V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 19 2 60:19 90,48
2 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 19 18 1 55:10 94,74
3 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 17 1 53:10 94,44
4 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice II) 19 17 2 54:14 89,47
5 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 16 2 50:13 88,89
6 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 15 6 50:25 71,43
7 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 14 4 44:17 77,78
8 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 18 14 4 45:18 77,78
9 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 13 2 41:10 86,67
10 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 17 13 4 41:15 76,47
11 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 13 5 42:19 72,22
12 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 12 6 41:27 66,67
13 SKRZYPIEC Dawid (KS „Backhand” Andrychów) 15 11 4 38:19 73,33
14 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 10 2 32:13 83,33
15 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 17 10 7 34:26 58,82
16 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 10 8 36:33 55,56
17 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 21 10 11 35:40 47,62
18 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 30:12 75,00
19 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 17 9 8 32:30 52,94
20 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 8 10 32:34 44,44
21 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 9 7 2 22:9 77,78
22 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 14 7 7 25:26 50,00
23 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 21 7 14 28:46 33,33
24 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 7 14 27:47 33,33
25 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 20 6 14 31:47 30,00
26 ORLICKI Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 9 5 4 17:15 55,56
27 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 21 5 16 21:52 23,81
28 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 4 8 18:29 33,33
29 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 4 13 17:44 23,53
30 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 21 4 17 19:54 19,05
31 PAWLAK Piotr (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 3 6 15:22 33,33
32 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 3 7 17:23 30,00
33 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 7:5 66,67
34 KONIECZNY Tomasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 8:7 66,67
35 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 8:9 40,00
36 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 9 2 7 7:25 22,22
37 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 2 9 12:31 18,18
38 PALIDER Igor (LKS „Orawa” Jabłonka) 3 1 2 5:7 33,33
39 GOSZTYŁA Jan (LKS „Orawa” Jabłonka) 5 1 4 8:13 20,00
40 BODZIONY Piotr („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 1 4 3:14 20,00
41 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 7 1 6 4:19 14,29
42 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 1 14 11:42 6,67
43 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 1 20 14:62 4,76
44 BIL Maksymilian (KS „Backhand” Andrychów) 3 0 3 3:9 0,00
45 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 16 0 16 8:48 0,00
46 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 0 21 5:63 0,00
47 KOMAR Janusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 0:6 0,00
48 FUŁA Kamila (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 0:9 0,00
49 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 5 0 5 0:15 0,00
50 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 19 18 1 55:10 94,74
2 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 17 1 53:10 94,44
3 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 19 2 60:19 90,48
4 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice II) 19 17 2 54:14 89,47
5 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 16 2 50:13 88,89
6 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 13 2 41:10 86,67
7 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 10 2 32:13 83,33
8 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 14 4 44:17 77,78
9 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 18 14 4 45:18 77,78
10 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 9 7 2 22:9 77,78
11 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 17 13 4 41:15 76,47
12 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 30:12 75,00
13 SKRZYPIEC Dawid (KS „Backhand” Andrychów) 15 11 4 38:19 73,33
14 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 13 5 42:19 72,22
15 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 15 6 50:25 71,43
16 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 12 6 41:27 66,67
17 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 17 10 7 34:26 58,82
18 ORLICKI Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 9 5 4 17:15 55,56
19 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 10 8 36:33 55,56
20 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 17 9 8 32:30 52,94
21 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 14 7 7 25:26 50,00
22 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 21 10 11 35:40 47,62
23 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 8 10 32:34 44,44
24 PAWLAK Piotr (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 3 6 15:22 33,33
25 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 4 8 18:29 33,33
26 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 21 7 14 28:46 33,33
27 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 7 14 27:47 33,33
28 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 3 7 17:23 30,00
29 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 20 6 14 31:47 30,00
30 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 21 5 16 21:52 23,81
31 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 4 13 17:44 23,53
32 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 9 2 7 7:25 22,22
33 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 21 4 17 19:54 19,05
34 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 2 9 12:31 18,18
35 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 1 14 11:42 6,67
36 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 1 20 14:62 4,76
37 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 16 0 16 8:48 0,00
38 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 0 21 5:63 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 OCHMAN Michał / MERTA Rafał
(KS „Backhand” Andrychów)
6 6 0 18:1 100,00
2 RUPA Robert / JOŃCZYK Bartłomiej
(MKS „Skawa” Wadowice III)
4 4 0 12:2 100,00
3 JĘDRZEJOWSKI Oskar / KRUPA Cezary
(MKS „Skawa” Wadowice III)
6 6 0 18:3 100,00
4 SKRZYPIEC Dawid / NOWAK Łukasz
(KS „Backhand” Andrychów)
5 5 0 15:4 100,00
5 PALENIK Jerzy / PAWLAK Piotr
(LKS „Orawa” Jabłonka)
2 2 0 6:2 100,00
6 GRAJNY Piotr / KACHEL Piotr
(ULKS „Lachowice” II)
5 4 1 13:5 80,00
7 BOBAK Piotr / KAJFASZ Bogdan
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
4 3 1 9:3 75,00
8 MUCHA Daniel / ŚLUSARCZYK Michał
(KTS „Victoria” Spytkowice II)
6 4 2 14:8 66,67
9 KACHEL Jan / BANAŚ Jan
(ULKS „Lachowice” II)
7 4 3 14:12 57,14
10 ŁOWAS Marcin / LITWIAK Tadeusz
(LKS „Orawa” Jabłonka)
2 1 1 5:3 50,00
11 ŁOWAS Marcin / KLUCZ Wojciech
(LKS „Orawa” Jabłonka)
4 2 2 8:7 50,00
12 BODZIONY Grzegorz / BANDYK Katarzyna
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
5 2 3 6:11 40,00
13 KOLASA Dawid / KAMIŃSKA Martyna
(UKS „Tornado” Waksmund)
6 2 4 11:13 33,33
14 KOLASA Iwona / KUNKA Aleksandra
(UKS „Tornado” Waksmund)
7 2 5 9:17 28,57
15 CZYSZCZOŃ Robert / ŻÓŁTEK Daniel
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
5 1 4 4:13 20,00
16 PALENIK Jerzy / GOSZTYŁA Jan
(LKS „Orawa” Jabłonka)
2 0 2 2:6 0,00
17 PALARZ Jan / PRACHARCZYK Krystian
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
2 0 2 2:6 0,00
18 KOWALCZYK Bartosz / KUROS Antoni
(KS „Gorce” Nowy Targ V)
5 0 5 2:15 0,00
19 WINIARSKI Adam / PRACHARCZYK Krystian
(„Power Rangers” Czarny Dunajec)
3 0 3 1:9 0,00
20 KACHEL Piotr / KRUPKA Sławomir
(ULKS „Lachowice” II)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 JĘDRZEJOWSKI Oskar (MKS „Skawa” Wadowice III) 21 19 2 7 7 0 22,5
2 MERTA Rafał (KS „Backhand” Andrychów) 19 18 1 7 7 0 21,5
3 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 17 1 6 6 0 20,0
4 MUCHA Daniel (KTS „Victoria” Spytkowice II) 19 17 2 7 4 3 19,0
5 ŁOWAS Marcin (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 16 2 6 3 3 17,5
6 OCHMAN Michał (KS „Backhand” Andrychów) 18 14 4 6 6 0 17,0
7 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” II) 21 15 6 7 4 3 17,0
8 JOŃCZYK Bartłomiej (MKS „Skawa” Wadowice III) 18 14 4 6 5 1 16,5
9 NOWAK Łukasz (KS „Backhand” Andrychów) 17 13 4 6 6 0 16,0
10 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice III) 15 13 2 5 5 0 15,5
11 KAJFASZ Bogdan (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 13 5 6 3 3 14,5
12 SKRZYPIEC Dawid (KS „Backhand” Andrychów) 15 11 4 5 5 0 13,5
13 BOBAK Jacek (KTS „Victoria” Spytkowice II) 18 12 6 3 1 2 12,5
14 BOBAK Piotr (KTS „Victoria” Spytkowice II) 12 10 2 5 4 1 12,0
15 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” II) 12 9 3 5 4 1 11,0
16 KOLASA Dawid (UKS „Tornado” Waksmund) 18 10 8 6 2 4 11,0
17 ŚLUSARCZYK Michał (KTS „Victoria” Spytkowice II) 17 9 8 7 4 3 11,0
18 KOLASA Iwona (UKS „Tornado” Waksmund) 21 10 11 7 2 5 11,0
19 LITWIAK Tadeusz (LKS „Orawa” Jabłonka) 17 10 7 5 1 4 10,5
20 PALENIK Jerzy (LKS „Orawa” Jabłonka) 18 8 10 6 2 4 9,0
21 KACHEL Piotr (ULKS „Lachowice” II) 21 7 14 7 4 3 9,0
22 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice III) 9 7 2 3 3 0 8,5
23 KLUCZ Wojciech (LKS „Orawa” Jabłonka) 14 7 7 5 2 3 8,0
24 CZYSZCZOŃ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 7 14 7 2 5 8,0
25 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” II) 20 6 14 7 4 3 8,0
26 ORLICKI Krzysztof (KS „Backhand” Andrychów) 9 5 4 2 2 0 6,0
27 KAMIŃSKA Martyna (UKS „Tornado” Waksmund) 21 5 16 7 2 5 6,0
28 BANDYK Katarzyna („Power Rangers” Czarny Dunajec) 12 4 8 6 2 4 5,0
29 KUNKA Aleksandra (UKS „Tornado” Waksmund) 21 4 17 7 2 5 5,0
30 PAWLAK Piotr (LKS „Orawa” Jabłonka) 9 3 6 2 2 0 4,0
31 PRACHARCZYK Krystian („Power Rangers” Czarny Dunajec) 17 4 13 5 0 5 4,0
32 PALARZ Jan („Power Rangers” Czarny Dunajec) 10 3 7 3 0 3 3,0
33 BODZIONY Grzegorz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 11 2 9 5 2 3 3,0
34 SOWIŃSKI Ziemowit („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 2 3 1 1 0 2,5
35 KONIECZNY Tomasz (KS „Backhand” Andrychów) 3 2 1 1 0 1 2,0
36 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice III) 3 2 1 1 0 1 2,0
37 KRUPKA Sławomir (ULKS „Lachowice” II) 9 2 7 2 0 2 2,0
38 BODZIONY Piotr („Power Rangers” Czarny Dunajec) 5 1 4 1 1 0 1,5
39 KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 1 20 7 1 6 1,5
40 PALIDER Igor (LKS „Orawa” Jabłonka) 3 1 2 1 0 1 1,0
41 GOSZTYŁA Jan (LKS „Orawa” Jabłonka) 5 1 4 3 0 3 1,0
42 WŁODEK Sławomir („Power Rangers” Czarny Dunajec) 7 1 6 2 0 2 1,0
43 WINIARSKI Adam („Power Rangers” Czarny Dunajec) 15 1 14 5 0 5 1,0
44 ŻÓŁTEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ V) 16 0 16 6 1 5 0,5
45 LENART Kazimierz (ULKS „Lachowice” II) 1 0 1 0 0 0 0,0
46 BIL Maksymilian (KS „Backhand” Andrychów) 3 0 3 1 0 1 0,0
47 KOMAR Janusz („Power Rangers” Czarny Dunajec) 2 0 2 0 0 0 0,0
48 KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ V) 21 0 21 7 0 7 0,0
49 FUŁA Kamila (UKS „Tornado” Waksmund) 3 0 3 1 0 1 0,0
50 KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ V) 5 0 5 1 0 1 0,0