V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-01-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-05 11:00 49 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 7:7 tak
1   A WOŹNY Dariusz W KMIEĆ Paweł 0:3 (10:12, 3:11, 9:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X PEREK Robert 3:2 (11:13, 8:11, 11:9, 14:12, 11:7) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (2:11, 8:11, 3:11) 1:2
4   D DULIAN Dariusz Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:9) 2:2
5   A BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
W KMIEĆ Paweł
PORĘBSKI Marcin
3:2 (6:11, 11:9, 5:11, 11:4, 11:7) 3:2
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X PEREK Robert
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 4:2
7   A WOŹNY Dariusz X PEREK Robert 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 11:7, 15:13) 5:2
8   B WALA Tomasz W KMIEĆ Paweł 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 11:13) 5:3
9   D DULIAN Dariusz Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) 5:4
10   C BIESAGA Marek Z BOLISĘGA Sebastian 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:9, 9:11) 5:5
11   A WOŹNY Dariusz Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (8:11, 5:11, 1:11) 5:6
12   C BIESAGA Marek W KMIEĆ Paweł 1:3 (11:6, 5:11, 4:11, 7:11) 5:7
13   B WALA Tomasz Z BOLISĘGA Sebastian 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 6:7
14   D DULIAN Dariusz X PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 7:7
2020-01-05 14:00 50 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 10:4 tak
1   A GUMULA Marcin W PILCH Aleksander 0:3 (0:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B ZĘBALA Mateusz X PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 1:1
3   C ZĘBALA Paweł Y MIERNIK Jan 3:0 (15:13, 11:7, 11:6) 2:1
4   D TOKARZ Paweł Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 3:1
5   A ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
W MARCHEWKA Rafał
PILCH Aleksander
3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 4:1
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 5:1
7   A PIESZCZEK Włodzimierz X PAJORSKI Mateusz 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 11:9, 8:11) 5:2
8   B ZĘBALA Mateusz W PILCH Aleksander 3:0 (11:3, 11:4, 15:13) 6:2
9   D TOKARZ Paweł Y MIERNIK Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 7:2
10   C ZĘBALA Paweł Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 8:2
11   A PIESZCZEK Włodzimierz Y MIERNIK Jan 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 9:2
12   C ZĘBALA Paweł W PILCH Aleksander 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 2:11) 9:3
13   B ZĘBALA Mateusz Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 10:3
14   D TOKARZ Paweł X PAJORSKI Mateusz 2:3 (13:11, 14:12, 10:12, 11:13, 9:11) 10:4
2020-01-10 18:30 51 MKS Centrum Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6 tak
1   A KROKOS Bartłomiej W WIROŃSKI Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B DIETRICH Aleksander X APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 4:11, 11:5, 11:7, 9:11) 0:2
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y URBAN Piotr 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 10:12) 0:3
4   D SZEWCZYK Hubert Z BOROŃ Sławomir 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:6) 1:3
5   A PIESZCZEK Mikołaj
KROKOS Bartłomiej
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 11:13, 11:7) 2:3
6   B SZEWCZYK Hubert
DIETRICH Aleksander
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:1 (11:2, 11:5, 9:11, 11:2) 3:3
7   A KROKOS Bartłomiej X APOSTOŁ Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 3:4
8   B DIETRICH Aleksander W WIROŃSKI Piotr 3:2 (16:14, 11:4, 8:11, 13:15, 11:3) 4:4
9   D SZEWCZYK Hubert Y URBAN Piotr 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 14:12) 5:4
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z LODOWSKI Janusz 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:5) 6:4
11   A KROKOS Bartłomiej Y URBAN Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 6:5
12   C PIESZCZEK Mikołaj W WIROŃSKI Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 6:6
13   B DIETRICH Aleksander Z LODOWSKI Janusz 3:1 (13:11, 13:11, 9:11, 11:8) 7:6
14   D SZEWCZYK Hubert X APOSTOŁ Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9) 8:6
2020-01-03 18:00 52 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 tak
1   A ZAJĘCKI Rafał W ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:7) 1:0
2   B KURDZIEL Mikołaj X CIEŚLIK Faustyna 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 1:1
3   C WIELGOSZ Mirosław Y KUĆ Grzegorz 0:3 (18:20, 8:11, 9:11) 1:2
4   D BAŁUSZEK Kamil Z KILISZEK Kamila 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:7) 2:2
5   A ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
2:3 (10:12, 11:13, 11:8, 11:7, 9:11) 2:3
6   B BAŁUSZEK Kamil
WIELGOSZ Mirosław
X KILISZEK Kamila
CIEŚLIK Faustyna
3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 8:11, 11:7) 3:3
7   A ZAJĘCKI Rafał X CIEŚLIK Faustyna 2:3 (11:5, 5:11, 12:10, 8:11, 8:11) 3:4
8   B KURDZIEL Mikołaj W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 3:5
9   D BAŁUSZEK Kamil Y KUĆ Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 4:5
10   C WIELGOSZ Mirosław Z KILISZEK Kamila 2:3 (11:9, 14:12, 2:11, 6:11, 7:11) 4:6
11   A ZAJĘCKI Rafał Y KUĆ Grzegorz 3:1 (11:7, 11:9, 12:14, 11:4) 5:6
12   C WIELGOSZ Mirosław W ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:3, 11:6, 2:11, 9:11, 11:13) 5:7
13   B WÓJCIK Jan Z KILISZEK Kamila 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 5:8
14   D BAŁUSZEK Kamil X CIEŚLIK Faustyna 3:1 (11:4, 5:11, 11:5, 11:7) 6:8
2020-01-04 11:00 53 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 tak
1   A KOWAL Łukasz W POROSZEWSKI Jacek 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:4) 1:0
2   B NATKANIEC Michał X KORDAS Konrad 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 2:0
3   C TRZECIAK Jacek Y KUREK Kinga 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 3:0
4   D POGAN Przemysław Z PIETROW Aleksander 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9) 4:0
5   A BRZEZIŃSKI Piotr
KOWAL Łukasz
W POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
3:1 (7:11, 11:4, 11:4, 11:7) 5:0
6   B TRZECIAK Jacek
NATKANIEC Michał
X KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
3:0 (11:2, 11:6, 11:5) 6:0
7   A KOWAL Łukasz X KORDAS Konrad 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 7:0
8   B NATKANIEC Michał W POROSZEWSKI Jacek 3:1 (13:11, 11:6, 9:11, 11:5) 8:0
9   D POGAN Przemysław Y KUREK Kinga 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:8) 9:0
10   C TRZECIAK Jacek Z PIETROW Aleksander 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 10:0
11   A KOWAL Łukasz Y KUREK Kinga 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 11:0
12   C TRZECIAK Jacek W POROSZEWSKI Jacek 3:2 (8:11, 11:6, 11:5, 6:11, 11:8) 12:0
13   B NATKANIEC Michał Z PIETROW Aleksander 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) 13:0
14   D BRZEZIŃSKI Piotr X KORDAS Konrad 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 14:0
2020-01-10 19:00 54 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 tak
1   A KOZIOŁEK Fabian W NIEDBAŁA Tomasz 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:3) 1:0
2   B SOKAL Piotr X BUŁA Dominik 3:2 (3:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:4) 2:0
3   C LUHA Peter Y ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 3:0
4   D NOSEK Robert Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 4:0
5   A KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
W BUŁA Dominik
NIEDBAŁA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:3, 12:10) 5:0
6   B NOSEK Robert
SOKAL Piotr
X ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 6:0
7   A KOZIOŁEK Fabian X BUŁA Dominik 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 6:1
8   B SOKAL Piotr W NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 7:1
9   D NOSEK Robert Y ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) 8:1
10   C LUHA Peter Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 9:1
11   A WIDEŁKA Mirosław Y ŁABĘDŹ Janusz 3:1 (11:5, 7:11, 11:6, 11:7) 10:1
12   C KAUFMANN Damian W NIEDBAŁA Tomasz 1:3 (10:12, 6:11, 11:6, 9:11) 10:2
13   B SOKAL Piotr Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 11:2
14   D KAMIŃSKI Bartosz X BUŁA Dominik 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 6:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11