V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 36 36 0 108:10 100,00
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 39 36 3 113:20 92,31
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 34 34 0 102:3 100,00
4 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 31 2 93:22 93,94
5 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 36 30 6 98:34 83,33
6 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 33 29 4 91:26 87,88
7 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 38 29 9 97:45 76,32
8 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 33 28 5 89:35 84,85
9 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 36 27 9 90:39 75,00
10 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 36 27 9 89:49 75,00
11 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 39 27 12 93:52 69,23
12 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 36 26 10 88:42 72,22
13 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 26 10 86:48 72,22
14 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 36 24 12 79:52 66,67
15 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 39 24 15 84:63 61,54
16 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 39 23 16 82:58 58,97
17 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 37 22 15 78:58 59,46
18 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 39 22 17 82:61 56,41
19 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 32 21 11 75:46 65,63
20 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 37 21 16 78:71 56,76
21 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 23 20 3 62:25 86,96
22 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 35 20 15 71:54 57,14
23 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 36 20 16 73:59 55,56
24 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 33 19 14 68:59 57,58
25 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 39 19 20 77:72 48,72
26 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 39 19 20 71:78 48,72
27 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 36 18 18 68:68 50,00
28 GALA Dawid („Siemacha” Kraków II) 37 17 20 63:69 45,95
29 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 23 16 7 53:35 69,57
30 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 33 16 17 61:59 48,48
31 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków II) 32 15 17 54:64 46,88
32 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 14 7 49:33 66,67
33 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 26 14 12 45:45 53,85
34 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 27 13 14 50:50 48,15
35 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 13 17 53:60 43,33
36 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki) 15 12 3 41:19 80,00
37 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 12 3 39:22 80,00
38 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 24 12 12 47:49 50,00
39 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 33 12 21 62:68 36,36
40 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 21 11 10 42:35 52,38
41 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 21 11 10 39:37 52,38
42 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 23 11 12 48:46 47,83
43 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 26 11 15 40:50 42,31
44 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki) 36 11 25 52:82 30,56
45 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 28 10 18 44:65 35,71
46 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 10 20 48:70 33,33
47 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 33 10 23 37:75 30,30
48 BUCH Marcin (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 10 26 43:85 27,78
49 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 9 9 0 27:9 100,00
50 GIBAŁA Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 9 3 30:12 75,00
51 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 30 9 21 45:68 30,00
52 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 36 9 27 46:86 25,00
53 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 9 27 39:88 25,00
54 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 24 8 16 36:60 33,33
55 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 35 8 27 40:87 22,86
56 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 37 7 30 39:99 18,92
57 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 18:3 100,00
58 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 6 5 1 17:6 83,33
59 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 33 5 28 30:87 15,15
60 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 19 4 15 23:48 21,05
61 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 3 0 9:3 100,00
62 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska) 3 3 0 9:5 100,00
63 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 5 3 2 10:9 60,00
64 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 3 3 12:11 50,00
65 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 3 6 13:22 33,33
66 MALARCZYK Martyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 29 3 26 15:82 10,34
67 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice) 2 2 0 6:4 100,00
68 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 7:5 66,67
69 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków III) 3 2 1 6:6 66,67
70 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 6:7 66,67
71 GUZIK Aleksandra („Kruszbud-Gryf” Gdów) 5 2 3 10:9 40,00
72 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków II) 8 2 6 8:19 25,00
73 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 9 2 7 9:24 22,22
74 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 2 7 7:22 22,22
75 SZYMAŃSKI Radosław (PKS „Porta” Kraków II) 9 2 7 7:23 22,22
76 DUDA Patryk (LKS „Polonia” Wilczkowice) 12 2 10 7:31 16,67
77 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków III) 18 2 16 11:49 11,11
78 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 24 2 22 12:66 8,33
79 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 1 2 5:6 33,33
80 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 4:6 33,33
81 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 1 2 4:6 33,33
82 STROJEK Karol („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 3:6 33,33
83 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków V) 5 1 4 3:14 20,00
84 CHWOJKO Jagoda (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 7:16 16,67
85 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 1 5 4:16 16,67
86 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 10 1 9 5:27 10,00
87 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 13 1 12 6:37 7,69
88 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 1 14 10:43 6,67
89 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 32 1 31 11:95 3,13
90 KWIECIŃSKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 1 0 1 2:3 0,00
91 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 2:9 0,00
92 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 3 0 3 2:9 0,00
93 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki) 8 0 8 5:24 0,00
94 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 0 6 3:18 0,00
95 MAZUR Alfred („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 0 6 3:18 0,00
96 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 0 6 3:18 0,00
97 WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS „Rokicie” Szczytniki) 14 0 14 3:42 0,00
98 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 14 0 14 3:42 0,00
99 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 7 0 7 1:21 0,00
100 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 1 0 1 0:3 0,00
101 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 0:9 0,00
102 TURECKI Jarosław („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 0:9 0,00
103 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 0:6 0,00
104 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 0:3 0,00
105 TURECKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 0:6 0,00
106 BAŁUSZEK Marcin (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 34 34 0 102:3 100,00
2 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 36 36 0 108:10 100,00
3 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 31 2 93:22 93,94
4 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 39 36 3 113:20 92,31
5 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 33 29 4 91:26 87,88
6 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 23 20 3 62:25 86,96
7 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 33 28 5 89:35 84,85
8 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 36 30 6 98:34 83,33
9 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki) 15 12 3 41:19 80,00
10 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 12 3 39:22 80,00
11 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 38 29 9 97:45 76,32
12 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 36 27 9 90:39 75,00
13 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 36 27 9 89:49 75,00
14 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 36 26 10 88:42 72,22
15 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 26 10 86:48 72,22
16 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 23 16 7 53:35 69,57
17 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 39 27 12 93:52 69,23
18 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 36 24 12 79:52 66,67
19 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 14 7 49:33 66,67
20 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 32 21 11 75:46 65,63
21 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 39 24 15 84:63 61,54
22 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 37 22 15 78:58 59,46
23 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 39 23 16 82:58 58,97
24 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 33 19 14 68:59 57,58
25 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 35 20 15 71:54 57,14
26 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 37 21 16 78:71 56,76
27 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 39 22 17 82:61 56,41
28 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 36 20 16 73:59 55,56
29 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 26 14 12 45:45 53,85
30 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 21 11 10 42:35 52,38
31 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 21 11 10 39:37 52,38
32 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 36 18 18 68:68 50,00
33 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 24 12 12 47:49 50,00
34 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 39 19 20 77:72 48,72
35 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 39 19 20 71:78 48,72
36 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 33 16 17 61:59 48,48
37 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 27 13 14 50:50 48,15
38 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 23 11 12 48:46 47,83
39 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków II) 32 15 17 54:64 46,88
40 GALA Dawid („Siemacha” Kraków II) 37 17 20 63:69 45,95
41 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 13 17 53:60 43,33
42 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 26 11 15 40:50 42,31
43 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 33 12 21 62:68 36,36
44 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 28 10 18 44:65 35,71
45 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 10 20 48:70 33,33
46 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 24 8 16 36:60 33,33
47 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki) 36 11 25 52:82 30,56
48 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 33 10 23 37:75 30,30
49 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 30 9 21 45:68 30,00
50 BUCH Marcin (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 10 26 43:85 27,78
51 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 36 9 27 46:86 25,00
52 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 9 27 39:88 25,00
53 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 35 8 27 40:87 22,86
54 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 19 4 15 23:48 21,05
55 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 37 7 30 39:99 18,92
56 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 33 5 28 30:87 15,15
57 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków III) 18 2 16 11:49 11,11
58 MALARCZYK Martyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 29 3 26 15:82 10,34
59 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 24 2 22 12:66 8,33
60 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 1 14 10:43 6,67
61 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 32 1 31 11:95 3,13
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
7 7 0 21:2 100,00
2 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
10 10 0 30:4 100,00
3 MICHAŁOWSKI Włodzimierz / DZIURA Wojciech
(LKS „Wisła” Rząska)
8 7 1 21:13 87,50
4 STANISZEWSKI Krzysztof / BOCHENEK Dariusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
10 8 2 28:11 80,00
5 KOPACKI Paweł / GÓRECKA Dominika
(KS „Bronowianka” Kraków V)
5 4 1 12:6 80,00
6 MAŚLONG Mirosław / NOWICKI Marek
(PKS „Porta” Kraków I)
13 10 3 35:11 76,92
7 DROZD Paweł / JEDYNAK Damian
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
8 6 2 21:12 75,00
8 TALAGA Samuel / STALMACH Zbigniew
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
12 8 4 27:19 66,67
9 KALICIAK Dariusz / KMIEĆ Paweł
(PKS „Porta” Kraków II)
12 8 4 25:18 66,67
10 BUŁA Dominik / KORCZEK Łukasz
(LKS „Wisła” Rząska)
8 5 3 15:12 62,50
11 KUTYŁA Dawid / PARTYKA Ryszard
(PKS „Porta” Kraków I)
13 8 5 32:22 61,54
12 WALA Tomasz / WOJTOŃ Przemysław
(„Q Team” Kraków)
10 6 4 20:16 60,00
13 KLIMCZAK Marek / GARYCKI Adrian
(UKS „Rokicie” Szczytniki)
7 4 3 15:11 57,14
14 KUSIAK Franciszek / WOLAŃCZYK Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków V)
7 4 3 16:14 57,14
15 WOJAS Bartłomiej / GALA Bartłomiej
(„Siemacha” Kraków II)
7 4 3 16:14 57,14
16 BIESAGA Marek / STOLARCZYK Marcin
(„Q Team” Kraków)
7 4 3 14:13 57,14
17 ŚWIATŁOŃ Sebastian / ŚWIĘCH Jarosław
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
7 4 3 15:14 57,14
18 GĘDŁEK Władysław / PUCZEK Robert
(KS „Górnik” Wieliczka II)
6 3 3 13:11 50,00
19 WIELGOSZ Mirosław / ZAJĘCKI Paweł
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
8 4 4 15:15 50,00
20 KUĆ Grzegorz / GALA Dawid
(„Siemacha” Kraków II)
8 4 4 14:18 50,00
21 SITARZ Krzysztof / KURDZIEL Mikołaj
(TKS „Opoka” Trzebinia II)
7 3 4 12:17 42,86
22 GĘDŁEK Władysław / SZOTT Krzysztof
(KS „Górnik” Wieliczka II)
5 2 3 8:11 40,00
23 PUCZEK Robert / BUCH Marcin
(KS „Górnik” Wieliczka II)
5 2 3 6:10 40,00
24 KRAWCZYK Kacper / KOHUTEK Konrad
(PKS „Porta” Kraków II)
6 2 4 10:15 33,33
25 SZOTT Krzysztof / BUCH Marcin
(KS „Górnik” Wieliczka II)
7 2 5 11:15 28,57
26 ŚWIĘCH Jarosław / BEŁZA Janusz
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
5 1 4 4:13 20,00
27 MARCHEWKA Kamil / PIEPRZYK Szymon
(MKS KSOS Kraków III)
6 1 5 7:16 16,67
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 36 36 0 12 12 0 42,0
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 39 36 3 13 10 3 41,0
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 34 34 0 11 10 1 39,0
4 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 33 31 2 11 11 0 36,5
5 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 36 30 6 12 9 3 34,5
6 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 38 29 9 13 8 5 33,0
7 DROZD Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 33 29 4 12 7 5 32,5
8 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 36 27 9 12 10 2 32,0
9 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 39 27 12 13 10 3 32,0
10 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki) 33 28 5 11 7 4 31,5
11 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 36 27 9 11 6 5 30,0
12 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków II) 36 26 10 12 8 4 30,0
13 SZOTT Krzysztof (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 26 10 12 4 8 28,0
14 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 39 24 15 13 8 5 28,0
15 JEDYNAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 36 24 12 12 7 5 27,5
16 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 39 23 16 13 8 5 27,0
17 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (LKS „Wisła” Rząska) 39 22 17 13 10 3 27,0
18 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 37 22 15 12 8 4 26,0
19 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków V) 37 21 16 13 7 6 24,5
20 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice III) 36 20 16 12 8 4 24,0
21 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 23 20 3 8 7 1 23,5
22 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 39 19 20 13 9 4 23,5
23 WOJTOŃ Przemysław („Q Team” Kraków) 35 20 15 12 6 6 23,0
24 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków II) 39 19 20 13 8 5 23,0
25 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 32 21 11 9 1 8 21,5
26 WOJAS Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 33 19 14 11 5 6 21,5
27 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków V) 36 18 18 12 6 6 21,0
28 STANISZEWSKI Krzysztof („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 33 16 17 11 8 3 20,0
29 GALA Dawid („Siemacha” Kraków II) 37 17 20 13 6 7 20,0
30 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 23 16 7 8 5 3 18,5
31 KUĆ Grzegorz („Siemacha” Kraków II) 32 15 17 11 7 4 18,5
32 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 26 14 12 9 5 4 16,5
33 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 14 7 7 4 3 16,0
34 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 13 17 10 6 4 16,0
35 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 27 13 14 8 3 5 14,5
36 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki) 15 12 3 5 4 1 14,0
37 GALA Bartłomiej („Siemacha” Kraków II) 23 11 12 9 6 3 14,0
38 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 24 12 12 8 3 5 13,5
39 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 26 11 15 9 5 4 13,5
40 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 33 12 21 8 3 5 13,5
41 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki) 36 11 25 12 5 7 13,5
42 PIASKOWSKI Piotr (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 12 3 6 2 4 13,0
43 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków V) 21 11 10 7 4 3 13,0
44 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 28 10 18 12 6 6 13,0
45 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 21 11 10 7 3 4 12,5
46 PUCZEK Robert (KS „Górnik” Wieliczka II) 33 10 23 11 5 6 12,5
47 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 30 10 20 10 4 6 12,0
48 BUCH Marcin (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 10 26 12 4 8 12,0
49 GĘDŁEK Władysław (KS „Górnik” Wieliczka II) 36 9 27 12 5 7 11,5
50 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 36 9 27 12 5 7 11,5
51 ZAPALSKI Bartosz (PKS „Porta” Kraków II) 9 9 0 3 3 0 10,5
52 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków II) 30 9 21 10 3 7 10,5
53 GIBAŁA Marcin („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 9 3 4 1 3 9,5
54 KRAWCZYK Kacper (PKS „Porta” Kraków II) 24 8 16 8 3 5 9,5
55 BUJAK Piotr (MKS KSOS Kraków III) 35 8 27 11 1 10 8,5
56 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 33 5 28 13 6 7 8,0
57 PIEPRZYK Szymon (MKS KSOS Kraków III) 37 7 30 13 1 12 7,5
58 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 6 0 2 2 0 7,0
59 LUHA Peter (LKS „Polonia” Wilczkowice) 6 5 1 2 2 0 6,0
60 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 19 4 15 6 2 4 5,0
61 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 5 3 2 2 2 0 4,0
62 WCISŁO Konrad („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 3 0 1 1 0 3,5
63 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska) 3 3 0 1 1 0 3,5
64 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 3 3 2 1 1 3,5
65 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 3 6 3 1 2 3,5
66 MALARCZYK Martyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 29 3 26 9 0 9 3,0
67 GUZIK Aleksandra („Kruszbud-Gryf” Gdów) 5 2 3 2 1 1 2,5
68 CZERNUKHIN Jewhen („Siemacha” Kraków II) 8 2 6 2 1 1 2,5
69 PEREK Robert (PKS „Porta” Kraków II) 9 2 7 3 1 2 2,5
70 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków III) 18 2 16 6 1 5 2,5
71 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice) 2 2 0 0 0 0 2,0
72 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 0 0 0 2,0
73 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków III) 3 2 1 1 0 1 2,0
74 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 2 1 0 0 0 2,0
75 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 9 2 7 3 0 3 2,0
76 SZYMAŃSKI Radosław (PKS „Porta” Kraków II) 9 2 7 3 0 3 2,0
77 DUDA Patryk (LKS „Polonia” Wilczkowice) 12 2 10 3 0 3 2,0
78 WALCZAK Wojciech (MKS KSOS Kraków III) 24 2 22 5 0 5 2,0
79 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków V) 5 1 4 2 1 1 1,5
80 BAŁUSZEK Kamil (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 1 5 2 1 1 1,5
81 PIOTROWSKI Wiktor („Siemacha” Kraków II) 13 1 12 3 1 2 1,5
82 BEŁZA Janusz (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 1 14 5 1 4 1,5
83 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 1 2 1 0 1 1,0
84 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 0 1 1,0
85 STROJEK Karol („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 1 2 1 0 1 1,0
86 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki) 3 1 2 1 0 1 1,0
87 CHWOJKO Jagoda (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 2 0 2 1,0
88 CNOTA Jakub („Siemacha” Kraków II) 10 1 9 3 0 3 1,0
89 CHOLEWA Wacław (MKS KSOS Kraków III) 32 1 31 8 0 8 1,0
90 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 1 0 1 1 1 0 0,5
91 TURECKI Jarosław („Kruszbud-Gryf” Gdów) 3 0 3 1 1 0 0,5
92 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 1 1 0 0,5
93 KUSZYŃSKI Marek (MKS KSOS Kraków III) 7 0 7 6 1 5 0,5
94 GARYCKI Andrzej (KS „Górnik” Wieliczka II) 3 0 3 1 0 1 0,0
95 BAŁUSZEK Marcin (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 0 3 1 0 1 0,0
96 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 0 6 2 0 2 0,0
97 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki) 2 0 2 1 0 1 0,0
98 TURECKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 2 0 2 0 0 0 0,0
99 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 0 3 1 0 1 0,0
100 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki) 8 0 8 1 0 1 0,0
101 WAŚNIOWSKI Oliwier (UKS „Rokicie” Szczytniki) 14 0 14 6 0 6 0,0
102 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 14 0 14 5 0 5 0,0
103 MAZUR Alfred („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 6 0 6 2 0 2 0,0
104 KWIECIŃSKI Jakub („Kruszbud-Gryf” Gdów) 1 0 1 1 0 1 0,0
105 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki) 6 0 6 2 0 2 0,0
106 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki) 1 0 1 1 0 1 0,0
107 BUJAK Michał (MKS KSOS Kraków III) 0 0 0 2 0 2 0,0
Drużyna KS „Cracovia 1906” Kraków przekazała miejsce w rozgrywkach LKS „Polonia” Wilczkowice.
Drużyna YMCA Kraków nie przystąpiła do rozgrywek.
W związku z dużą ilością zgłoszeń do VI ligi rejon Kraków w rozgrywkach V ligi będzie uczestniczyć 14 drużyn.
Drużyny PKS „Porta” Kraków II, MKS KSOS Kraków III przystąpiły do rozgrywek na zasadzie uzupełnienia. Zarząd KOZTS na prośbę klubu przyznał miejsce „Kruszbud-Gryf” Gdów.