KS „Podwawelski” Kraków V (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mikołaj Bujacz (tel. 728 285 787)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-09-28 12:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2019-10-06 14:00 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków V 4:10 (S) ⇓
3 5K 1/4 2019-10-27 15:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1 (S) ⇑
4 5K 1/3 2019-10-30 17:30 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-09 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków V 3:11 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-24 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6 (S) ⇑
7 5K 1/7 2019-12-12 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4 (S) ⇓
8 5K 1/8 2019-12-21 17:00 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S) ⇓
9 5K 1/9 2019-12-30 17:30 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5 (S) ⇓
10 5K 1/10 2020-01-12 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-19 09:30 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-22 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków V 7:7 (S) ⇔
13 5K 2/3 2020-03-15 11:00 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków V  
14 5K 2/2 2020-03-22 10:00 KS „Podwawelski” Kraków V - „Q Team” Kraków  
15 5K 2/4 2020-03-29 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Podwawelski” Kraków V  
16 5K 2/6 2020-04-21 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Podwawelski” Kraków V  
17 5K 2/7 2020-04-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I  
18 5K 2/8 2020-05-10 09:00 „Q Team” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków V  
19 5K 2/9 2020-05-17 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka   2,5       3,5     2,5 3,5 12
2 (D) MKS „Centrum” Kraków V   0,0   3,0       0,0 0,0 1,0 4
3 (D) KS GOKiS Wiśniowa         2,5     3,5 3,5 3,5 13
4 (W) „Siemacha” Kraków II   2,5 3,5           2,5 3,5 12
5 (W) MKS „Centrum” Kraków III         2,0 3,5     2,5 3,0 11
6 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki         2,0     3,0 1,0 2,0 8
7 (W) LKS „Wisła” Rząska I   0,0           0,5 0,5 3,0 4
8 (D) UKS „Gryf” Gdów III         0,0     2,0 0,0 1,0 3
9 (W) PKS „Porta” Kraków II 1,0             3,0 0,0 1,0 5
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III             3,5 3,5 1,5 2,5 11
11 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II             3,5 2,5 1,0 3,0 10
12 (W) PKS „Porta” Kraków I         0,5     2,5 2,5 1,5 7
Razem 1,0 5,0 3,5 3,0 7,0 7,0 7,0 20,5 17,5 28,5 100
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993 M brak 922
2 FILEK Maciej 2000 M brak 1393
3 JANIK Grzegorz 1977 M brak 2664
4 MIKRUT Jakub 2003 M brak 2250
5 MOREK Radosław 2000 M brak 769
6 PIETRZYK Marcin 1990 M brak 951
7 POJNAR Marcin 1991 M brak 627
8 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M brak 624
9 SOBUCKI Mateusz 1982 M brak 2251
10 WOLANIN Piotr 2001 M brak 1886