V liga gr. B rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 50 49 1 147:19 98,00
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 50 42 8 139:39 84,00
3 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 54 38 16 132:69 70,37
4 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 40 35 5 111:35 87,50
5 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 39 34 5 106:31 87,18
6 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 50 34 16 117:68 68,00
7 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków I) 49 33 16 116:74 67,35
8 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 32 30 2 93:16 93,75
9 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 46 30 16 99:66 65,22
10 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 47 29 18 98:69 61,70
11 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 53 29 24 102:90 54,72
12 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 32 28 4 90:27 87,50
13 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 33 28 5 89:28 84,85
14 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 36 28 8 92:38 77,78
15 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 39 28 11 93:49 71,79
16 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 40 27 13 95:58 67,50
17 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 39 26 13 85:56 66,67
18 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów II) 39 26 13 89:61 66,67
19 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 26 21 94:82 55,32
20 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 37 25 12 82:53 67,57
21 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 35 24 11 80:50 68,57
22 DROZD Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 28 22 6 73:32 78,57
23 NOWAK Kamil (LKS „Kłos” Olkusz) 25 21 4 69:19 84,00
24 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 30 21 9 69:42 70,00
25 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 40 21 19 74:68 52,50
26 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 26 20 6 68:30 76,92
27 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 37 20 17 73:62 54,05
28 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 43 20 23 81:77 46,51
29 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 47 20 27 83:93 42,55
30 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 29 19 10 63:36 65,52
31 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 35 19 16 69:61 54,29
32 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 39 19 20 76:75 48,72
33 LUHA Peter (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 22 18 4 54:16 81,82
34 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 27 18 9 59:36 66,67
35 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 37 18 19 67:66 48,65
36 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 49 18 31 66:114 36,73
37 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 27 17 10 54:39 62,96
38 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 24 16 8 51:30 66,67
39 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 31 16 15 58:53 51,61
40 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 24 15 9 48:36 62,50
41 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 21 14 7 46:26 66,67
42 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 24 14 10 48:36 58,33
43 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 35 13 22 56:74 37,14
44 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 39 13 26 56:87 33,33
45 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 39 13 26 47:91 33,33
46 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz) 21 12 9 43:33 57,14
47 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 29 12 17 48:58 41,38
48 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 43 12 31 60:101 27,91
49 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 22 11 11 43:42 50,00
50 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 25 11 14 42:52 44,00
51 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 31 11 20 47:70 35,48
52 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 23 10 13 37:46 43,48
53 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 10 15 39:53 40,00
54 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 33 10 23 47:77 30,30
55 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 35 10 25 41:80 28,57
56 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 27 9 18 39:62 33,33
57 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów II) 15 8 7 29:28 53,33
58 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 19 8 11 28:38 42,11
59 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 27 8 19 33:61 29,63
60 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz) 11 7 4 25:14 63,64
61 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 6 0 18:3 100,00
62 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 6 6 24:22 50,00
63 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 13 6 7 24:21 46,15
64 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 23 6 17 26:55 26,09
65 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 38 6 32 31:100 15,79
66 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 49 6 43 45:136 12,24
67 GAJEWSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz) 6 5 1 15:4 83,33
68 PUT Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 11 5 6 15:21 45,45
69 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 5 7 20:24 41,67
70 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 20:27 33,33
71 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków IV) 12 4 8 18:29 33,33
72 JANIK Grzegorz („Q Team” Kraków) 12 4 8 16:27 33,33
73 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 32 4 28 22:86 12,50
74 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 9:0 100,00
75 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz) 3 3 0 9:1 100,00
76 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 3 8 15:28 27,27
77 KOŁODZIEJ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 3 10 11:36 23,08
78 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 14 3 11 11:37 21,43
79 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 20 3 17 14:54 15,00
80 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 21 3 18 21:54 14,29
81 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 27 3 24 17:72 11,11
82 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 35 3 32 16:99 8,57
83 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 36 3 33 22:100 8,33
84 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków IV) 3 2 1 6:5 66,67
85 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 2 2 7:9 50,00
86 NIEWIARA Adrian (LKS „Kłos” Olkusz) 4 2 2 6:9 50,00
87 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz) 5 2 3 9:10 40,00
88 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 15 2 13 16:42 13,33
89 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 20 2 18 12:58 10,00
90 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz) 2 1 1 5:5 50,00
91 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 6:6 33,33
92 TURECKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 4:8 33,33
93 MIERNIK Andrzej (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 3:8 33,33
94 POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków IV) 5 1 4 3:12 20,00
95 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 5:15 16,67
96 MAJKOWSKI Andrzej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 6 1 5 5:15 16,67
97 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 9 1 8 6:25 11,11
98 CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków IV) 10 1 9 5:27 10,00
99 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 11 1 10 8:32 9,09
100 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 19 1 18 10:54 5,26
101 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 20 1 19 6:57 5,00
102 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 1:3 0,00
103 SOLIŃSKI Mariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 2:9 0,00
104 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 15 0 15 5:45 0,00
105 KUJAWSKA Natalia (LKS „Wisła” Rząska II) 4 0 4 1:12 0,00
106 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 0 12 1:36 0,00
107 SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
108 KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
109 SLIEPUSHENKO Andrii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 4 0 4 0:12 0,00
110 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 0:9 0,00
111 OCZKOŚ Agata (KS „Podwawelski” Kraków VI) 2 0 2 0:6 0,00
112 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 0:45 0,00
113 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 6 0 6 0:18 0,00
114 UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 50 49 1 147:19 98,00
2 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 32 30 2 93:16 93,75
3 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 32 28 4 90:27 87,50
4 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 40 35 5 111:35 87,50
5 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 39 34 5 106:31 87,18
6 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 33 28 5 89:28 84,85
7 NOWAK Kamil (LKS „Kłos” Olkusz) 25 21 4 69:19 84,00
8 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 50 42 8 139:39 84,00
9 LUHA Peter (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 22 18 4 54:16 81,82
10 DROZD Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 28 22 6 73:32 78,57
11 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 36 28 8 92:38 77,78
12 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 26 20 6 68:30 76,92
13 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 39 28 11 93:49 71,79
14 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 54 38 16 132:69 70,37
15 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 30 21 9 69:42 70,00
16 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 35 24 11 80:50 68,57
17 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 50 34 16 117:68 68,00
18 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 37 25 12 82:53 67,57
19 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 40 27 13 95:58 67,50
20 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków I) 49 33 16 116:74 67,35
21 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 21 14 7 46:26 66,67
22 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 24 16 8 51:30 66,67
23 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 27 18 9 59:36 66,67
24 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 39 26 13 85:56 66,67
25 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów II) 39 26 13 89:61 66,67
26 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 29 19 10 63:36 65,52
27 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 46 30 16 99:66 65,22
28 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 27 17 10 54:39 62,96
29 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 24 15 9 48:36 62,50
30 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 47 29 18 98:69 61,70
31 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 24 14 10 48:36 58,33
32 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz) 21 12 9 43:33 57,14
33 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 26 21 94:82 55,32
34 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 53 29 24 102:90 54,72
35 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 35 19 16 69:61 54,29
36 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 37 20 17 73:62 54,05
37 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 40 21 19 74:68 52,50
38 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 31 16 15 58:53 51,61
39 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 22 11 11 43:42 50,00
40 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 39 19 20 76:75 48,72
41 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 37 18 19 67:66 48,65
42 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 43 20 23 81:77 46,51
43 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 25 11 14 42:52 44,00
44 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 23 10 13 37:46 43,48
45 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 47 20 27 83:93 42,55
46 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 29 12 17 48:58 41,38
47 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 10 15 39:53 40,00
48 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 35 13 22 56:74 37,14
49 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 49 18 31 66:114 36,73
50 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 31 11 20 47:70 35,48
51 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 39 13 26 56:87 33,33
52 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 27 9 18 39:62 33,33
53 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 39 13 26 47:91 33,33
54 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 33 10 23 47:77 30,30
55 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 27 8 19 33:61 29,63
56 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 35 10 25 41:80 28,57
57 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 43 12 31 60:101 27,91
58 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 23 6 17 26:55 26,09
59 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 38 6 32 31:100 15,79
60 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 21 3 18 21:54 14,29
61 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 32 4 28 22:86 12,50
62 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 49 6 43 45:136 12,24
63 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 27 3 24 17:72 11,11
64 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 35 3 32 16:99 8,57
65 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 36 3 33 22:100 8,33
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KUCHARSKI Mateusz / WCISŁO Konrad
(UKS „Gryf” Gdów II)
9 9 0 27:7 100,00
2 SKOTNICZNY Rafał / PACIA Bartłomiej
(LKS „Kłos” Olkusz)
7 6 1 19:13 85,71
3 KLIMCZAK Marek / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
11 9 2 28:9 81,82
4 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
11 9 2 28:10 81,82
5 LENART Marek / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I)
11 9 2 30:11 81,82
6 ZĘBALA Mateusz / ZĘBALA Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
11 9 2 28:15 81,82
7 PARTYKA Ryszard / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków I)
10 8 2 27:10 80,00
8 MAŚLONG Mirosław / NOWICKI Marek
(PKS „Porta” Kraków I)
17 12 5 44:23 70,59
9 MARCHEWKA Artur / KOWALSKI Mateusz
(UKS „Gryf” Gdów II)
6 4 2 16:6 66,67
10 KUTYŁA Dawid / KALICIAK Dariusz
(PKS „Porta” Kraków I)
6 4 2 15:9 66,67
11 TOMSIA Sławomir / NOWAK Kamil
(LKS „Kłos” Olkusz)
6 3 3 10:10 50,00
12 PIESZCZEK Włodzimierz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
8 4 4 17:18 50,00
13 PALCZYŃSKI Bogdan / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
11 5 6 17:18 45,45
14 POROSZEWSKI Jacek / KUREK Kinga
(KS „Podwawelski” Kraków VI)
9 4 5 17:19 44,44
15 BIESAGA Marek / STOLARCZYK Marcin
(„Q Team” Kraków)
9 3 6 15:23 33,33
16 WIROŃSKI Piotr / BOROŃ Sławomir
(KS „Jordan” Kraków)
8 2 6 8:20 25,00
17 MRYC Henryk / OSTROMĘCKI Rafał
(LKS „Wisła” Rząska II)
9 2 7 11:21 22,22
18 NOWAK Artur / NIEDBAŁA Tomasz
(LKS „Wisła” Rząska II)
6 0 6 8:18 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 50 49 1 16 13 3 55,5
2 NOWICKI Marek (PKS „Porta” Kraków I) 50 42 8 17 12 5 48,0
3 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 54 38 16 18 10 8 43,0
4 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 40 35 5 13 11 2 40,5
5 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 39 34 5 13 12 1 40,0
6 KALICIAK Dariusz (PKS „Porta” Kraków I) 49 33 16 16 12 4 39,0
7 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 50 34 16 17 6 11 37,0
8 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 46 30 16 16 12 4 36,0
9 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 53 29 24 18 13 5 35,5
10 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 32 30 2 13 10 3 35,0
11 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków I) 47 29 18 17 12 5 35,0
12 LENART Marek (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 33 28 5 13 11 2 33,5
13 WCISŁO Konrad (UKS „Gryf” Gdów II) 40 27 13 14 13 1 33,5
14 URBAN Witold (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 32 28 4 11 8 3 32,0
15 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 36 28 8 9 7 2 31,5
16 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków V) 39 28 11 13 7 6 31,5
17 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 39 26 13 13 10 3 31,0
18 MARCHEWKA Artur (UKS „Gryf” Gdów II) 39 26 13 12 8 4 30,0
19 PARTYKA Ryszard (PKS „Porta” Kraków I) 37 25 12 11 9 2 29,5
20 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 47 26 21 16 7 9 29,5
21 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 35 24 11 11 10 1 29,0
22 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 40 21 19 14 9 5 25,5
23 NOWAK Kamil (LKS „Kłos” Olkusz) 25 21 4 10 7 3 24,5
24 DROZD Paweł (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 28 22 6 8 4 4 24,0
25 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 26 20 6 8 7 1 23,5
26 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska II) 30 21 9 10 3 7 22,5
27 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 35 19 16 15 7 8 22,5
28 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków V) 27 18 9 9 8 1 22,0
29 GUZIK Aleksandra (UKS „Gryf” Gdów II) 29 19 10 11 6 5 22,0
30 POROSZEWSKI Jacek (KS „Podwawelski” Kraków VI) 37 20 17 12 4 8 22,0
31 KRAWCZYK Kacper (KS „Podwawelski” Kraków VI) 47 20 27 15 4 11 22,0
32 LUHA Peter (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 22 18 4 10 7 3 21,5
33 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 39 19 20 12 5 7 21,5
34 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 37 18 19 12 7 5 21,5
35 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 43 20 23 14 3 11 21,5
36 PRZEPOLSKI Dominik (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 49 18 31 16 6 10 21,0
37 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 27 17 10 9 5 4 19,5
38 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 31 16 15 12 6 6 19,0
39 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków V) 24 16 8 8 4 4 18,0
40 KUTYŁA Dawid (PKS „Porta” Kraków I) 21 14 7 7 5 2 16,5
41 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 24 15 9 6 3 3 16,5
42 KOWALSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów II) 24 14 10 8 5 3 16,5
43 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków V) 39 13 26 13 6 7 16,0
44 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 43 12 31 15 7 8 15,5
45 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 22 11 11 10 8 2 15,0
46 MRYC Henryk (LKS „Wisła” Rząska II) 39 13 26 13 4 9 15,0
47 PAŁKA Patryk (LKS „Kłos” Olkusz) 21 12 9 4 4 0 14,0
48 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 29 12 17 11 4 7 14,0
49 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 35 13 22 12 2 10 14,0
50 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 25 11 14 8 4 4 13,0
51 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 31 11 20 10 4 6 13,0
52 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 25 10 15 6 4 2 12,0
53 STOLARCZYK Marcin („Q Team” Kraków) 33 10 23 11 4 7 12,0
54 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 23 10 13 6 2 4 11,0
55 LODOWSKI Janusz (KS „Jordan” Kraków) 35 10 25 12 2 10 11,0
56 PIESZCZEK Mikołaj (MKS KSOS Kraków IV) 27 9 18 7 3 4 10,5
57 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków V) 27 8 19 9 4 5 10,0
58 ZAWADZKA Emilia (UKS „Gryf” Gdów II) 15 8 7 4 2 2 9,0
59 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 19 8 11 5 2 3 9,0
60 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 13 6 7 7 5 2 8,5
61 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz) 11 7 4 4 2 2 8,0
62 KUREK Kinga (KS „Podwawelski” Kraków VI) 49 6 43 13 4 9 8,0
63 OSTROMĘCKI Rafał (LKS „Wisła” Rząska II) 38 6 32 13 3 10 7,5
64 SŁOCIŃSKI Damian (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 6 0 2 2 0 7,0
65 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 6 6 4 2 2 7,0
66 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 23 6 17 7 1 6 6,5
67 PUT Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 11 5 6 4 1 3 5,5
68 KURCAB Szymon (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 5 7 4 1 3 5,5
69 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków V) 12 4 8 4 3 1 5,5
70 GAJEWSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz) 6 5 1 0 0 0 5,0
71 KOŁODZIEJ Justyna (TKS „Opoka” Trzebinia II) 35 3 32 11 4 7 5,0
72 JANIK Grzegorz („Q Team” Kraków) 12 4 8 4 1 3 4,5
73 ŁAKOMY Mariusz (MKS KSOS Kraków IV) 12 4 8 0 0 0 4,0
74 SIEDLECKI Antoni (KS „Podwawelski” Kraków VI) 32 4 28 5 0 5 4,0
75 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska II) 27 3 24 9 2 7 4,0
76 NIEDBAŁA Tomasz (LKS „Wisła” Rząska II) 36 3 33 12 2 10 4,0
77 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz) 3 3 0 1 1 0 3,5
78 WĄTOR Oliwia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 3 0 1 1 0 3,5
79 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 3 8 3 1 2 3,5
80 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 20 3 17 8 1 7 3,5
81 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I) 21 3 18 4 1 3 3,5
82 GARDOŃ Jakub (MKS KSOS Kraków IV) 15 2 13 7 3 4 3,5
83 KOŁODZIEJ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 13 3 10 4 0 4 3,0
84 PASZEK Hubert (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 14 3 11 3 0 3 3,0
85 SITARZ Krzysztof (TKS „Opoka” Trzebinia II) 4 2 2 2 1 1 2,5
86 DIETRICH Aleksander (MKS KSOS Kraków IV) 20 2 18 8 1 7 2,5
87 PĘCZEK Mateusz (MKS KSOS Kraków IV) 3 2 1 0 0 0 2,0
88 NIEWIARA Adrian (LKS „Kłos” Olkusz) 4 2 2 1 0 1 2,0
89 MUDYNA Tomasz (LKS „Kłos” Olkusz) 5 2 3 0 0 0 2,0
90 PIETROW Aleksander (KS „Podwawelski” Kraków VI) 19 1 18 9 2 7 2,0
91 KORDAS Konrad (KS „Podwawelski” Kraków VI) 20 1 19 13 2 11 2,0
92 POJASEK Wojciech (MKS KSOS Kraków IV) 5 1 4 3 1 2 1,5
93 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 9 1 8 3 1 2 1,5
94 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 6 0 6 3 3 0 1,5
95 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz) 2 1 1 0 0 0 1,0
96 TURECKI Kacper (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 1 0 1 1,0
97 GĄSIOR Natalia (KS „Bronowianka” Kraków V) 3 1 2 1 0 1 1,0
98 MIERNIK Andrzej (UKS „Gryf” Gdów II) 3 1 2 1 0 1 1,0
99 MAJKOWSKI Andrzej (KS „Podwawelski” Kraków VI) 6 1 5 1 0 1 1,0
100 GNATYSHEN Yevhenii (KS „Bronowianka” Kraków V) 6 1 5 2 0 2 1,0
101 CHRUSTEK Arsen (MKS KSOS Kraków IV) 10 1 9 5 0 5 1,0
102 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 11 1 10 6 0 6 1,0
103 KROKOS Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 15 0 15 6 1 5 0,5
104 MLAK Michał (LKS „Wisła” Rząska II) 15 0 15 5 1 4 0,5
105 GRABANIA Zdzisław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 1 0 1 1 0 1 0,0
106 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 0 12 3 0 3 0,0
107 KONSTANTYN Kaja (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 1 0 1 0,0
108 UTYLSKA Karolina (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0 0 0 0,0
109 PIERZCHAŁA Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1 0 1 0,0
110 SZEWCZYK Maria (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 1 0 1 0,0
111 SLIEPUSHENKO Andrii (KS „Podwawelski” Kraków VI) 4 0 4 2 0 2 0,0
112 OCZKOŚ Agata (KS „Podwawelski” Kraków VI) 2 0 2 2 0 2 0,0
113 SOLIŃSKI Mariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 3 0 3 1 0 1 0,0
114 KUJAWSKA Natalia (LKS „Wisła” Rząska II) 4 0 4 1 0 1 0,0