V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-09-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-15 17:00 79 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - „Dorbud-Gryf” Gdów II 1:13
1   A STANISŁAWCZYK Maciej W PERZ Izabela 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B STACHURA Magdalena X PAJORSKI Mateusz 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) 0:2
3   C KOCHANOWSKI Tomasz Y TURECKI Jakub 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 0:3
4   D CHOLEWA Kacper Z TURECKI Jarosław 0:3 (12:14, 9:11, 8:11) 0:4
5   A CHOLEWA Kacper
KOCHANOWSKI Tomasz
W PERZ Izabela
KARWASIŃSKI Szymon
0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 0:5
6   B STACHURA Magdalena
STANISŁAWCZYK Maciej
X TURECKI Jakub
PAJORSKI Mateusz
0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:6
7   A STANISŁAWCZYK Maciej X PAJORSKI Mateusz 0:3 (5:11, 4:11, 0:11) 0:7
8   B STACHURA Magdalena W PERZ Izabela 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 0:8
9   D CHOLEWA Kacper Y TURECKI Jakub 2:3 (5:11, 11:13, 13:11, 11:9, 13:15) 0:9
10   C KOCHANOWSKI Tomasz Z KARWASIŃSKI Szymon 2:3 (12:14, 11:9, 4:11, 11:9, 9:11) 0:10
11   A STANISŁAWCZYK Maciej Y TURECKI Jakub 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 0:11
12   C KOCHANOWSKI Tomasz W PERZ Izabela 3:1 (11:5, 16:18, 11:8, 11:9) 1:11
13   B STACHURA Magdalena Z KARWASIŃSKI Szymon 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) 1:12
14   D CHOLEWA Kacper X PAJORSKI Mateusz 2:3 (6:11, 11:9, 7:11, 13:11, 6:11) 1:13
2021-11-21 14:00 80 KS „Podwawelski” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 8:6
1   A CHŁĘDOWSKI Jakub W SĘK Rafał 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 12:10, 11:6) 1:0
2   B WOJCIACZYK Antoni X TOKARZ Paweł 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:7) 2:0
3   C ELARGAWY Omar Y PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:8) 3:0
4   D GONTARZ Paweł Z GUMULA Marcin 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 3:1
5   A WOJCIACZYK Antoni
CHŁĘDOWSKI Jakub
W PIESZCZEK Mikołaj
GUMULA Marcin
3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 4:1
6   B ELARGAWY Omar
GONTARZ Paweł
X SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
1:3 (5:11, 6:11, 17:15, 8:11) 4:2
7   A CHŁĘDOWSKI Jakub X TOKARZ Paweł 2:3 (11:13, 8:11, 11:2, 11:8, 7:11) 4:3
8   B WOJCIACZYK Antoni W SĘK Rafał 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 4:4
9   D GONTARZ Paweł Y PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:5
10   C ELARGAWY Omar Z GUMULA Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 5:5
11   A CHŁĘDOWSKI Jakub Y PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (13:11, 9:11, 11:7, 11:6) 6:5
12   C ELARGAWY Omar W SĘK Rafał 3:2 (11:8, 12:10, 5:11, 4:11, 11:9) 7:5
13   B WOJCIACZYK Antoni Z GUMULA Marcin 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:7) 8:5
14   D GONTARZ Paweł X TOKARZ Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 8:6
2021-09-19 11:00 81 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1
1   A TALAGA Samuel W JAKUBCZYK Weronika 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:4) 1:0
2   B ŚWIĘCH Jarosław X MARDOSZ Maciej 3:2 (7:11, 11:9, 8:11, 11:7, 11:8) 2:0
3   C MAREK Piotr Y STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:0
4   D PORADZISZ Michał Z STACHEL Artur 3:1 (12:14, 11:3, 11:5, 11:2) 4:0
5   A ŚWIĘCH Jarosław
PORADZISZ Michał
W JAKUBCZYK Weronika
MARDOSZ Maciej
3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 5:0
6   B TALAGA Samuel
MAREK Piotr
X STACHEL Bartłomiej
STACHEL Artur
3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 6:0
7   A TALAGA Samuel X MARDOSZ Maciej 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 7:0
8   B ŚWIĘCH Jarosław W JAKUBCZYK Weronika 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 7:1
9   D PORADZISZ Michał Y STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 8:1
10   C MAREK Piotr Z STACHEL Artur 3:2 (10:12, 11:4, 11:5, 7:11, 11:6) 9:1
11   A TALAGA Samuel Y STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:1, 14:12, 11:2) 10:1
12   C MAREK Piotr W JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 11:1
13   B ŚWIĘCH Jarosław Z STACHEL Artur 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) 12:1
14   D PORADZISZ Michał X MARDOSZ Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 13:1
2021-09-18 15:00 82 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
2021-09-18 13:30 83 LKS „Kłos” Olkusz II - MKS „Centrum” Kraków III 13:1
1   A KOWAL Łukasz W SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:5) 1:0
2   B NATKANIEC Michał X MAJDAK Rafał 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 2:0
3   C CHOCHÓŁ Paweł Y KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:9, 14:12, 11:7) 3:0
4   D BALIK Robert Z DĄBEK Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 4:0
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W UTYLSKI Kornel
KROKOS Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 5:0
6   B BALIK Robert
KOWAL Łukasz
X SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 6:0
7   A KOWAL Łukasz X MAJDAK Rafał 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 7:0
8   B NATKANIEC Michał W SZEWCZYK Hubert 1:3 (11:5, 13:15, 4:11, 4:11) 7:1
9   D BALIK Robert Y KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 8:1
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z DĄBEK Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 9:1
11   A ŁASKAWIEC Jakub Y UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 10:1
12   C CHOCHÓŁ Paweł W SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 11:1
13   B NATKANIEC Michał Z DĄBEK Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 12:1
14   D BALIK Robert X MAJDAK Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:3) 13:1
2021-10-04 19:00 84 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 6:8
1   A NOWAK Artur W PILCH Mikołaj 3:1 (11:13, 11:3, 13:11, 12:10) 1:0
2   B BUŁA Dominik X PIRÓG Paweł 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 8:11) 1:1
3   C KORCZEK Łukasz Y RESZKA Adam 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 2:1
4   D KONIECZKOWICZ Dariusz Z PILCH Aleksander 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 2:2
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W PIRÓG Paweł
PILCH Aleksander
0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 2:3
6   B BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
X RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:9, 11:3) 3:3
7   A NOWAK Artur X PIRÓG Paweł 1:3 (16:14, 6:11, 11:13, 4:11) 3:4
8   B BUŁA Dominik W PILCH Mikołaj 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:3) 4:4
9   D KONIECZKOWICZ Dariusz Y RESZKA Adam 1:3 (11:8, 9:11, 3:11, 5:11) 4:5
10   C KORCZEK Łukasz Z PILCH Aleksander 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 6:11) 4:6
11   A NOWAK Artur Y RESZKA Adam 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 5:6
12   C KORCZEK Łukasz W PILCH Mikołaj 3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:9) 6:6
13   B BUŁA Dominik Z PILCH Aleksander 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 6:7
14   D KONIECZKOWICZ Dariusz X PIRÓG Paweł 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 8:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Drużyna UKS „Gryf” Gdów III wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.
Drużyna „Siemacha” Kraków III wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B