KS GOKiS Wiśniowa (M)
Klub: KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa w Wiśniowej
32-412 Wiśniowa 701
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Damian Pazdur (tel. 691 801 151)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Andrzej Kuchnia (tel. 570 554 182)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2019-10-02 18:00 KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇓
2 5K 1/2 2019-10-04 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/3 2019-10-19 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇓
4 5K 1/4 2019-10-27 15:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1 (S) ⇓
5 5K 1/5 2019-11-09 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) ⇓
6 5K 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 (S) ⇓
7 5K 1/7 2019-11-30 13:00 MKS „Centrum” Kraków III - KS GOKiS Wiśniowa 7:7 (S) ⇔
8 5K 1/8 2019-12-15 17:00 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki 2:12 (S) ⇓
9 5K 1/9 2020-01-04 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS GOKiS Wiśniowa 2:12 (S) ⇑
10 5K 1/10 2020-01-11 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - MKS „Centrum” Kraków V 0:14 (S) ⇓
11 5K 1/11 2020-01-19 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇓
12 5K 2/1 2020-02-27 19:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS GOKiS Wiśniowa 5:9 (S) ⇑
13 5K 2/2 2020-03-07 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Gryf” Gdów II  
14 5K 2/5 2020-04-04 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
15 5K 2/6 2020-04-18 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS GOKiS Wiśniowa  
16 5K 2/7 2020-04-25 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska II  
17 5K 2/8 2020-05-09 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS GOKiS Wiśniowa  
18 5K 2/9 2020-05-16 11:00 KS GOKiS Wiśniowa - KS „Podwawelski” Kraków VI  
19 5K 2/3 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków VI - KS GOKiS Wiśniowa  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0   0,0 0,0   0,0 0,0 0
2 (W) UKS „Gryf” Gdów III 0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0,0 0
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków V     0,0 0,0   0,0 1,0 1
5 (D) PKS „Porta” Kraków II 0,0   0,0 0,0     0,0 0
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III     0,0 0,0   0,0 0,0 0
7 (W) MKS „Centrum” Kraków III     1,0 0,5   3,5 2,0 7
8 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 0,0   0,0 0,0   1,0 1,0 2
9 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka   1,5 3,5 3,5     3,5 12
10 (D) MKS „Centrum” Kraków V   0,0 0,0 0,0     0,0 0
11 (D) „Siemacha” Kraków II     1,5 0,5   2,5 1,5 6
12 (W) LKS „Wisła” Rząska II 2,5     1,5   2,5 2,5 9
Razem 2,5 1,5 6,0 6,0 0,0 9,5 11,5 37
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 M brak 1858
2 CHLIPAŁA Józef 1972 M brak 2866
3 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M brak 2862
4 MURZYN Maciej Marcin 1999 M brak 2857
5 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 M brak 2859
6 STALMACH Zbigniew 1966 M brak 2860
7 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M brak 2858