II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-03 11:00 7 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 10:0 tak
1 1 A KOSMAL Dawid X KOŁEK Filip 3:0 (11:8, 11:9, 11:2) 1:0
2 2 C SUŁKOWSKI Bartosz W FURMANKIEWICZ Paweł 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 2:0
3 1 B BŁĄKAŁA Paweł Y ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 3:0
4 2 D MICHALCZYK Jakub Z SOBOTA Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 4:0
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X SOBOTA Andrzej
KOŁEK Filip
3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 5:0
6 2 C MICHALCZYK Jakub
BŁĄKAŁA Paweł
W ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:7) 6:0
7 1 A KOSMAL Dawid Y ANTOSIAK Daniel 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 7:0
8 2 C SUŁKOWSKI Bartosz Z SOBOTA Andrzej 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 14:12) 8:0
9 1 B BŁĄKAŁA Paweł X KOŁEK Filip 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 9:0
10 2 D MICHALCZYK Jakub W FURMANKIEWICZ Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 10:0
do ustalenia 8 KS „Gorce” Nowy Targ - LUKS „Galux” Skrzyszów
2020-10-03 13:00 9 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0:10 tak
1 1 A MADZULA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11) 0:1
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W JURCZAK Michał 1:3 (11:7, 10:12, 3:11, 2:11) 0:2
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y CHMIELOWSKI Jakub 0:3 (11:13, 9:11, 11:13) 0:3
4 2 D KAIM Adrian Z SPOREK Szymon 2:3 (8:11, 11:3, 3:11, 11:3, 11:13) 0:4
5 1 A BOLSĘGA Paweł
KAIM Adrian
X FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
0:3 (8:11, 6:11, 2:11) 0:5
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
MADZULA Paweł
W JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 0:6
7 1 A MADZULA Paweł Y CHMIELOWSKI Jakub 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 2:11) 0:7
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z SPOREK Szymon 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 0:8
9 1 B BOLSĘGA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (9:11, 11:13, 11:6, 9:11) 0:9
10 2 D KAIM Adrian W JURCZAK Michał 1:3 (4:11, 11:7, 2:11, 9:11) 0:10
2020-10-21 18:00 10 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kolping” Jarosław II 7:3 tak
1 1 A TATARCZUCH Rafał X BRUD Szymon 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 13:11, 4:11) 0:1
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W JADAM Dawid 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 1:1
3 1 B BŁOCHO Przemysław Y ZIELIŃSKI Konrad 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 2:1
4 2 D KIEROŃSKI Adam Z ADAMSKI Łukasz 3:2 (8:11, 11:7, 5:11, 12:10, 11:3) 3:1
5 1 A TATARCZUCH Rafał
BŁOCHO Przemysław
X ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 4:1
6 2 C KIEROŃSKI Adam
PUSZKARIOW Konstantyn
W BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
3:2 (8:11, 10:12, 11:5, 11:9, 12:10) 5:1
7 1 A TATARCZUCH Rafał Y ZIELIŃSKI Konrad 3:0 (13:11, 11:4, 11:8) 6:1
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z ADAMSKI Łukasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 7:1
9 1 B BŁOCHO Przemysław X BRUD Szymon 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 7:2
10 2 D KUDŁA Paweł W JADAM Dawid 0:3 (3:11, 8:11, 11:13) 7:3
2020-10-03 11:00 11 UKS MOSiR Dukla - UKS „Zarabie” Myślenice 6:4 tak
1 1 A OLBRYCHT Michał X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:8, 5:11, 11:6, 8:11, 11:6) 1:0
2 2 C KIEŁT Dawid W GDULA Adam 3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 13:11, 11:5) 2:0
3 1 B KOPCZYK Hubert Y MAGULSKI Damian 2:3 (10:12, 13:11, 11:3, 7:11, 5:11) 2:1
4 2 D GAŁUSZKA Jacek Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:7, 16:14, 11:7) 3:1
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:6, 17:19, 11:6, 15:13) 4:1
6 2 C KIEŁT Dawid
KOPCZYK Hubert
W MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:6, 13:11, 11:7) 5:1
7 1 A OLBRYCHT Michał Y MAGULSKI Damian 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) 5:2
8 2 C KIEŁT Dawid Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:5) 6:2
9 1 B KOPCZYK Hubert X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 9:11) 6:3
10 2 D GAŁUSZKA Jacek W GDULA Adam 2:3 (15:13, 11:5, 8:11, 5:11, 8:11) 6:4
2020-10-03 15:00 12 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1 tak
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X KNAGA Łukasz 3:2 (11:9, 11:2, 6:11, 7:11, 11:2) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W KARMOLIŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y BOGACZ Wojciech 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 3:0
4 2 D JANIK Tomasz Z SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (12:10, 11:9, 11:6) 4:0
5 1 A CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
X KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
3:0 (11:8, 11:7, 13:11) 5:0
6 2 C BIAŁCZYK Łukasz
JANIK Tomasz
W BOGACZ Wojciech
SZTWIERTNIA Ilona
3:0 (11:5, 11:7, 17:15) 6:0
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y BOGACZ Wojciech 3:2 (11:5, 11:9, 4:11, 5:11, 11:5) 7:0
8 2 C OSIKA Sławomir Z SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (13:11, 5:11, 12:10, 11:9) 8:0
9 1 B CHYC Tomasz X KNAGA Łukasz 1:3 (9:11, 11:4, 6:11, 2:11) 8:1
10 2 D JANIK Tomasz W KARMOLIŃSKI Maciej 3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 7:11, 11:1) 9:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy