V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-16 18:00 1 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8 tak
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W DOMITER Julia 1:3 (11:7, 4:11, 14:16, 6:11) 0:1
2   B PIĘTOŃ Robert X MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:1
3   C BRZAZGOŃ Janusz Y DYGAS Roman 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 14:12) 2:1
4   D MRÓZEK Jan Z SYKTUS Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:1
5   A MRÓZEK Jan
SOLSKI Jacek
W DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) 4:1
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 5:1
7   A MIŚKOWIEC Jerzy X MENSFELD Natalia 1:3 (11:8, 9:11, 12:14, 9:11) 5:2
8   B PIĘTOŃ Robert W DOMITER Julia 3:1 (15:17, 11:6, 11:7, 11:9) 6:2
9   D MRÓZEK Jan Y DYGAS Roman 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 6:3
10   C BRZAZGOŃ Janusz Z SYKTUS Jan 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 10:12) 6:4
11   A MIŚKOWIEC Jerzy Y DYGAS Roman 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 12:10) 7:4
12   C SOLSKI Jacek W DOMITER Julia 2:3 (11:9, 11:7, 9:11, 6:11, 8:11) 7:5
13   B PIĘTOŃ Robert Z DYGAS Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 8:5
14   D MRÓZEK Jan X MENSFELD Natalia 2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 8:11, 16:18) 8:6
15   A MIŚKOWIEC Jerzy Z DYGAS Dawid 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 9:6
16   D MRÓZEK Jan W DOMITER Julia 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 9:7
17   B PIĘTOŃ Robert Y DYGAS Roman 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 10:7
18   C SOLSKI Jacek X MENSFELD Natalia 1:3 (1:11, 8:11, 11:8, 6:11) 10:8
2020-10-16 18:00 2 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2 tak
1   A RYBOWICZ Rafał W BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 1:0
2   B ŻAROWSKA Sonia X WOLAK Michał 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 2:0
3   C KAWKA Maciej Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (12:14, 11:9, 11:4, 11:6) 3:0
4   D OBRZUT Tomasz Z ROSIEK Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 4:0
5   A RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
W WOLAK Michał
SEKUŁA Grzegorz
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:0
6   B OBRZUT Tomasz
KAWKA Maciej
X BOMBA Łukasz
ROSIEK Jakub
3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 6:0
7   A RYBOWICZ Rafał X WOLAK Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 7:0
8   B ŻAROWSKA Sonia W BOMBA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 8:0
9   D OBRZUT Tomasz Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 12:10) 9:0
10   C KAWKA Maciej Z ROSIEK Jakub 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 10:0
11   A ŁUKASIK Andrzej Y SEKUŁA Grzegorz 2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:4, 10:12) 10:1
12   C KAWKA Maciej W BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:1) 11:1
13   B ŻAROWSKA Sonia Z ROSIEK Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 12:1
14   D OBRZUT Tomasz X WOLAK Michał 3:1 (11:5, 11:8, 4:11, 11:7) 13:1
15   A ŁUKASIK Andrzej Z CEWKA Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 14:1
16   D OBRZUT Tomasz W BOMBA Łukasz 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:9) 15:1
17   B ŻAROWSKA Sonia Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 1:11, 9:11) 15:2
18   C KAWKA Maciej X WOLAK Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 16:2
do ustalenia 3 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III
2020-10-18 11:00 4 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
1   A OPYD Artur W PRZYBYLSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:3) 1:0
2   B NIEĆ Andrzej X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 2:0
3   C SZAREK Marcin Y NIEPSUJ Mariusz 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 14:12, 11:8) 3:0
4   D DUDZIK Grzegorz Z WOŹNIAK Marcin 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 13:15) 3:1
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W WOŹNIAK Marcin
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 12:10) 4:1
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X PRZYBYLSKI Piotr
JUSZYŃSKI Rafał
3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:6) 5:1
7   A OPYD Artur X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 6:1
8   B NIEĆ Andrzej W PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (11:13, 10:12, 11:6, 12:10, 11:4) 7:1
9   D DUDZIK Grzegorz Y NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 8:1
10   C SZAREK Marcin Z WOŹNIAK Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 8:2
11   A OPYD Artur Y NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 9:2
12   C SZAREK Marcin W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (10:12, 3:11, 6:11) 9:3
13   B NIEĆ Andrzej Z WOŹNIAK Marcin 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) 9:4
14   D DUDZIK Grzegorz X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 10:4
15   A OPYD Artur Z WOŹNIAK Marcin 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:7) 11:4
16   D DUDZIK Grzegorz W PRZYBYLSKI Piotr 3:1 (11:4, 16:14, 3:11, 11:8) 12:4
17   B NIEĆ Andrzej Y NIEPSUJ Mariusz 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:4) 13:4
18   C SZAREK Marcin X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 14:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy