IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-01-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-03 18:00 49 LKS „Dobrzanka” Dobra - „Mikulec” Grybów 9:5 tak
1   A BOBER Damian W SZAREK Marcin 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 1:0
2   B PIETRZAK Krzysztof X URBAN Mariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 2:0
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:7, 11:2, 13:11) 3:0
4   D PIĘTOŃ Robert Z TOKARZ Adam 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 3:1
5   A BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
W GŁÓWCZYK Jan
SZAREK Marcin
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 4:1
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 5:1
7   A BOBER Damian X URBAN Mariusz 2:3 (11:1, 7:11, 8:11, 14:12, 10:12) 5:2
8   B PIETRZAK Krzysztof W SZAREK Marcin 3:2 (11:7, 8:11, 11:1, 9:11, 11:8) 6:2
9   D PIĘTOŃ Robert Y GŁÓWCZYK Jan 3:1 (12:14, 11:9, 11:4, 11:6) 7:2
10   C MIŚKOWIEC Jerzy Z TOKARZ Adam 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) 7:3
11   A BOBER Damian Y GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 8:3
12   C MIŚKOWIEC Jerzy W SZAREK Marcin 2:3 (7:11, 11:13, 11:1, 12:10, 11:13) 8:4
13   B PIETRZAK Krzysztof Z TOKARZ Adam 3:2 (11:4, 11:3, 4:11, 8:11, 11:8) 9:4
14   D PIĘTOŃ Robert X URBAN Mariusz 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 7:11) 9:5
2020-01-04 11:00 50 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 tak
1   A BORKOWSKI Marek W ROZUM Dawid 1:3 (4:11, 11:7, 10:12, 11:13) 0:1
2   B TROJANOWSKI Kamil X TWARÓG Mariusz 3:2 (10:12, 11:4, 11:6, 6:11, 11:8) 1:1
3   C MACIUSZEK Wiesław Y GOLONKA Filip 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:3) 2:1
4   D TROJANOWSKI Dawid Z SUŁKOWSKI Karol 2:3 (9:11, 18:20, 11:9, 11:9, 5:11) 2:2
5   A BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
3:2 (11:5, 6:11, 5:11, 11:7, 11:9) 3:2
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Adrian
X TWARÓG Mariusz
GOLONKA Filip
3:2 (8:11, 13:11, 4:11, 12:10, 11:7) 4:2
7   A BORKOWSKI Marek X TWARÓG Mariusz 3:0 (11:2, 14:12, 12:10) 5:2
8   B TROJANOWSKI Kamil W ROZUM Dawid 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 5:3
9   D TROJANOWSKI Dawid Y GOLONKA Filip 3:0 (12:10, 13:11, 11:6) 6:3
10   C MACIUSZEK Wiesław Z SUŁKOWSKI Karol 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 6:11) 6:4
11   A BORKOWSKI Marek Y GOLONKA Filip 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 9:11, 11:13) 6:5
12   C MACIUSZEK Wiesław W ROZUM Dawid 3:1 (9:11, 11:5, 14:12, 11:4) 7:5
13   B TROJANOWSKI Kamil Z SUŁKOWSKI Karol 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 9:11) 7:6
14   D TROJANOWSKI Dawid X MENSFELD Natalia 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 8:6
2020-01-10 18:00 51 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W GAJEWSKI Dominik 3:1 (8:11, 15:13, 11:9, 11:8) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X OSTROWSKI Dawid 1:3 (8:11, 8:11, 11:2, 10:12) 1:1
3   C KORNAŚ Bartłomiej Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 1:2
4   D GAJDA Rafał Z JASTRZĘBSKI Dawid 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) 1:3
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 8:11) 1:4
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:2 (11:5, 10:12, 11:7, 6:11, 11:6) 2:4
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X OSTROWSKI Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:5
8   B HEŁMECKI Szymon W GAJEWSKI Dominik 2:3 (11:13, 11:7, 7:11, 12:10, 8:11) 2:6
9   D GAJDA Rafał Y WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:2) 3:6
10   C KORNAŚ Bartłomiej Z JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (12:10, 11:8, 9:11, 11:13, 7:11) 3:7
11   A SZCZEPAŃSKI Dominik Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 4:7
12   C KORNAŚ Bartłomiej W GAJEWSKI Dominik 3:1 (13:11, 11:7, 6:11, 11:7) 5:7
13   B HEŁMECKI Szymon Z JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:9) 6:7
14   D GAJDA Rafał X OSTROWSKI Dawid 0:3 (5:11, 2:11, 16:18) 6:8
2020-01-23 18:00 52 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Radość” Gorlice 6:8 tak
1   A CHMIELEWSKI Tomasz W ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 1:0
2   B KUDŁA Paweł X GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 12:10) 2:0
3   C JANISZEWSKI Tomasz Y MÓL Marcin 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:13) 2:1
4   D PROCHAZKA Tomasz Z PIECHOWICZ Marek 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 2:2
5   A CHMIELEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
W ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:7) 3:2
6   B JANISZEWSKI Tomasz
KUDŁA Paweł
X MÓL Marcin
GAŁUSZKA Mateusz
1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 10:12) 3:3
7   A CHMIELEWSKI Tomasz X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 4:3
8   B KUDŁA Paweł W ŁABOWSKI Józef 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 4:4
9   D PROCHAZKA Tomasz Y MÓL Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C JANISZEWSKI Tomasz Z PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) 5:5
11   A CHMIELEWSKI Tomasz Y MÓL Marcin 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 5:6
12   C JANISZEWSKI Tomasz W ŁABOWSKI Józef 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 8:11) 5:7
13   B KUDŁA Paweł Z PIECHOWICZ Marek 1:3 (10:12, 9:11, 11:8, 9:11) 5:8
14   D PROCHAZKA Tomasz X GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 6:8
2020-01-05 11:00 53 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5 tak
1   A FLĄDRO Piotr W ROBAK Mateusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 1:0
2   B JAWIEŃ Marcin X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:8, 11:1, 11:9) 2:0
3   C RĘBACZ Wojciech Y MROCZEK Adrian 2:3 (3:11, 11:6, 11:9, 9:11, 4:11) 2:1
4   D GAWLIK Adam Z JEWUŁA Mateusz 2:3 (11:7, 11:8, 3:11, 9:11, 7:11) 2:2
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:6) 3:2
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 8:11) 3:3
7   A FLĄDRO Piotr X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 4:3
8   B JAWIEŃ Marcin W ROBAK Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 5:3
9   D GAWLIK Adam Y MROCZEK Adrian 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 4:11) 5:4
10   C RĘBACZ Wojciech Z JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 6:4
11   A FLĄDRO Piotr Y MROCZEK Adrian 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) 6:5
12   C RĘBACZ Wojciech W ROBAK Mateusz 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 7:5
13   B JAWIEŃ Marcin Z JEWUŁA Mateusz 3:2 (10:12, 11:8, 11:7, 1:11, 19:17) 8:5
14   D SKRZYŃSKI Janusz X OSTROWSKI Artur 3:1 (8:11, 11:3, 12:10, 11:7) 9:5
2020-01-04 15:30 54 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 tak
1   A TABOR Krzysztof W ŻUROWSKI Dariusz 3:2 (11:7, 6:11, 11:8, 5:11, 11:7) 1:0
2   B OBROCHTA Piotr X BAŃBOR Andrzej 3:2 (11:4, 9:11, 11:6, 9:11, 11:7) 2:0
3   C PALACZ Grzegorz Y DAMIAN Tomasz 3:0 (17:15, 11:7, 11:7) 3:0
4   D SOBCZAK Krzysztof Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (12:14, 13:11, 11:6, 11:8) 4:0
5   A PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
W ŻUROWSKI Dariusz
DAMIAN Tomasz
0:3 (12:14, 9:11, 12:14) 4:1
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:2 (11:4, 11:13, 11:8, 8:11, 11:8) 5:1
7   A TABOR Krzysztof X BAŃBOR Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 6:1
8   B OBROCHTA Piotr W ŻUROWSKI Dariusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) 6:2
9   D SOBCZAK Krzysztof Y DAMIAN Tomasz 3:1 (10:12, 11:3, 11:9, 11:9) 7:2
10   C PALACZ Grzegorz Z KOZIOŁ Jarosław 3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:2) 8:2
11   A TABOR Krzysztof Y DAMIAN Tomasz 2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 8:11, 10:12) 8:3
12   C PALACZ Grzegorz W ŻUROWSKI Dariusz 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7) 9:3
13   B OBROCHTA Piotr Z JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:7) 10:3
14   D SOBCZAK Krzysztof X JASIELSKI Marek 3:0 (12:10, 11:6, 11:3) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.