LKS „Kłos” Olkusz (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5 (S) ⇑
2 5K 1/2 2018-10-04 18:30 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S) ⇑
3 5K 1/3 2018-10-20 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 (S) ⇑
4 5K 1/4 2018-10-28 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S) ⇑
5 5K 1/5 2018-11-10 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/6 2018-11-22 18:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 11:3 (S) ⇓
7 5K 1/8 2018-12-07 18:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz 1:13 (S) ⇑
8 5K 1/7 2018-12-08 12:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Jordan” Kraków 11:3 (S) ⇑
9 5K 1/9 2018-12-15 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 (S) ⇑
10 5K 1/10 2019-01-12 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Kłos” Olkusz 0:14 (S) ⇑
11 5K 1/11 2019-01-19 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 (S) ⇑
12 5K 1/13 2019-02-09 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇑
13 5K 2/14 2019-02-23 17:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S) ⇑
14 5K 2/15 2019-03-05 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇑
15 5K 2/17 2019-03-26 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Gryf” Gdów II 8:6 (S) ⇑
16 5K 2/16 2019-03-30 11:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Kłos” Olkusz 5:9 (S) ⇑
17 5K 2/18 2019-04-23 18:30 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I   1,5 1,0 1,5   1,0 0,0       1,0 3,0   9
2 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 1,0 1,0 1,0   0,0     1,5   1,0 1,0 1,5   8
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 2,0 0,5 3,0 1,5       2,5   2,0   1,5   13
4 (W) „Q Team” Kraków 0,5     0,5       2,5   1,0   3,5   8
5 (D) PKS „Porta” Kraków I 0,0     2,0         2,0   1,5 1,5   7
6 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I   0,0           0,0 2,5   0,5 0,0   3
7 (W) MKS KSOS Kraków IV 3,5 1,5     2,0         2,5 3,5     13
8 (D) KS „Jordan” Kraków 1,0     1,5     0,0 3,5   1,5 3,5     11
9 (D) LKS „Wisła” Rząska II   3,5         2,0 3,5   1,5 3,5     14
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków VI       3,5       3,5   3,5     3,5 14
11 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0           1,0 2,5 1,0 3,5 1,0   9
12 (W) UKS „Gryf” Gdów II               3,0 3,5   2,5 0,0   9
13 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża       0,5       3,5 2,0 0,0 2,0     8
14 (D) „Q Team” Kraków   0,5   1,5 0,0 0,0     3,5 0,0   3,5   9
15 (D) UKS „Gryf” Gdów II   0,0   0,0         3,5   3,5 1,0   8
16 (W) PKS „Porta” Kraków I       1,5         3,5 0,0 2,5 1,5   9
17 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I       1,0         0,5 0,0 0,5 1,0   3
Razem 8,0 8,5 5,0 15,0 2,0 1,0 2,0 24,5 23,5 14,0 29,0 19,0 3,5 155
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BALIK Robert 1976 M brak 1482
2 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M brak 2614
3 GAJEWSKI Marcin 1983 M brak 1484
4 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M brak 2617
5 MUDYNA Tomasz 1996 M brak 2616
6 NATKANIEC Michał 1980 M brak 2615
7 NIEWIARA Adrian 2008 M brak 2179
8 NOWAK Kamil 2001 M brak 2654
9 PACIA Bartłomiej 1976 M brak 2708
10 PAŁKA Patryk 2002 M brak 1759
11 SKOTNICZNY Rafał 1979 M brak 2613
12 TOMSIA Sławomir 1979 M brak 2447
13 TRZECIAK Jacek 1969 M brak 1837