V liga rejon Kraków => Grupa A
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2019-10-11 18:30 1 MKS „Centrum” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 🏓
2019-09-28 12:00 2 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 🏓
2019-09-29 11:00 3 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3 🏓
2019-09-29 11:00 4 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków III 13:1 🏓
2019-10-02 18:00 5 KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 🏓
2019-10-16 18:00 6 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2019-10-04 18:30 7 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 🏓
2019-10-06 14:00 8 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków V 4:10 🏓
2019-10-05 13:00 9 MKS „Centrum” Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 0:14 🏓
2019-10-06 17:00 10 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 🏓
2019-10-06 18:00 11 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4 🏓
2019-10-04 18:00 12 UKS „Gryf” Gdów III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2019-10-19 11:00 13 KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 🏓
2019-10-30 17:30 14 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 🏓
2019-10-19 11:00 15 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 13:1 🏓
2019-10-13 11:00 16 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 🏓
2019-10-19 13:00 17 MKS „Centrum” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 🏓
2019-10-19 11:00 18 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki 0:14 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2019-10-25 18:30 19 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0 🏓
2019-10-27 15:00 20 KS „Podwawelski” Kraków V - KS GOKiS Wiśniowa 13:1 🏓
2019-10-30 18:30 21 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 13:1 🏓
2019-11-16 15:00 22 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Gryf” Gdów III 4:10 🏓
2019-10-26 13:00 23 MKS „Centrum” Kraków III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 🏓
2019-10-25 20:00 24 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Centrum” Kraków V 1:13 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2019-11-10 16:00 25 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 🏓
2019-11-09 13:00 26 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków V 3:11 🏓
2019-11-09 11:00 27 KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14 🏓
2019-11-13 18:00 28 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 🏓
2019-11-22 19:00 29 MKS „Centrum” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 12:2 🏓
2019-11-07 17:30 30 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III 1:13 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2019-11-22 18:30 31 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 🏓
2019-11-24 12:30 32 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6 🏓
2019-11-17 11:00 33 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 14:0 🏓
2019-11-24 11:00 34 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 🏓
2019-11-29 18:00 35 LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 🏓
2019-11-23 11:00 36 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków V 10:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2019-11-29 17:00 37 UKS „Gryf” Gdów III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 13:1 🏓
2019-12-12 18:00 38 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4 🏓
2019-11-29 19:00 39 MKS „Centrum” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 9:5 🏓
2019-12-08 11:00 40 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:14 🏓
2019-12-10 18:00 41 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 13:1 🏓
2019-11-30 13:00 42 MKS „Centrum” Kraków III - KS GOKiS Wiśniowa 7:7 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2019-12-06 18:30 43 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 10:4 🏓
2019-12-21 17:00 44 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 🏓
2019-12-07 11:00 45 PKS „Porta” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 🏓
2019-12-15 11:00 46 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków V 1:13 🏓
2019-12-07 13:00 47 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 5:9 🏓
2019-12-15 17:00 48 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki 2:12 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2020-01-05 11:00 49 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 🏓
2019-12-30 17:30 50 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5 🏓
2020-01-05 17:00 51 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska I 5:9 🏓
2020-01-04 13:00 52 MKS „Centrum” Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 🏓
2019-12-13 19:00 53 MKS „Centrum” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 14:0 🏓
2020-01-04 11:00 54 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS GOKiS Wiśniowa 2:12 🏓
Runda 1 - Kolejka 10
2020-01-10 18:30 55 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 3:11 🏓
2020-01-12 12:30 56 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 🏓
2020-01-25 13:00 57 LKS „Wisła” Rząska I - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 🏓
2020-01-11 11:00 58 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki 13:1 🏓
2020-01-11 11:00 59 „Siemacha” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 🏓
2020-01-11 11:00 60 KS GOKiS Wiśniowa - MKS „Centrum” Kraków V 0:14 🏓
Runda 1 - Kolejka 11
2020-01-19 09:30 61 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 🏓
2020-01-19 11:00 62 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 4:10 🏓
2020-01-18 11:00 63 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO
2020-01-19 14:00 64 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Centrum” Kraków III 11:3 🏓
2020-01-19 11:00 65 KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 6:8 🏓
2020-01-18 13:00 66 MKS „Centrum” Kraków V - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 🏓

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.