MKS „Centrum” Kraków V (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
KSOS Centrum
al. Powstania Warszawskiego 6
31-549 Kraków
sala 025
albo główny adres rozgrywek
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bartłomiej Łach (tel. 667 702 802)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2019-10-06 14:00 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków V 4:10 (S) ⇑
2 5K 1/1 2019-10-11 18:30 MKS „Centrum” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2019-10-19 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 (S) ⇑
4 5K 1/4 2019-10-25 20:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Centrum” Kraków V 1:13 (S) ⇑
5 5K 1/5 2019-11-22 19:00 MKS „Centrum” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 12:2 (S) ⇑
6 5K 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków V 10:4 (S) ⇓
7 5K 1/7 2019-11-29 19:00 MKS „Centrum” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 9:5 (S) ⇑
8 5K 1/9 2019-12-13 19:00 MKS „Centrum” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇑
9 5K 1/8 2019-12-15 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków V 1:13 (S) ⇑
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - MKS „Centrum” Kraków V 0:14 (S) ⇑
11 5K 1/11 2020-01-18 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇑
12 5K 2/1 2020-02-27 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS „Centrum” Kraków V 5:9 (S) ⇑
13 5K 2/3 2020-03-15 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS „Centrum” Kraków V  
14 5K 2/5 2020-04-04 11:00 PKS „Porta” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków V  
15 5K 2/6 2020-04-18 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III  
16 5K 2/7 2020-04-25 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - TKS „Opoka” Trzebinia II  
17 5K 2/8 2020-05-09 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków V  
18 5K 2/9 2020-05-16 13:00 MKS „Centrum” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża  
19 5K 2/2 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków V - KS „Bronowianka” Kraków V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 2,5 3,5 1,5 2,5 10
2 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5 2,0 0,5 2,0 7
3 (D) MKS „Centrum” Kraków III 3,5 3,5 3,5 3,5 14
4 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 3,5 3,5 3,5 2,5 13
5 (D) LKS „Wisła” Rząska I 3,5 3,5 1,5 3,5 12
6 (W) UKS „Gryf” Gdów III 1,5 0,5 0,5 1,5 4
7 (D) PKS „Porta” Kraków II 2,5 3,0 1,5 2,0 9
8 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 3,5 3,5 3,5 14
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5 3,5 2,5 3,5 13
10 (W) KS GOKiS Wiśniowa 3,5 3,5 3,5 3,5 14
11 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5 3,5 3,5 3,5 14
12 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 2,0 2,0 2,0 3,0 9
Razem 35,5 35,5 27,5 34,5 133
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M brak 2931
2 ŁACH Bartłomiej 1992 M brak 1303
3 ŁAKOMY Mariusz 2001 M brak 2766
4 PROCHOT Krystian 1998 M brak 2932