V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa A
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 15 0 45:5 100,00
2 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 18 15 3 48:12 83,33
3 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 14 1 43:5 93,33
4 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 15 14 1 44:7 93,33
5 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 16 14 2 45:8 87,50
6 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 15 13 2 42:10 86,67
7 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 12 0 36:4 100,00
8 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 13 12 1 37:8 92,31
9 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 12 11 1 33:7 91,67
10 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków V) 12 11 1 35:9 91,67
11 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 13 11 2 35:9 84,62
12 BOBER Rafał (MKS KSOS Kraków V) 12 10 2 32:8 83,33
13 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 14 10 4 33:17 71,43
14 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 10 5 31:20 66,67
15 PROCHOT Krystian (MKS KSOS Kraków V) 12 9 3 30:13 75,00
16 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 13 9 4 30:15 69,23
17 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 8 1 24:9 88,89
18 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:14 66,67
19 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:17 66,67
20 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 12 8 4 27:21 66,67
21 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 8 7 1 23:6 87,50
22 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 22:8 77,78
23 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 10 7 3 21:12 70,00
24 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków V) 12 7 5 25:19 58,33
25 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 12 7 5 24:21 58,33
26 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków V) 6 6 0 18:5 100,00
27 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 6 0 18:5 100,00
28 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 8 6 2 21:9 75,00
29 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 15 6 9 24:28 40,00
30 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 16:7 66,67
31 CZUBAK Michał (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 14:8 66,67
32 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 6 4 2 12:11 66,67
33 FILEK Maciej (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 4 5 14:16 44,44
34 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 4 8 16:26 33,33
35 GARYCKI Adrian (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:0 100,00
36 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 3 3 0 9:1 100,00
37 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:1 100,00
38 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 3 0 9:1 100,00
39 JANIK Grzegorz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
40 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 9:2 100,00
41 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:3 100,00
42 BUCZEK Marcin (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:4 100,00
43 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:4 100,00
44 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 5 3 2 9:7 60,00
45 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 6 3 3 9:11 50,00
46 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 9 3 6 12:18 33,33
47 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 3 9 10:29 25,00
48 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 15 3 12 15:36 20,00
49 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 18 3 15 11:49 16,67
50 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 2 2 0 6:0 100,00
51 GUZIK Iwona (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 6:5 66,67
52 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 7:7 66,67
53 PRZEPOLSKI Dominik (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 9:13 33,33
54 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 18 2 16 10:50 11,11
55 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 7:15 16,67
56 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 9 1 8 10:24 11,11
57 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 14 1 13 6:39 7,14
58 ŻĄDŁO Damian (KS GOKiS Wiśniowa) 15 1 14 7:42 6,67
59 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 3 0 3 3:9 0,00
60 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 1:3 0,00
61 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 10 0 10 9:30 0,00
62 STALMACH Zbigniew (KS GOKiS Wiśniowa) 8 0 8 7:24 0,00
63 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 4 0 4 3:12 0,00
64 KOLIŃSKI Witold („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 2:9 0,00
65 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 0 12 8:36 0,00
66 MARSZALIK Mikołaj (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 3 0 3 2:9 0,00
67 OLEKSA Kacper (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 5 0 5 3:15 0,00
68 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1:6 0,00
69 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1:6 0,00
70 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 15 0 15 6:45 0,00
71 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 11 0 11 3:33 0,00
72 MURZYN Maciej (KS GOKiS Wiśniowa) 14 0 14 3:42 0,00
73 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 1:18 0,00
74 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 12 0 12 2:36 0,00
75 KUCHNIA Andrzej (KS GOKiS Wiśniowa) 13 0 13 2:39 0,00
76 CHLIPAŁA Grzegorz (KS GOKiS Wiśniowa) 7 0 7 1:21 0,00
77 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 11 0 11 1:33 0,00
78 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0:3 0,00
79 TURCZA Nicola (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 1 0 1 0:3 0,00
80 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 5 0 5 0:15 0,00
81 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 8 0 8 0:24 0,00
82 ROKOSZ Bartłomiej (KS GOKiS Wiśniowa) 1 0 1 0:3 0,00
83 CHLIPAŁA Józef (KS GOKiS Wiśniowa) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 12 0 36:4 100,00
2 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 15 0 45:5 100,00
3 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 14 1 43:5 93,33
4 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 15 14 1 44:7 93,33
5 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 13 12 1 37:8 92,31
6 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 12 11 1 33:7 91,67
7 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków V) 12 11 1 35:9 91,67
8 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 8 1 24:9 88,89
9 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 16 14 2 45:8 87,50
10 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 8 7 1 23:6 87,50
11 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 15 13 2 42:10 86,67
12 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 13 11 2 35:9 84,62
13 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 18 15 3 48:12 83,33
14 BOBER Rafał (MKS KSOS Kraków V) 12 10 2 32:8 83,33
15 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 22:8 77,78
16 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 8 6 2 21:9 75,00
17 PROCHOT Krystian (MKS KSOS Kraków V) 12 9 3 30:13 75,00
18 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 14 10 4 33:17 71,43
19 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 10 7 3 21:12 70,00
20 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 13 9 4 30:15 69,23
21 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:14 66,67
22 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 10 5 31:20 66,67
23 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 25:17 66,67
24 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 12 8 4 27:21 66,67
25 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków V) 12 7 5 25:19 58,33
26 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 12 7 5 24:21 58,33
27 FILEK Maciej (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 4 5 14:16 44,44
28 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 15 6 9 24:28 40,00
29 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 9 3 6 12:18 33,33
30 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 4 8 16:26 33,33
31 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 3 9 10:29 25,00
32 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 15 3 12 15:36 20,00
33 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 18 3 15 11:49 16,67
34 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 9 1 8 10:24 11,11
35 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 18 2 16 10:50 11,11
36 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 14 1 13 6:39 7,14
37 ŻĄDŁO Damian (KS GOKiS Wiśniowa) 15 1 14 7:42 6,67
38 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 10 0 10 9:30 0,00
39 STALMACH Zbigniew (KS GOKiS Wiśniowa) 8 0 8 7:24 0,00
40 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 0 12 8:36 0,00
41 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 15 0 15 6:45 0,00
42 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 11 0 11 3:33 0,00
43 MURZYN Maciej (KS GOKiS Wiśniowa) 14 0 14 3:42 0,00
44 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 12 0 12 2:36 0,00
45 KUCHNIA Andrzej (KS GOKiS Wiśniowa) 13 0 13 2:39 0,00
46 CHLIPAŁA Grzegorz (KS GOKiS Wiśniowa) 7 0 7 1:21 0,00
47 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 11 0 11 1:33 0,00
48 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 8 0 8 0:24 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 TALAGA Samuel / KUZIO Maciej
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:0 100,00
2 KUZIO Maciej / ŻĄDŁO Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:0 100,00
3 MAŚLONG Mirosław / CZUBAK Michał
(PKS „Porta” Kraków II)
2 2 0 6:0 100,00
4 BOCHENEK Dariusz / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
5 5 0 15:0 100,00
5 KUCHARSKI Mateusz / WCISŁO Konrad
(UKS „Gryf” Gdów III)
3 3 0 9:0 100,00
6 KUTYŁA Dawid / KRAWCZYK Kacper
(PKS „Porta” Kraków II)
2 2 0 6:0 100,00
7 ŁACH Bartłomiej / BOBER Rafał
(MKS KSOS Kraków V)
2 2 0 6:1 100,00
8 PIETRZYK Marcin / SOBUCKI Mateusz
(KS „Podwawelski” Kraków V)
2 2 0 6:1 100,00
9 PIEPRZYK Szymon / WALCZAK Michał
(MKS KSOS Kraków III)
2 2 0 6:2 100,00
10 ŁAKOMY Mariusz / PROCHOT Krystian
(MKS KSOS Kraków V)
2 2 0 6:3 100,00
11 PARTYKA Ryszard / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków II)
6 5 1 15:7 83,33
12 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
5 4 1 13:3 80,00
13 FILEK Maciej / WOLANIN Piotr
(KS „Podwawelski” Kraków V)
3 2 1 7:3 66,67
14 MOREK Radosław / WOLANIN Piotr
(KS „Podwawelski” Kraków V)
2 1 1 5:3 50,00
15 ROMANOWSKI Cezary / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska I)
2 1 1 5:3 50,00
16 BUJAK Piotr / CHOLEWA Wacław
(MKS KSOS Kraków III)
2 1 1 4:3 50,00
17 ŚWIATŁOŃ Sebastian / ŚWIĘCH Jarosław
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 1 1 5:5 50,00
18 MAŚLONG Mirosław / KRAWCZYK Kacper
(PKS „Porta” Kraków II)
2 1 1 3:3 50,00
19 MARKIEWICZ Zbigniew / CNOTA Jakub
(„Siemacha” Kraków II)
2 1 1 3:3 50,00
20 FILIPEK Angelika / SZOSTAK Michał
(UKS „Rokicie” Szczytniki)
4 1 3 4:9 25,00
21 LEWICKI Piotr / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS „Rokicie” Szczytniki)
2 0 2 2:6 0,00
22 WALCZAK Wojciech / WALCZAK Michał
(MKS KSOS Kraków III)
2 0 2 1:6 0,00
23 MARKIEWICZ Michał / PIRÓG Paweł
(„Siemacha” Kraków II)
6 0 6 2:18 0,00
24 ŻĄDŁO Damian / KUCHNIA Andrzej
(KS GOKiS Wiśniowa)
4 0 4 1:12 0,00
25 BULIŃSKI Sebastian / CHORNYI Yehor
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
2 0 2 0:6 0,00
26 BUJAK Piotr / KUSZYŃSKI Marek
(MKS KSOS Kraków III)
2 0 2 0:6 0,00
27 RESZKA Adam / OCHALIK Konrad
(„Siemacha” Kraków II)
2 0 2 0:6 0,00
28 PRZEPOLSKI Dominik / BULIŃSKI Sebastian
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
2 0 2 0:6 0,00
29 PUU Aarne / KOWAL Mieczysław
(LKS „Wisła” Rząska I)
2 0 2 0:6 0,00
30 MATYASIK Mikołaj / RESZKA Adam
(„Siemacha” Kraków II)
2 0 2 0:6 0,00
31 MURZYN Maciej / CHLIPAŁA Józef
(KS GOKiS Wiśniowa)
2 0 2 0:6 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 15 0 5 5 0 17,5
2 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 18 15 3 6 5 1 17,5
3 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 15 14 1 5 5 0 16,5
4 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków II) 16 14 2 6 5 1 16,5
5 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 15 14 1 5 4 1 16,0
6 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów III) 13 12 1 5 5 0 14,5
7 WOLANIN Piotr (KS „Podwawelski” Kraków V) 15 13 2 5 3 2 14,5
8 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 12 0 5 4 1 14,0
9 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 13 11 2 5 5 0 13,5
10 ŁACH Bartłomiej (MKS KSOS Kraków V) 12 11 1 4 3 1 12,5
11 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów III) 12 11 1 3 3 0 12,5
12 BOBER Rafał (MKS KSOS Kraków V) 12 10 2 4 4 0 12,0
13 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków II) 14 10 4 4 3 1 11,5
14 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 10 5 4 3 1 11,5
15 SOBUCKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków V) 13 9 4 5 4 1 11,0
16 PROCHOT Krystian (MKS KSOS Kraków V) 12 9 3 4 3 1 10,5
17 KUZIO Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 12 8 4 4 4 0 10,0
18 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 8 1 3 3 0 9,5
19 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 4 2 2 9,0
20 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 4 2 2 9,0
21 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków V) 12 7 5 4 4 0 9,0
22 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 8 7 1 4 3 1 8,5
23 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 7 2 3 2 1 8,0
24 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków II) 10 7 3 2 2 0 8,0
25 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów III) 8 6 2 3 3 0 7,5
26 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska I) 12 7 5 4 1 3 7,5
27 PIETRZYK Marcin (KS „Podwawelski” Kraków V) 6 6 0 2 2 0 7,0
28 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 15 6 9 2 2 0 7,0
29 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 6 0 2 1 1 6,5
30 CZUBAK Michał (PKS „Porta” Kraków II) 6 4 2 2 2 0 5,0
31 FILEK Maciej (KS „Podwawelski” Kraków V) 9 4 5 3 2 1 5,0
32 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 2 1 1 4,5
33 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 6 4 2 2 1 1 4,5
34 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 4 8 4 1 3 4,5
35 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 3 2 1 4,0
36 WALCZAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 15 3 12 5 2 3 4,0
37 ZIMNICKI Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 1 0 3,5
38 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 1 0 3,5
39 GARYCKI Adrian (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 1 0 3,5
40 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska I) 3 3 0 1 1 0 3,5
41 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 3 0 1 1 0 3,5
42 JANIK Grzegorz (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
43 BUCZEK Marcin (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
44 RÓŻYCZKA Mirosław (KS „Podwawelski” Kraków V) 5 3 2 1 1 0 3,5
45 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 6 3 3 3 1 2 3,5
46 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 9 3 6 4 1 3 3,5
47 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 3 9 5 1 4 3,5
48 MIKRUT Jakub (KS „Podwawelski” Kraków V) 3 3 0 1 0 1 3,0
49 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 18 3 15 6 0 6 3,0
50 GUZIK Iwona (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 1 1 0 2,5
51 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 2 2 0 0 0 0 2,0
52 KUZIO Aleksandra (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 0 0 0 2,0
53 PRZEPOLSKI Dominik (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 6 2 4 2 0 2 2,0
54 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 18 2 16 6 0 6 2,0
55 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 6 1 5 2 1 1 1,5
56 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 9 1 8 3 0 3 1,0
57 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 14 1 13 5 0 5 1,0
58 ŻĄDŁO Damian (KS GOKiS Wiśniowa) 15 1 14 5 0 5 1,0
59 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków II) 0 0 0 2 1 1 0,5
60 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 12 0 12 3 0 3 0,0
61 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 10 0 10 3 0 3 0,0
62 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 5 0 5 3 0 3 0,0
63 KOLIŃSKI Witold („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 3 0 3 0 0 0 0,0
64 CHLIPAŁA Grzegorz (KS GOKiS Wiśniowa) 7 0 7 2 0 2 0,0
65 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 3 0 3 1 0 1 0,0
66 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska I) 6 0 6 2 0 2 0,0
67 MATYASIK Mikołaj („Siemacha” Kraków II) 4 0 4 2 0 2 0,0
68 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 11 0 11 4 0 4 0,0
69 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0 0 0 0,0
70 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1 0 1 0,0
71 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1 0 1 0,0
72 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0 0 0 0,0
73 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 15 0 15 2 0 2 0,0
74 MARSZALIK Mikołaj (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 3 0 3 1 0 1 0,0
75 TURCZA Nicola (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 1 0 1 0 0 0 0,0
76 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 12 0 12 4 0 4 0,0
77 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 8 0 8 3 0 3 0,0
78 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 11 0 11 3 0 3 0,0
79 OLEKSA Kacper (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 5 0 5 2 0 2 0,0
80 MURZYN Maciej (KS GOKiS Wiśniowa) 14 0 14 5 0 5 0,0
81 ROKOSZ Bartłomiej (KS GOKiS Wiśniowa) 1 0 1 0 0 0 0,0
82 STALMACH Zbigniew (KS GOKiS Wiśniowa) 8 0 8 1 0 1 0,0
83 KUCHNIA Andrzej (KS GOKiS Wiśniowa) 13 0 13 5 0 5 0,0
84 CHLIPAŁA Józef (KS GOKiS Wiśniowa) 2 0 2 2 0 2 0,0