V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-15 18:00 33 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9
1   A SOLSKI Jacek W UBIK Jarosław 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X DYGAS Dawid 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 1:1
3   C MICHAŁEK Jakub Y SYKTUS Jan 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 1:2
4   D MRÓZEK Jan Z DOMITER Julia 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 4:11) 1:3
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W DOMITER Julia
DYGAS Roman
3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 2:3
6   B SOLSKI Jacek
MICHAŁEK Jakub
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
1:3 (3:11, 8:11, 11:9, 8:11) 2:4
7   A SOLSKI Jacek X DYGAS Dawid 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 3:4
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W UBIK Jarosław 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 4:4
9   D MRÓZEK Jan Y SYKTUS Jan 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 11:13) 4:5
10   C MICHAŁEK Jakub Z DOMITER Julia 0:3 (10:12, 9:11, 3:11) 4:6
11   A SOLSKI Jacek Y SYKTUS Jan 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 4:7
12   C MICHAŁEK Jakub W UBIK Jarosław 1:3 (3:11, 3:11, 12:10, 8:11) 4:8
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 5:8
14   D MRÓZEK Jan X DYGAS Dawid 3:1 (11:2, 11:7, 10:12, 11:8) 6:8
15   A SOLSKI Jacek Z SYKTUS Maciej 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:7) 7:8
16   D MRÓZEK Jan W UBIK Jarosław 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 17:15) 8:8
17   B MIŚKOWIEC Jerzy Y SYKTUS Jan 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:9) 9:8
18   C MICHAŁEK Jakub X DYGAS Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 9:9
2021-12-19 11:00 34 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15
1   A DUDZIK Grzegorz W WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (14:12, 3:11, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KALICIŃSKI Mirosław X PARAIS Leszek 1:3 (4:11, 4:11, 11:6, 7:11) 1:1
3   C TALAR Paweł Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D OPYD Dawid Z MÓŁKA Krzysztof 2:3 (11:7, 5:11, 13:11, 7:11, 10:12) 1:3
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W PARAIS Leszek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 1:4
6   B TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
X WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (11:6, 11:4, 4:11, 10:12, 14:16) 1:5
7   A DUDZIK Grzegorz X PARAIS Leszek 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:7) 2:5
8   B KALICIŃSKI Mirosław W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 2:6
9   D OPYD Dawid Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (9:11, 13:11, 9:11, 7:11) 2:7
10   C TALAR Paweł Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 10:12) 2:8
11   A DUDZIK Grzegorz Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 2:9
12   C TALAR Paweł W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (12:10, 9:11, 11:13, 7:11) 2:10
13   B KALICIŃSKI Radosław Z MÓŁKA Krzysztof 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 2:11
14   D OPYD Dawid X PARAIS Leszek 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 6:11) 2:12
15   A DUDZIK Grzegorz Z MÓŁKA Krzysztof 3:1 (11:9, 13:11, 9:11, 11:5) 3:12
16   D OPYD Dawid W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 3:13
17   B KALICIŃSKI Radosław Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 3:14
18   C TALAR Paweł X PARAIS Leszek 1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) 3:15
2021-12-12 11:00 35 KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice IV 12:6
1   A ŚMIAŁEK Jerzy W PYZIK Tomasz 3:2 (5:11, 11:6, 11:9, 7:11, 11:9) 1:0
2   B SUŁKOWSKI Jerzy X MÓL Jakub 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 6:11) 1:1
3   C SZUBRYT Tomasz Y KUKHAR Anton 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:9) 2:1
4   D PORĘBA Adam Z PYZIK Anna 2:3 (10:12, 11:4, 12:14, 12:10, 7:11) 2:2
5   A SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
W PYZIK Anna
KUKHAR Anton
3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 3:2
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X PYZIK Tomasz
MÓL Jakub
3:2 (12:10, 9:11, 11:7, 9:11, 11:9) 4:2
7   A ŚMIAŁEK Jerzy X MÓL Jakub 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 6:11) 4:3
8   B JAROŃCZYK Remigiusz W PYZIK Tomasz 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:6) 5:3
9   D PORĘBA Adam Y KUKHAR Anton 3:2 (11:8, 11:13, 11:3, 5:11, 11:7) 6:3
10   C SZUBRYT Tomasz Z PYZIK Anna 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 7:3
11   A ŚMIAŁEK Jerzy Y KUKHAR Anton 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 8:3
12   C SZUBRYT Tomasz W PYZIK Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 8:4
13   B JAROŃCZYK Remigiusz Z PYZIK Anna 3:0 (11:9, 11:7, 14:12) 9:4
14   D PORĘBA Adam X MÓL Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 9:5
15   A ŚMIAŁEK Jerzy Z PYZIK Anna 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 10:5
16   D PORĘBA Adam W PYZIK Tomasz 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 12:10) 11:5
17   B JAROŃCZYK Remigiusz Y KUKHAR Anton 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 12:5
18   C SZUBRYT Tomasz X MÓL Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 12:6
2021-12-18 17:00 36 PTG „Sokół” Grybów - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
1   A URBAN Mariusz W PRZYBYLSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 1:0
2   B PĘKALA Andrzej X GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:5, 12:10, 11:2) 2:0
3   C GRUCA Marek Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 2:1
4   D DZIEDZIAK Stanisław Z NIEPSUJ Mariusz 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:7, 8:11) 2:2
5   A GRUCA Marek
URBAN Mariusz
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9) 3:2
6   B KRÓL Stanisław
PĘKALA Andrzej
X GŁÓWCZYK Jan
BOŃCZAK Stanisław
2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:5, 7:11) 3:3
7   A URBAN Mariusz X GŁÓWCZYK Jan 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:2) 4:3
8   B PĘKALA Andrzej W PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (3:11, 4:11, 11:8, 11:5, 14:12) 5:3
9   D DZIEDZIAK Stanisław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 5:4
10   C GRUCA Marek Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 21:19) 6:4
11   A URBAN Mariusz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 6:5
12   C GRUCA Marek W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 6:6
13   B PĘKALA Andrzej Z NIEPSUJ Mariusz 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:9, 6:11) 6:7
14   D KRÓL Stanisław X GŁÓWCZYK Jan 1:3 (8:11, 14:12, 9:11, 5:11) 6:8
15   A URBAN Mariusz Z NIEPSUJ Mariusz 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:8, 11:6) 7:8
16   D KRÓL Stanisław W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (8:11, 11:9, 1:11, 7:11) 7:9
17   B PĘKALA Andrzej Y MICHALEC Kazimierz 2:3 (9:11, 5:11, 11:5, 13:11, 9:11) 7:10
18   C GRUCA Marek X GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5ns@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy