II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-01-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-03-13 15:00 61 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 5:5 tak
1 1 A KLAG Tomasz X SUŁKOWSKI Bartosz 3:1 (12:10, 8:11, 11:1, 11:6) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W KOSMAL Dawid 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 2:0
3 1 B SUBIK Filip Y SUŁKOWSKI Karol 2:3 (11:1, 4:11, 11:3, 7:11, 9:11) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z MICHALCZYK Jakub 3:0 (15:13, 11:6, 11:5) 3:1
5 1 A SUBIK Filip
CZYSZCZOŃ Jakub
X MICHALCZYK Jakub
SUŁKOWSKI Karol
0:3 (5:11, 12:14, 9:11) 3:2
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Tomasz
W SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
2:3 (11:5, 8:11, 11:4, 7:11, 7:11) 3:3
7 1 A KLAG Tomasz Y SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:3) 4:3
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:4) 5:3
9 1 B SUBIK Filip X SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 5:4
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W KOSMAL Dawid 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 5:11) 5:5
2021-03-17 18:00 62 „Kolping” Jarosław II - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 5:5 tak
1 1 A KORYCKI Michał X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 0:1
2 2 C BRUD Szymon W CHMIELOWSKI Jakub 0:3 (1:11, 6:11, 9:11) 0:2
3 1 B ZIELIŃSKI Konrad Y JURCZAK Michał 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:13) 0:3
4 2 D JADAM Dawid Z SPOREK Szymon 3:2 (11:7, 5:11, 4:11, 11:7, 12:10) 1:3
5 1 A ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
X JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 2:3
6 2 C BRUD Szymon
KORYCKI Michał
W FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
3:2 (11:6, 6:11, 14:12, 5:11, 11:3) 3:3
7 1 A KORYCKI Michał Y JURCZAK Michał 1:3 (13:11, 4:11, 4:11, 4:11) 3:4
8 2 C BRUD Szymon Z SPOREK Szymon 3:2 (11:6, 13:15, 11:6, 6:11, 11:5) 4:4
9 1 B ZIELIŃSKI Konrad X FLAUMENHAFT Jacek 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 4:5
10 2 D JADAM Dawid W CHMIELOWSKI Jakub 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:3, 11:3) 5:5
do ustalenia 63 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS MOSiR Dukla
2021-03-19 19:00 64 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3 tak
1 1 A PUSZKARIOW Konstantyn X MADZULA Paweł 3:0 (13:11, 11:5, 11:7) 1:0
2 2 C MARCINOWSKI Krzysztof W KAIM Adrian 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:6) 2:0
3 1 B BŁOCHO Przemysław Y BOLSĘGA Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 12:14) 2:1
4 2 D KIEROŃSKI Adam Z KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 2:2
5 1 A PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:4, 12:10, 11:2) 3:2
6 2 C KIEROŃSKI Adam
BŁOCHO Przemysław
W KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
3:1 (11:9, 13:11, 9:11, 11:6) 4:2
7 1 A PUSZKARIOW Konstantyn Y BOLSĘGA Paweł 3:2 (6:11, 11:5, 11:13, 11:8, 11:4) 5:2
8 2 C MARCINOWSKI Krzysztof Z KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (6:11, 11:3, 11:8, 11:7) 6:2
9 1 B BŁOCHO Przemysław X MADZULA Paweł 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 6:3
10 2 D KIEROŃSKI Adam W KAIM Adrian 3:0 (13:11, 13:11, 11:4) 7:3
2021-03-20 15:00 65 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 9:1 tak
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 0:1
2 2 C KNAGA Łukasz W GDULA Adam 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 1:1
3 1 B KOŁEK Maciej Y MAGULSKI Damian 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) 2:1
4 2 D BOGACZ Wojciech Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:9) 3:1
5 1 A KNAGA Łukasz
KARMOLIŃSKI Maciej
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:2 (7:11, 9:11, 12:10, 11:7, 11:7) 4:1
6 2 C BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
W MAGULSKI Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (6:11, 11:5, 12:10, 11:7) 5:1
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y MAGULSKI Damian 3:2 (6:11, 5:11, 12:10, 14:12, 11:6) 6:1
8 2 C KNAGA Łukasz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 7:1
9 1 B KOŁEK Maciej X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 8:1
10 2 D BOGACZ Wojciech W GDULA Adam 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 9:1
do ustalenia 66 LUKS „Galux” Skrzyszów - LUKS „Strażak” Niżna Łąka
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy