
6   B MACIUSZEK Wiesław
PASEK Kamil
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 8:11) 0:6
7   A PASEK Adrian X OSTROWSKI Dawid 0:3 (2:11, 4:11, 8:11) 0:7
8   B BORKOWSKI Marek W GAJEWSKI Dominik 1:3 (11:13, 5:11, 14:12, 7:11) 0:8
9   D PASEK Kamil Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 5:11, 11:7) 1:8
10   C MACIUSZEK Wiesław Z WOLIŃSKI Zenon 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 9:11) 1:9
11   A PASEK Adrian Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 8:11, 5:11) 1:10
12   C MACIUSZEK Wiesław W GAJEWSKI Dominik 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:4) 2:10
13   B BORKOWSKI Marek Z WOLIŃSKI Zenon 3:2 (11:5, 7:11, 11:9, 9:11, 11:4) 3:10
14   D PASEK Kamil X OSTROWSKI Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 3:11
2019-10-25 18:00 22 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 7:7 tak
1   A BOBER Damian W WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 1:0
2   B PIETRZAK Krzysztof X ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 6:11, 11:7) 2:0
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y PIECHOWICZ Marek 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 6:11) 2:1
4   D MRÓZEK Jan Z MÓL Marcin 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 2:2
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:4, 11:8) 3:2
6   B MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
X PIECHOWICZ Marek
MÓL Marcin
1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 6:11) 3:3
7   A BOBER Damian X ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:8, 11:8) 4:3
8   B PIETRZAK Krzysztof W WOŹNIAK Dominik 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 14:12, 11:5) 5:3
9   D MRÓZEK Jan Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:8) 6:3
10   C MIŚKOWIEC Jerzy Z MÓL Marcin 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 6:4
11   A BOBER Damian Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (12:10, 7:11, 11:3, 11:3) 7:4
12   C MIŚKOWIEC Jerzy W WOŹNIAK Dominik 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 7:5
13   B PIETRZAK Krzysztof Z MÓL Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 7:6
14   D MRÓZEK Jan X ŁABOWSKI Józef 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 7:7
2019-10-27 15:00 23 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 tak
1   A PROCHAZKA Tomasz W OBROCHTA Piotr 1:3 (6:11, 14:12, 4:11, 5:11) 0:1
2   B HOLECZKO Oskar X TABOR Krzysztof 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 0:2
3   C KUDŁA Paweł Y PALACZ Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:3
4   D PROCHAZKA Piotr Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 0:4
5   A KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
W OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
1:3 (11:6, 2:11, 14:16, 12:14) 0:5
6   B HOLECZKO Oskar
PROCHAZKA Piotr
X PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
1:3 (11:4, 6:11, 8:11, 8:11) 0:6
7   A PROCHAZKA Tomasz X TABOR Krzysztof 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 7:11) 0:7
8   B HOLECZKO Oskar W OBROCHTA Piotr 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 0:8
9   D PROCHAZKA Piotr Y PALACZ Grzegorz 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:9
10   C KUDŁA Paweł Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:10
11   A PROCHAZKA Tomasz Y PALACZ Grzegorz 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 7:11, 3:11) 0:11
12   C KUDŁA Paweł W OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 0:12
13   B HOLECZKO Oskar Z SOBCZAK Krzysztof 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 0:13
14   D PROCHAZKA Piotr X TABOR Krzysztof 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 0:14
2019-10-25 18:00 24 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2 tak
1   A KORNAŚ Bartłomiej W SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:7, 15:13, 11:3) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 2:0
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 3:0
4   D GAJDA Rafał Z FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:1
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
3:1 (11:9, 14:16, 11:9, 11:6) 4:1
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 5:1
7   A KORNAŚ Bartłomiej X JAWIEŃ Marcin 0:3 (10:12, 2:11, 7:11) 5:2
8   B HEŁMECKI Szymon W GAWLIK Adam 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) 6:2
9   D GAJDA Rafał Y RĘBACZ Wojciech 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:9) 7:2
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z FLĄDRO Piotr 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:6) 8:2
11   A KORNAŚ Bartłomiej Y RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) 9:2
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W GAWLIK Adam 3:1 (11:3, 11:6, 5:11, 11:5) 10:2
13   B HEŁMECKI Szymon Z FLĄDRO Piotr 3:2 (11:6, 7:11, 12:10, 10:12, 11:6) 11:2
14   D GAJDA Rafał X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy